אני זקוק לייעוץ....זה דחוף

זה קשה לכתוב פה בפורום. ניסיתי להמנע, אך איני יכול יותר. חייבים לכתוב לפורום? אוי...מה אני עושה?

להטץ...

מה קרה? אני כאן בשבילך אם תרצה, או שאתה יכול לכתוב לערן לאייסי... רוצה לספר קצת?

אנסה...

אני לא עובד עם ICQ. לא אוהב את התוכנה. אני קצת לא אוהב שכולם יכולים לקרוא...אז אשמור על אנונימיות מלאה. אמממ.....לפני כמה שנים, עברתי איזו טראומה קטנה..... ..... אני לא יכול כ"כ לספר....זה קצת קשה. קיבלתי זימון למילואים. הם רוצים שאני אאבטח ישובים. אני לא יכול לגעת בנשק מאז אותו עניין. אני נתלה על בעיה רפואית שיש לי אבל זה לא מעניין אותם. הם רוצים שאאבטח. אמרתי שם: "אני אעשה כל תפקיד שתתנו לי. הכל. אנקה שירותים, אנקש עשבים. אל תתנו לי לשמור" והם בשלהם. לא מקשיבים לי. הזימון מגיע עוד מעט (פחות מחודש). אני צריך ללכת לשם. מה אני עושה, אלוהים? אני אתפרק שם. אני מפחד מהנשק הזה. לא רוצה להשתמש בו. אוי...מה עושים? אני כולי רועד עכשיו...

פניה לקצין בריאות הנפש ק.ב.נ

לפונה שלום אני מבין מפניתך כי יש לך בעיה נפשית המונעת ממך לצאת לשרות מילואים?במידה וזו הבעיה עליך לפנות לק.ב.נ. ביחידתך או ק.ב.נ. בקצין העיר במקום מגוריך ולעבור בדיקה אשר תקבע את אפשרותך לשרת במילואים.כדאי לגשת לבדיקה זו כבר לפני קבלת הצו. בהצלחה.

לא רוצה להשתחרר

אני רק לא יכול לשמור. לא רוצה שישחררו אותי...אני חושש מאד! ממי אני אמור לבקש קבן?

פנייה לק.ב.נ.

לפונה שלום הפניה לק.ב.נ. יכולה להעשות בשתי דרכים. ביחידת הקישור שלך כאיש מילואים יש לפנות לקצין הקישור והוא יטפל בהפנייתך לק.ב.נ. ניתן לפנות לקצין העיר במקום מגורייך והוא יטפל בפניה. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר