לא יודעת מה לעשות...

אלוהים... אני מרגישה נורא... לא יודעת מה לעשות עם עצמי... להתאשפז לא להתאשפז, ללכת ביום רביעי לועדת קבלה ללימודים לא ללכת... כל כך מבולבלת... ידעתי כל כך טוב מה אני רוצה לפני כמה ימים כשרציתי להתאבד אבל עכשיו אני אבודה לחלוטין... הלוואי וידעתי מה לעשות...

שלום רב asylum

אני מקווה שהתחושות שלך נובעות מההתרגשות לקראת ההופעה בוועדת הקבלה. אני מחזיק לך ידיים ורוצה להגיד לך שוועדת הקבלה מורכבת מאנשים רגילים, בשר ודם, שאין שום סיבה לפחד מהם. נוחי, הרגעי ועשי לך קצת סדר בראש ולכי לוועדת הקבלה. הדבר הכי נורא שהם יכולים לעשות זה לא לקבל אותך, אז בפעם אחרת או במקום אחר תתקבלי. אבל אני מאחל לך שתמצאי כוחות ותעברי את וועדת הקבלה בהצלחה. כל טוב נתי

לא הכל אפור יקירתי, מעצם הרצון שבך ללמוד את בדרך הנכונה, גם אני הייתי קטנת אמונה להצליח לפרוץ את דלת הפלדה להצליח ןעשיתי זאת,למדתי ואני מאושרת על שהגדלתי את המעגל החברתי שלי מהלימודים, ועובדת כיום אל תצפי שהכל ילך כמו שאת רוצה,מאחלת לך שתטעמי את טעמה של ההצלחה, ואם לא הפעם אל ייאוש תמיד יש את הפעם הבאה

שלום רב asylum

אני מקווה שהתחושות שלך נובעות מההתרגשות לקראת ההופעה בוועדת הקבלה. אני מחזיק לך ידיים ורוצה להגיד לך שוועדת הקבלה מורכבת מאנשים רגילים, בשר ודם, שאין שום סיבה לפחד מהם. נוחי, הרגעי ועשי לך קצת סדר בראש ולכי לוועדת הקבלה. הדבר הכי נורא שהם יכולים לעשות זה לא לקבל אותך, אז בפעם אחרת או במקום אחר תתקבלי. אבל אני מאחל לך שתמצאי כוחות ותעברי את וועדת הקבלה בהצלחה. כל טוב נתי

ממש לא

הלימודים לא מלחיצים אותי... יש כל כך הרבה מעבר... לא מפחדת מועדת הקבלה.

לא יודעת מה לעשות...

אלוהים... אני מרגישה נורא... לא יודעת מה לעשות עם עצמי... להתאשפז לא להתאשפז, ללכת ביום רביעי לועדת קבלה ללימודים לא ללכת... כל כך מבולבלת... ידעתי כל כך טוב מה אני רוצה לפני כמה ימים כשרציתי להתאבד אבל עכשיו אני אבודה לחלוטין... הלוואי וידעתי מה לעשות...

כל כך מבין ומזד

כשאני קורא את מה שכתבת .. אני רואה את עצמי .. ומרגיש בדיוק את מה שאת עוברת .. כל כך המון מוטל על המאוזניים של החיים שלך .. כל כך המון מחשבות והתלבתויות .. וכל אחת חשובה מהשניה .. וכל אחת קשה יותר מהשניה .. ואי אפשר להחליט איזו מהן תהיה גורלית .. חלק בטח יגדו שלהתאבד תמיד יש זמן .. שזה לא בוער .. עד כמה שלא יהיה קשה .. אך אני כל כך מסכים איתך שזאת החלטה הקשה ביותר .. כי כל כך קשה היה להגיע אליה .. ועוד יותר קשה לבצע .. אני לא אגיד לך שאת לא צודקת .. כי גם אני נמצא לא רחוק מאותו תהום שאת עומדת על קצו .. מאוד קשה לעשות את הצד הזה .. הסופי כל כך .. ולפתור את כל הבעיות יחד במקה אחת .. החיים הם באמת קשים .. והתמודדות איתם עוד יותר קשה .. מה שאני עומד להגיד עכשיו .. באיזשהו מקום לא נשמע הגיוני שזה יוצא ממני .. אבל .. אולי באמת שווה .. שווה להשאר .. ולהמשיך .. אולי לא לנסות לתקן .. אלא להמשיך באותה דרך של סבל .. ובכל זאת לתת צ'נס לחיים לקחת את שלהם .. ואולי יקרה נס .. הניסים נועדו להתרחש .. וחלומות נועדו להתגשם .. ואולי הכל ישתנה .. ואולי יהיה אחרת .. לא יהיה יותר טוב .. אבל יהיה אחרת .. תאפשרי לנו כאן לנסות לעזור ולהוביל אותך .. שימרי על עצמך ..

כל כך מבין ומזדהה ...

תיקון כותרת

לא הכל אפור יקירתי, מעצם הרצון שבך ללמוד את בדרך הנכונה, גם אני הייתי קטנת אמונה להצליח לפרוץ את דלת הפלדה להצליח ןעשיתי זאת,למדתי ואני מאושרת על שהגדלתי את המעגל החברתי שלי מהלימודים, ועובדת כיום אל תצפי שהכל ילך כמו שאת רוצה,מאחלת לך שתטעמי את טעמה של ההצלחה, ואם לא הפעם אל ייאוש תמיד יש את הפעם הבאה

היי

ניסיתי לברר מה זה קירקוש :) .. אמרו לי שזה מילה לא כל כך קיימת .. ודומה במשמעותה למילה שמתארת קול שמוצי תרנגול .. האם זאת הכוונה ? וכנראה שעוד לא כתבת לי מאיל ..

תרנגול קורא קוקוריקו, וההסבר לקירקוש נכתב לאחר ששאלת אתמול מה זה, דפדף תראה, איך אשלח אימיל אם איני יודעת אותו ?

אני יודע איך עושה תרנגול :) התכוונתי שמשמעות המילה קירקוש היא לתאר את הצליל שנוצר בעת פריסת כנפיים ? וגם כתבתי לך את האי מאיל שלי .. ואכתוב שוב .. alexx_ander@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר