מועדים לשמחה.יום חמישי גשמים מדידים!

ציר אפיק יחלוף אותנו מצפון יחד עם אויק קר ברום הנמוך שיגיע מאירופה ויפגוש בים חם יחסית.

התוצאה:

גשמים קלים ובינוניים( גם מדידים מיום חמישי עם התעצמות מסויימת במעבר ציר באפיק בין חמישי לשישי) והנוסף רוחות דרום מערביות עד מערביןת ערות וגשמים שיכללו גם את אזור הנגב.הגשם בכללותו יהיה קל עם אופי מקומי אך באופן נקודתי ובמספר מקומות עשוי להיות חזק.כמויות של עד 10ממ בנקודות השיא ובאופן מקומי עשויות להמדד.מיום שבת עליה הדרגתית וקלה בטמפ.

נקודה נוספת שברצוני לציין.

החורף באירופה והזרימות הקרות יחלו יחסית מוקדם ועקב כך הצפי שלי הוא לאוקטובר עם מס מערכות שלפחות 1 מהן חזקה עקב מפגש בין אותו גוש אויר שיגיע מאירופה לים החם.כל זאת עקב צפי שלי לאפיק או שקע רום קר מאוד אשר עתיד להתמקם באזור איטליה יוון טורקיה החל מ20.10.

פירוט יגיע בהמשך.תחזית מפורטת לאוקטובר כאן לראשונה בסוף חודש זה.חג שמח.

מרשמלו ידידי המבורך,מועדים לשמחה.

תודה על העדכון emo_38.png

ec לעוד 10 ימים מנחית אויר קר באזור שלנו.תארו לכם..

תודה רבה על העדכון מרשמלו! מועדים לשמחה!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

מרשמלו, ישר כח על הפירוט וההסבר!

יאללה, התגעגענו לגשם ולקור...

חג שמח לכולם!!

מרשמלו חברי ומנהלי הפורום מועדים לשימחה.

נראה "שחוזרים לביזנס"(גשם רוח שלג וכו')

הגיע הזמן אחרי חורף חם ומעייף.

נזקים כבדים צפויים בתחילת אוקטבר באזור דרום איטליה.

מרשמלו תודה רבה.

חבל שאתה לא דובר אילטקית, היית יכול להזהיר אותם :) 

בנתיים כאן באיזור טורונטו, גשמים עזים, צפי לכמות חודשית של ספטמבר ב48 שעות וימים ארוכים של גשם.

הסתיו פה התחיל לתת בוסט רציני, הלילות ירדו אל מתחת ל10 מעלות בחלקם.

החיזוי פה הוא משהו מעולם אחר, כל פעם המזג אוויר משתנה בהפרש של דקות, 100% גשם לעוד שעה יכול להפוך ל0% אחוז תוך כמה דקות וליהפך, הרוח משנה כיוונים וסופות פיתאום צצות להן באמצע שום מקום. 

אם מישהו מבין משהו באקלים הזה של צפון אמריקה אני אשמח לדעת למה כל כך קשה לחזות פה אפילו לטווח קצר.

היי מרשמלו, אמרו לי שגשם בסוכות זה סימן רע לחורף האם זה נכון? ומה צפוי בתל אביב בשישי לפנות בוקר? כל מי שיודע שיענה. תודה ויום טוב לכולם.

היי מרשמלו, אמרו לי שגשם בסוכות זה סימן רע לחורף האם זה נכון? ומה צפוי בתל אביב בשישי לפנות בוקר? כל מי שיודע שיענה. תודה ויום טוב לכולם.

מלא פעמים שירד גשם בסוכות אותם החורפים היו טובים... 

חורף השנה לא ירד גשם בסוכות, 2020 כן

elian1005 מי שאמר לך את זה סליחה על הביטוי  חדל אישים ליצן חקרף 97 היה גשם בסוכות  היה החורף הכי טוב שהיה פנההפך זה מביא תחורפים הכי גשומים אתה לא הבנת מה אומר לך אם יש גשם חורפי זה לא מטיב אם החורךף רבל יש שקע אפיק ים סוף פעיל זה אפילו לא עוזר לחורף

עוזר לחורף

א.אין כללים.

ב.אתם מפספסים את העיקר מכיוון שברוב המקרים כאשר ירד גשם בסוכות היה הדבר כתוצאה מאפיק ים סוף פעיל.כעת מדובר במערכת קרה או בזנב מערכת קר יותר נכון שיפגוש ים חם והתוצאה תהיה סיכוי לא רע לגשם עם אופי של נובמבר פלוס ורוחות ערות ברוב הארץ ויתכן אף שיוכרז כיורה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר