מחלקה פתוחה...

שלום, אני רוצה להתייעץ אתכם... המצב שלי היה מאוד לא טוב בשבוע האחרון למרות שהמצב שלי נמשך כבר כמה חודשים. אני מאוד מבולבלת, המצב רוח משתנה כל שבוע-שבועיים, אני כבר חשבתי על למות... אני מרגישה שאני חייבת להתמודד עם המצב הזה אבל אף פעם לא היה כל כך מסובך כמו עכשיו... חשבתי לאשפז את עצמי במחלקה פתוחה אבל אין באזור מגוריי מחלקה כזו... האם אני יכולה להתאשפז באזור אחר? האם יקבלו אותי? אני יודעת שאוכל למשוך עוד קצת אבל הכדורים לא מאזנים אותי ואני אובדת עצות... לא יודעת אם זו החלטה נכונה... אולי כדי לנסות להמשיך ללא אשפוז? אני הייתי מאושפזת פעמיים בחודשים האחרונים במחלקה סגורה ואני לא מוכנה לחזור לשם שוב... מה עוד שאם אני אתאשפז באזור אחר, בעלי לא יוכל לבקר אותי בתכיפות... אני ממש אובדת עצות...

האמת שאני לא מבינה בזה

אבל אם את רוצה נראה לי שתוכלי לשאול במרפאות לבריאות הנפש אולי ידעו http://www.yelem.org.il/yelem/article.asp?articleid=105&catid=17 מקווה שיעזור לך פה יותר.. בהצלחה =)

רינת יקרה

נראה לי שעצם העובדה שאת מודעת למצבך, ומביעה את כל הרצון להתמודד כבר מעמידה אותך במצב שהוא ראוי לשבח. אשר לאשפוז יום קיימות מספר אפשרויות. א. להתייעץ עם רופא המשפחה במידה והוא אמין עלייך. ב.להתקשר לאחד מהטלפונים הבאים ולהתייעץ איתם 1. בנפשנו - מוקד סיוע לנפגעי נפש ולמשפחותיהם - 02-6722234 בימים א' ב' ו-ד' בין 11.00 ל- 14.00 2. מל"כ מוקד טלפוני לעזרה נפשית - 1-800-111-541 3. שירותי חרום פסיכיאטרים - פרטי - 03-5741858 אני מקווה שתצליחי לקבל אינפורמציה ועזרה בקשר לרצונך להיות במסגרת של אשפוז יום במקום קרוב לאזור מגורייך, אליו תוכלי להגיע בכל יום באוטובוס. שלך בברכה - נתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר