קשה לי

קשה לי

רן שלום !אינני יודע מה לעשות ,קשה לי נורא להתרומם וקשה לי בלי חיי חברה אני לא מצליח ליישם כלום כי אני כל הזמן חושב מה יהיה איתי בעתיד אינני יודע לאיזה טיפול לשייך את עצמי אנא עזור לי ,תודה באהבה וחג שמח

ערב טוב...

אם אתה רוצה להתייעץ עם ער"ן בקשר לטיפול, אתה יכול לנסות להתקשר אליהם לטלפון 1201 שלוחה 9... אתה גם מוזמן לכתוב כאן ולפרוק, אנחנו איתך, מחבקים ומחזקים...

היי בן...

מה שלומך? המון זמן לא דיברנו...אני לא שוכחת אותך איך שממש הצלת אותי ברגעים קשים, איך היית שם בשבילי... מאחלת לך כל הטוב שבעולם. חיבוק אמיץ... גבריאלה.

קשה לי

רן שלום !אינני יודע מה לעשות ,קשה לי נורא להתרומם וקשה לי בלי חיי חברה אני לא מצליח ליישם כלום כי אני כל הזמן חושב מה יהיה איתי בעתיד אינני יודע לאיזה טיפול לשייך את עצמי אנא עזור לי ,תודה באהבה וחג שמח

indiaman1 חביב

קראתי את מכתבך והייתי מאד רוצה לעזור לך- אתה יכול קצת לפרט? לגבי ייעוץ מקצועי וההתאמה-טוב תעשה אם תתקשר לטלפון של ער"ן שמספרו 1201 והוא זמין 24 שעות ביממה-יש לנו שם מרכז מידע -יעבירו אותך באותה שיחה לשם והם יוכלו לייעץ לך לאן לפנות ויתנו לך כתובות וטלפונים. בכל מקרה ובלי קשר אתה מוזמן לבקר אותנו כאן בפורום ואנו נשתדל תמיד לעודד ולתמוך וגם טוב שיש מקום שאפשר בו קצת "להתאוורר" ולהוציא מעט מהמצוקה החוצה תרגיש טוב ואני מאחלת לך שבת שלום וחג שמח שלך שירה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר