תומש אין מנהלים נכבדים וקהל צופים ניכבד.

אני ממש לא מעוניין לפתוח לא במלחמה לא בתלונות ולא באיומים.אין כאן אינטרס,אין כאן כבוד עצמי או האדרת מאן דהו כולנו או רובנו אנונימיים ובודאי עבדכם.יש מטרה אחת והיא לתת את מה שאין בשום אתר אחר ולפני כולם ומספר הצופים בנו העולה תדיר בכל שנה אפילו בקיץ נוא העדות להצלחה.מדברים עלינו בכל מקום ובכל זמן.

לעניין ובקצרה.דשנו בכך המון,התחנננו ביקשנו כמעט התרפסנו.למען הקהל הנאמן שלנו.גם כעת אין יכולת להיכנס ולשלוח הודעה פשוטה ללא מס פעמים של נסיונות.היכן הבעיה? מה כאן לא ברור למנהלי וואלה או לאחרים? הקדשנו למענכם לא למעננו מאות שעות בכל חורף נתננו את המיטב ואת המירב.להתחנן שוב? מה הבעיה לתקן תקלה באתר? אתם רציניים?אין כאן תחזית ולא תהיה.לא ממני לפחות.היא תהיה בווצאפ או באקלימוס כי טובת הציבור לפני טובת האתר.מצטער על הנוסח,לא משנה לי מול מי אני כותב אני עושה זאת עבורכם ובשמחה.

מה ביקשו? לתקן אתר תקול? בקיץ האתר הזה עובד יותר מכל אתר אחר ובמקום לומר תודה תוקעים לנו תקלה מול העיניים?הכל מוכן פלאפון כשר לכשרים,קבוצת ווצאפ למי שלא,דף פייסבוק וכמו כן את אקלימוס.תתקנו את התקלה יהיה כאן מעניין לכולם.ביקשנו לא מעט ומדוע אני צריך להישמע תקיף?כלום לא עבורי ולא אתם מקבלים עשרות הועות לפרטי אלא אני וכואב לי על כל ההשקעה האדירה כאן שמקבלת רעה תחת טובה.מצטער מאוד אין תחזית.בבקשה מכם לא לקחת את זה למקום של ריב או ויכוח או מחלוקת על כבוד זו לא המטרה שלי אני עבדכם מבחינתי לא חפץ בשום תודה אלא בכך שתכבדו את מה שבנינו ואת ההשקעה שהפכה את האתר הנל למס 1.כבדו את צופיכם כבדו את הגולשים שלכם ובכך תכבדו גם את עצמכם.אין לי הרבה מה להוסיף.שוב מצטער על הנוסח זה אך ורק לטובת הגולשים.

צודק בכל מילה היכן נעלמו המנהלים כאן ולמה אין מענה אני אישית הייתי מעדיף להישאר כאן באתר אבל אם לא יהיה מנוס נעבור לאלטרנטיבה אחרת .מאוד מקווה שהפעם כן יתייחסו אלינו

1) מרשמלו אתה מדבר על ווצאפ....מה המספר שלו ?? 

2) מהו דף הפייסבוק ?

או קיי, קראתי את התגובות,

הבעיות הטכניות כרגע קיימות אבל לא סוף העולם, מי שמאוד רוצה, שינטוש את הספינה, אני נשאר עליה וכך גם רוב עם ישראל שמגיע בתדירות גבוהה. מי שחושב שכולם יגיעו לפתע לאתר צדדי, טועה ובגדול, זה לא ייקרה כי אנשים לא ישנו את ההרגלים שלהם כל כך מהר מצד אחד ומצד שני אני לא אתן לזה במה פה כי אני חושב שזה לא לעניין.

אתם יודעים מה? אחרי כל מה שהלך פה, הפורום יותר חזק מכל מי שחושב שהוא מעליו, עברו פה המון וחלקם גדולים מאוד, בשלב מסוים הם התעייפו ועזבו אבל איזה קטע..הפורום עדיין כאן. מצטער מרשמלו, אני לא מסכים אתך, דווקא עכשיו הפורום צריך אותך ואתה ישר נוטש, אף אחד לא חייב לאף אחד כלום, אין פה חובות מאף צד, יש משפחה או לפחות כך לתומי חשבתי. 

אני זה שספג פה כל השנים את הריבים הילדותיים שלכם, רק אני יודע כמה הודעות אישיות הייתי צריך לשלוח כדי לעזור ולפשר את הגנון, כמה השקעתי פה ללא הרף, כמה הגנתי פה על חברים, כמה נלחמתי, השקעתי המון, יותר מכל אחד אחר אז אם אני מבקש להיות פה ולעבור את התקלות האלה יחד וישר חלק מכם בורחים? ברגעים האלה הכל מתברר.

לאחר שנים של הליכה על קצות האצבעות, בעקבות התגובה הזאת שלך מרשמלו אני שם פה משהו על השולחן, אני מאוד מחבב אותך ויודע כמה תרמת והנוכחות שלך חשובה פה אבל דבר אחד אני רוצה לומר לך באופן הכי ברור שיש:  אתה לא "עושה טובה" לפורום בשום אופן, אתה חלק ממנו ואתה מקבל ממנו בחזרה לא פחות מאשר אתה נותן, מקבל את כל האהבה, התמיכה והאוזן הקשבת. חזאי לא שווה כלום אם אין לו קהל, אם לא יהיה לך עם מי לחלוק אתה לא תהנה בשום אופן ופה אתה מקבל את כל הפידבק שאתה זקוק לו, אין אף פורום אחר שיקבל תחזית לטווח ארוך כמו פה ולכן אתה כאן, אני לא רואה שאתה מעריך את זה, מצטער... איך אמר פעם מישהו חכם? "אין מלך בלי עם" אז אני ממליץ לך להיות קצת יותר עניו ודווקא לומר תודה לפורום, להתייצב לצידו ולא נגדו כשקצת קשה. אז הנה משפט הזהב שלי = הפורום הזה עשה אותך כחזאי מוערך יותר מאשר אתה אותו.

"מצטער מאוד אין תחזית" על זה אין לי מה לומר יותר, כן זה מכעיס לקרוא את זה, אתה "לא מאיים" אבל איימת, לא "פתחת במלחמה" אבל אם בקשתי וזאת התשובה אז כרגע נלחמת לא בוואלה אלא בזה שתמך בך ללא הרף כל השנים, תודה על כפיות הטובה, תהרסו לעצמכם.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אופי תגובתך תומש לא שונה מאופי ההתנהלות כאן לצערי הרב שגם לי זה גרם מזמן לנטוש את הפורום

תומש, אתה מנהל מוערך מאוד! ואין ספק שאתה מתפקד פה בצורה יוצאת דופן, וכולנו מודים לך על כך שאתה הופך את הפורום הזה למה שהוא- מוצלח, מכיל, מקבל... והצפיות כאן הם ההוכחה עד כמה נעים להיכנס לכאן.
אבל כל העניין הטכני (שלא קשור לתפקוד שלך כמנהל)- מעכיר מאוד את העניין וכבר גובל בזלזול בצופים שרק רוצים להתעדכן ולשאול ולברר את נושאי מזג האוויר...
אחנו רק בתקופת הקיץ וכל יום יש כאן תקלות ובעיות, זה בעיה בפורומים של וואלה...
אולי הם מעוניינים לסגור את הפורמט הזה ע"י עזיבה של הצופים ואז להגיד שלא רווחי...אני באמת לא יודעת...
אבל זה שהאתר סובל מכ"כ הרבה תקלות מעיד על המערכת של וואלה ועל אי-רצונה לטפל בזה כמו שצריך ולתת לצופים כאן את המענה הנכון.
כמו שאמרתי, אנחנו רק בקיץ ויש תקלות, אז מה יהיה בחורף??
תאמין לי שאם העניין הטכני יפתר- כולנו נהיה כאן.
אבל בפורמט הנוכחי-זה פשוט בלתי אפשרי.
מבינה אותך שאתה לא מעוניין לפרסם אתרים אחרים על חשבון הפורום הזה, זה מובן לחלוטין.
מצד שני, בניתם כאן קהילה גדולה ויפה שפשוט מתפרקת בגלל בעיות טכניות. כל כך חבל.
אשמח לתגובתך ולתגובת וואלה על העניין, ואני בטוחה שעם רצון טוב באמת אפשר לפתור את העניין בקלות ובמהירות.
יום נעים!

תומש תגיד אתה רציני עכשיו לקח לי זמן להיכנס לאתר ובמקום לתקן את הבעיה אתה כועס על זה שאנחנו מדווחים ומבקשים שהבעיה תטופל?וזה לא קשור למרשמלו גם אנחנו לא מצליחים לגלוש כאן כמו שצריך ועוד אין עומס באתר מה יקרה בחורף פשוט לכל הרוחות שוואלה יטפלו בבעיה והסיפור יגמר מה קשה להבין פה .גם אני הדגשתי שאני מעדיף להמשיך כאן אבל ככה אי אפשר זה לא רציני אחי בבקשה תדאג לטפל בבעיה ונשאיר את הסאגה המיותרת הזאת מאחרינו.תודה לך

תומש תגיד אתה רציני עכשיו לקח לי זמן להיכנס לאתר ובמקום לתקן את הבעיה אתה כועס על זה שאנחנו מדווחים ומבקשים שהבעיה תטופל?וזה לא קשור למרשמלו גם אנחנו לא מצליחים לגלוש כאן כמו שצריך ועוד אין עומס באתר מה יקרה בחורף פשוט לכל הרוחות שוואלה יטפלו בבעיה והסיפור יגמר מה קשה להבין פה .גם אני הדגשתי שאני מעדיף להמשיך כאן אבל ככה אי אפשר זה לא רציני אחי בבקשה תדאג לטפל בבעיה ונשאיר את הסאגה המיותרת הזאת מאחרינו.תודה לך

למה אתה בטוח שלא מנסים לפתור את הבעיה? אני לא במחלקה הטכנית שמטפלת בבעיות האלה, אלה תקלות שדורשות זמן לפיתרון ואני סובל מהמצב בדיוק כמוך אבל להגיע לכל הדיון דרמטי והמיותר הזה כאילו מישהו עושה בכוונה למישהו אחר?

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אופי תגובתך תומש לא שונה מאופי ההתנהלות כאן לצערי הרב שגם לי זה גרם מזמן לנטוש את הפורום

מה אתה מצפה, שלאחר פוסט מאכזב כל כך אני אתרפס ואתנצל? אוריד את הראש ואגיש את הלחי השנייה?

לא תמיד אפשר להישאר ממלכתי, לפעמים כבר אי אפשר יותר, שמתי את הלב שלי על השולחן, בחירתך שלך, נצטער על כך ונכבד אותה, אם תבשיל לחזור תתקבל בזרועות פתוחות.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תומש.אהובי,אתה לוקח את זה למקום הלא נכון בוא נסכם.

א.אין כאן שום איום.

ב.למען הסר ספק מלך יש רק אחד והוא שייך לכולנו,כך שלהגיד אין מלך בלא עם זה מיותר,מי בכלל מצוי שם?כולנו כלום ואני בראש הכלום אם תרצה.אין שום מסר אחר.

ג.אין משחקי כוחות כי אם התמודדות עם המציאות.

האתר איננו בנוי כעת לכניסה ותכתובת עקב נסיונות רבים לכניסה כך שהבעיה ברורה וקיימת,מה יקרה במהלך מה שצפוי בסתיו וזה קרוב.

ד.מה מצפים? שאתר שהאחראים עליו שלא מוכן יםלשדרג או להרחיב עצמו יקבל התייחסות כשלא ניתן להעלות תחזיות באופן נורמלי ואנשים לא נכנסים? מה מצפים שלא נחפש חלופות? עברנו את גיל 16 ומודעים לכך שמי שחפץ בתיפעול של אתר עושה זאת בכמה דקות וככל הניראה זה לא נעשה מסיבות שלהם וגם זה בסדר.אז כתבתי שלא אוכל להעניק תחזית בצורה הזו.אתה צריך כמנהל להבין היכן הבעיה ולנסות להעביר את המסר.לא ביקשנו דבר מוגזם אלא אתר שניבנה ביזע ובהשקעה גדולה ותקול זמן רב ללא שום תשובות איך ומתי תיפתר הבעיה.מה זה עם לא זילזול במי שמשקיע כאן גם כצופה וגם ככותב? שוב,לקחת לא למקום הנכון כי אני לא חושב שהאתר יקרוס בלעדינו.אבל בטוח שהוא יקרוס אם לא יוכלו להיכנס אליו.

אני אענה אחד אחד.

א.כן יש כאן איום גם אם אתה כותב שאין, הדרך בה דבריך מנוסחים היא איום, הסגנון בהם דבריך נכתבו הוא תקיף ומעמיד תנאי.

ב.זה היהדימוי שנועד לתאר מצב שקיים פה בדרך זו או אחרת, יש פה קבוצה מסויימת שהתקבצה סבבך ומצפה למוצא פיך, אתה אמנם עושה זאת גם למען החברים אבל אין פה טובות, זה הדדי, האהבה והפידבק החיובי שאתה מקבל מהם שווה לך את הכל, אז מספיק עם המשוואה הזאת ש"אני רק בא לעזור פה, נותן ולא מקבל בעצם כלום" אתה מקבל בתמורה מהם מעמד, הערכה ויחס מיוחד.

ג. בתור אחד שנמצא אתכם ולא נגדכם ועובד הרבה למען העניין הזה ( גם אם ביולי אוגוסט קצת פחות... ) אני אמנם לרוב שוטר  אבל עדיין מנווט פה את הספינה הזאת, אם אני מבקש משהו ממך אתה יכול ללכת איתי ולסמוך עליי שאני יודע מה אני עושה גם אתה לא רואה את כל התמונה כמוני, ברגע שאתה נעמד מולי על הרגליים האחוריות אתה בעצם מביע בי אי אמון.

ד. האתר אמנם לא חלק ויש תקלות מרגיזות אבל עדיין עובד, אתה רואה שאנחנו מדברים פה? אז כנראה שהמצב לא גרוע עד כדי כך וכן מטפלים בזה, לא אומרים לך סתם, יש בעיות טכניות, מערכת הפורומים הזאת גדולה מאוד וואלה אתר ענק, אנחנו לא מרכז העניינים של העולם, אתה יודע.

האתר לא ייקרוס אם יעזבו פה כמה אנשים אבל הוא יקבל מכה מיותרת בכנף.

אז אם אתה רוצה להתקדם פה, שחרר את עניין התלונות, תכתוב את התחזית באופן מסודר בלי לניקים מיותרים ונתמודד עם התקלות יחד, הפורום עבר כבר תקלות בעבר והתגבר, גם הפעם אם יימשכו עוד זמן מה, אני משוכנע שנסתדר אם נרצה, לבית לא מסובבים את הגב ולא נוטשים.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תומש מבינים את מה שכתבת אבל מה עם להתייחס לעניין האמיתי? מתי הם פשוט יתקנו את זה וזהו? בדרך כלל ברגע שדבר כזה קורה ואין לזה פיתרון זה אומר שהבעלים של האתר החליטו לוותר עליו.

בכל מקרה, שתהיה שבת שלום לכולם 

חבל על כל "הריב" והוויכוח בסה"כ אנחנו רוצים אתר תקין שנוכל לרשום ולקרוא

בנושא מז"א תומש אתה בבדאי יודע כמה זה מבעס לנסות להיכנס או 

שאינך יכול להגיב/לשאול.... אנחנו חובבי מז"א אוהבים ונהנים לדעת את אשר יקרה

לכן אנחנו מבקשים ממך לפעול מול הגורמים הרלוונטיים לתיקון המצב.

האתר שלנו אכן תפס תאוצה והרבה בזכות מרשמלו ונכון תומש אתה עושה עבודה

רבה מאחורי הקלעים והצלחת האתר היא גם בזכותך.

חבל לתת לזה לרדת לתימיון אחרי כ"כ הרבה השקעה.

בבקשה דאג לתקינות האתר ואנחנו נדאג לשאר.

שבת שלום לכווולם.  

חבר'ה לדעתי אתם מקדימים את המאוחר, תקלות אם יש לא יפריעו לאף גולש כרגע כי אנחנו בשיאו של קיץ במזרח התיכון - כידוע בקיץ כאן התחזית היא בחזקת קרח לאסקימואים. לפחות עד שלב החגים אין לנו צורך בפעילות חלקה של האתר אך מעוניין לחזק את הערת אוסמה- אני ושאר גולשים צריכים ורוצים להבין שלאחר עשור כאן להנהלת הפורום אכפת ממה שקורה בו והיא לא נטשה כאן לטובה פלטפורמות הדיגיטל והפייסבוק כמו רבים וטובים אחרים. ברגע שיש תקלה מעוניין שתהיה דרך לדעת האם ומתי תטופל- כמובן אם העניין בטיפול לא נציק ולא נדרוש אך התקשורת עם ההנהלה ועם האמונים על הדבר חייבת להיות יותר הולמת את הצינורות והדרכים המקובלות לשנת 2021. תודה ושבת שלום

אני מדבר על אתר תקוע ואתה מדבר על כך שסהכ אמרתי שלא אוכל לכתוב ולא תהיה תחזית עד אשר יסודר האתר ובכך ראית איום?הרי כל בר דעת יודע כמה זמן צריך כדי לתקן תקלת מחשב.כזו.אם לא מעוניינים לתת את היכולת לכתוב לא נכתוב ובכך גם נסתור את נקודת ההנחה שלך שתמיד חוזרת על עצמה כאילו לי יש דבר מכך.לא אין לי כלום פרט למחוייבות לקהל עצום וכל כך נאמן.לא אכתוב. אין לי שום צורך אישי בכך.כשיתאפשר נחזור אך לא בצורה הזו.קחו בחשבון שעונת הסתיו על כל איפיונה המיוחד כבר בפתח וחבל בעבור כולם.שבוע מבורך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: קרמבו
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר