שלום למנהלים,תומש אילן היקרים ולכלל הצופים.

בקצרה.

אנו לפני סתיו חורף הבאים עלינו לטובה.

שנה שעברה הצטרפו אלינו אלפים רבים והאתר בזמן החשוב והמאתגר ביותר קרס.בכלל וללא קשר האתר הפך לשם דבר בכל עונות השנה ובפרט בסתיו ובחורף והשנה אף יהיה זה ביתר שאת,זהו האתר המוביל מבחינת רמות הצפיה וכן התחזיות האמינות שבו שכבר הפכו נושא שיחה בכל מקום וברוך השם לטובה.ישנם כאן אנשים נהדרים אשר עשו ועושים הרבה וכמיטב המסורת בנאמנות אין קץ.

כעת לעניין.האתר לא בנוי לקלוט( גם כרגע) כמות כניסות מרטבות ואפילו מועטות ובזמן הזה שהוא יחסית רגוע זו השעה לטפל ולשדרג.אם לא כעת,מתי?

הכניסה לאתר בעייתית.

לי אין כוונה להעיר ולהתלונן,הכוונה שלי סהכ לא לאכזב את אלפי הצופים הנאמנים.אנא מכם תומש ואילן אהובים.

פנו לממונים שדרגו את האתר,כי במצב כזה לא אוכל לתת מענה הולם בזמן אמת ולא רק אני אלא אנשים רבים יתייאשו ויחפשו מקומות אחרים וחבל כי העבודה שנעשתה כאן ברבות השנים לא תסולא בפז.היזענו התווכחנו התעייפנו ושנה שעברה זכינו ליקצור את הפירות עם כניסה של רבבות.

אנא מכם ראו הודעה זו כבודדה,לא יהיו אחריה עוד.מבקש בכל לשון של בקשה לשדרג ולהכין אותו לזמן הקרוב שכולנו מצפים לו.הנחיצות לשידרוג הוא קודם כל מטרה של וואלה ורק אחכ של האחרים כך שהאינטרס כאן אמור להיות ברור.

בהצלחה ושנוכל לתת את התחזית המעניינת והמאתגרת בקרוב ולאחר הטיפול בנושא.

יישר כח גדול על כל פועלכם בשם כולם,וזיכרו.

אני פועל עבורכם ולא עבור עצמי אין לי ולא הייתה לי שום טובה מכך ואני כאן עבורכם על מנת לתת ולא על מנת לקבל.צאו לדרך שדרגו והכינו את האתר לזמן שכולנו ממתינים לו.בהצלחה.

יש הרבה קריסות לאחרונה בפורום שאני נכנס אליו

גם הרבה בשליחת הודעות פרטיות

העניין בטיפול. צפוי להסתדר בימים הקרובים.

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

תודה רבה

תודה רבה

קשה מאוד להיכנס לאתר, הרבה תקיעות ושגיאות בכניסה... חבל, מרשמלו צודק

את שלנו אמרנו וענו לנו.מעבר לכך אני לא מוסיף דבר.סומך על האתר ועל מנהליו.יהיו כלי עבודה תרוויחו,לא יהיו,יסתדרו בלעדינו זה לא סוף העולם.הבעיה בכל אופן לאתר מסוג זה היא בדיוק 5 דקות של עבודה עי בעלי מקצוע,אך אני האחרון שינדנד בעניין.emo_43.png

מצטרף לעניין הזה מרשמלו. מאמין שיטפלו בזה תודה על כל ההשקעה שלך כאן

מנהל הפורום
1000+

לצערי אני עדיין חובה קשיים בכניסה לאתר לא יודע מה איתכם מקווה שיטופל בהתאם

תוכל לראות את התחזית באקלימוס או אצל מזג אויר וטבע.אכתוב שם את התחזיות החל מאוקטובר.אכן קשה מאוד להיכנס ואם זה המצב כעת נחסוך את התיסכול בזמן אמת ואנו כה קרבים אליו.אנחנו סהכ הפועלים,זכות המנהלים לעשות באתר כרצונם.

תוכל לראות את התחזית באקלימוס או אצל מזג אויר וטבע.אכתוב שם את התחזיות החל מאוקטובר.אכן קשה מאוד להיכנס ואם זה המצב כעת נחסוך את התיסכול בזמן אמת ואנו כה קרבים אליו.אנחנו סהכ הפועלים,זכות המנהלים לעשות באתר כרצונם.

אני חושב שסוף סוף הבעיה טופלה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: כרמל, zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר