מיום א התחממות(חם אך לא קיצוני) לאורך כל הסוכות.לקראת

סוף נחודש ולפי התחזית החודשית שנתננו כאן ככל הניראה מערכת נוספת.24-26 לחודש

רק להזכיר שאנו בספטמבר ורמת החיזוי המתבקשת והמצופה מאיתנו ככ גבוהה עד שקשה מאוד לכתוב את שצפוי לקראת סוף החודש.בכל אופן למען ההגינות רק נזכיר שכעת אין אף מודל שמרצז לפעילות כזו אך ניתוח הנתונים שלי לסמיכות לסוף ספטמבר מראה על זנב שאמור לגרד אותנו מצפון ולהמטיר באופן מקומי אולי אף מעט יותר ממה שהיה לנו בימים האחרונים.

תודה מרשמלו! חג סוכות שמח לכל חברי הפורום!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

תודה רבה על התחזית, האם עוד צפוי חום קייצי להערכתך או שמעתה והלאה יהיו שרבים סתווים?

Multiple אין תשובה חד משמעית  בזתיו התחזית מעבר לשבוע היא ניחוש השבוע יהיה סוכות חם קיצי  ובהמשך זה כבר  ניראה כניסה לסתיו רגיל  בהדרגה אף  אחד לא אמר לך שצפוי שרבים בסתיו הקרוב יש סתוים נטולי שרב אחת לכמה שננים  אני מדברת על שרבים כבדים כמו שנה שעברה לא בהכרח חיב לקרות השנה כרגע בהמשך לתוך אוקטובר רואים ההפוך ירידה ניכרת בטמפ  וזה בתכלס צפוי נמשיך לעקוב וטמפ שמתקררות מהר בלילה

הרגע נכנסתי לאתר והבעיה של הטעינה קרתה לי שוב פעם אחת, מקווה שזה לא חוזר אלינו 

גם לי קרה ואני מקוה בדיוק כמוך.

מתחזקת ההשערה לזנב מערכת נוסף עד סוף החודש שיביא עימו גשם כזה או אחר, נמתין.ללא קשר אוקטובר חזק  ומפתיע בפתחינו.הראשונים לקבל פירוט זה אתם בסוף החודש.

תודה רבה איש יקר מה היינו עושים בלעדייך

תודה איש יקר

חג שמח לכולם!

הערב כל המודלים( לפתע פתאום) איתנו.

בדיוק עפ התחזית כאן, זנב אפיק סביב 24-26 לחודש עם מעט משקעים אך טמפ בהחלט קרירות כאן אצלינו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר