לא להאמין בקשקשת ברשת.שום וורטקס ושום גל קור.האחריות לכך חלה

אך ורק על המפרסמים במדיות שאינן אחראיות.אין כעת שום צפי לגל קור גם לא אמרנו שצפוי גל חום.

היצמדו לתחזית כאן ואין מה לדבר כעת פרט למערכת הקרובה אלא עד סוף החודש לתחזית החודשית.צריך לומר את האמת וזו האמת.

מרשמלו, אסור לאנשים לומר את דעתם? מי שרואה את הוורטקס (אני אישית לא בודק את מפת הוורטקס) וסובר שיש סיבה לחשוב שאולי יגיע גל קור, לדעתי יכול לכתוב זאת כאן. מה הבעיה. אמנם לא הייתי יוצא בהצהרות שיהיה גל קור, כמו שלא הייתי יוצא בשום הצהרה בטווח כזה, אבל מותר לאנשים להביע את המגמות שנראים להם מהמודלים. הפורום נועד לכלל מי שמבין בקריאת מפות, גם אם לא כולם מסכימים על הדרך.

אני מצדיע לך מרשמלו על התחזיות שלך והדיוק שהיה לאחרונה וכבר נתתי לך 'שאפו' רציני על העניין, אבל עם זאת אני סבור שכל מי שמבין בעניין ובקריאת מפות יכול לכתוב את דעתו (כמובן בצורה אחראית, ללא כותרות מפוצצות חסרות בסיס). נראה לי שזה פורום מזג אוויר פתוח, ומותר לאנשים שונים להביע דרכים שונות בתחזית.

אני אישית מהסתכלות במפות הערב, בהחלט רואה מקום למעקב אחר השבוע הראשון של החודש, שכמה מודלים והרצות מסמנים בבירור על אופציה של ירידת אפיק קר ומשמעותי לכיווננו (כתבתי בשרשור מקביל). האם זה יקרה? ממש לא יודע. אבל מעקב ועניין תמיד אפשרי.

שי מותר לך לכתוב את דעתך, הכל טוב, מרשמלו מפרסם את דעתו אתה את שלך זה בסדר גמור, דעתך לגיטימית.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

מרשמלו, אסור לאנשים לומר את דעתם? מי שרואה את הוורטקס (אני אישית לא בודק את מפת הוורטקס) וסובר שיש סיבה לחשוב שאולי יגיע גל קור, לדעתי יכול לכתוב זאת כאן. מה הבעיה. אמנם לא הייתי יוצא בהצהרות שיהיה גל קור, כמו שלא הייתי יוצא בשום הצהרה בטווח כזה, אבל מותר לאנשים להביע את המגמות שנראים להם מהמודלים. הפורום נועד לכלל מי שמבין בקריאת מפות, גם אם לא כולם מסכימים על הדרך.

אני מצדיע לך מרשמלו על התחזיות שלך והדיוק שהיה לאחרונה וכבר נתתי לך 'שאפו' רציני על העניין, אבל עם זאת אני סבור שכל מי שמבין בעניין ובקריאת מפות יכול לכתוב את דעתו (כמובן בצורה אחראית, ללא כותרות מפוצצות חסרות בסיס). נראה לי שזה פורום מזג אוויר פתוח, ומותר לאנשים שונים להביע דרכים שונות בתחזית.

אני אישית מהסתכלות במפות הערב, בהחלט רואה מקום למעקב אחר השבוע הראשון של החודש, שכמה מודלים והרצות מסמנים בבירור על אופציה של ירידת אפיק קר ומשמעותי לכיווננו (כתבתי בשרשור מקביל). האם זה יקרה? ממש לא יודע. אבל מעקב ועניין תמיד אפשרי.

מסכימה עם שי, כל דעה וניתוח הגיוני עם הסברים- מתקבל בשמחה... וורטקס, מודל מרשמלו, פארה, קנדי, גפס, איסי. הכל קביל.

שיקה,לא כיוונתי למה שהיצבעת.ראיתי את שכתוב באתר המקביל.ראיתי כמו כן את ההודעות בפרטי שכביכול אמרתי והבטחתי אפיק שלג( לא היה כך).כתבתי מילים ברורות אתמול,אך את האמירה גל קור ראיתי נדמה לי או כאן או בסיזונט ובאמת בהקשר של הוורטקס וראיתי זאת יותר משלושה אזכורים.חד חידדתי שגם עפ נתונים הללו ואפילו מול המודלים הקיצוניים עדיין לא ראינו גל קור סתחילת מרץ.בכל אופן ברור שמי שרוצה לטעון כך יכול והכל בסדר.

נכנסתי שוב לשם," גל רוסבי" גל קור וכו..

נכנסתי שוב לשם," גל רוסבי" גל קור וכו..

זה היה בעדכוני מפות... זה לא מה שבהכרח יקרה זה מה שמשתקף מהמפות

אני חושב שגם שם לא מתכוונים להצהיר כלום, אלא תוך כדי דיון.

אגב גם בפורום כאן נכתב "גל קור בתחילת מרץ" בשרשור המקביל. אכן זו הצהרה מוגזמת גם לדעתי.

הסברתי את עצממי בשירשור הקודם. לא הבטחתי שום דבר. רק עניתי למי שלא הבין מה המפות אומרות

אנונימי הכל מצויין.פשוט כאשר לוקחים הערב אתec ל240שעות הוא גם מרמז על מהלך שעשוי להביא לכאן משהו.העניין הוא שהטווח מורף ואנו כבר בתוך מרץ,כח האפיקים חלש יותר אך הכל אפשרי כבר אמרנו.תשים לב לזהירות שלי כי אנשים ממתינים שאוציא מלה קטנה ואחכ מצטטים לא במדוייק על כן אני מאוד מודד את מילותי.אין ולא הייתה טענה לא אליך לא לשי ולא לאף אחד אחר.תכתבו תחזיות אין עם זה שום מניעה,הצעה שלי,הניחו לוורטקס הביטו במפות.

אנונימי הכל מצויין.פשוט כאשר לוקחים הערב אתec ל240שעות הוא גם מרמז על מהלך שעשוי להביא לכאן משהו.העניין הוא שהטווח מורף ואנו כבר בתוך מרץ,כח האפיקים חלש יותר אך הכל אפשרי כבר אמרנו.תשים לב לזהירות שלי כי אנשים ממתינים שאוציא מלה קטנה ואחכ מצטטים לא במדוייק על כן אני מאוד מודד את מילותי.אין ולא הייתה טענה לא אליך לא לשי ולא לאף אחד אחר.תכתבו תחזיות אין עם זה שום מניעה,הצעה שלי,הניחו לוורטקס הביטו במפות.

נכון שכח האפיקים נחלש במרץ. אבל עד אמצע מרץ יש פוטנציאל דומה מאוד לזה של עכשיו.
מאמצע מרץ מתחילה דעיכה משמעותית.

ככה שאם המפות חוזות מערכת לתאריך הזה עדיין יש סיכוי לשלג קלאסי.

מתי יהיה תחזית לחודש מרץ 

לא מסכים מצטער.אין עד אמצע מרץ פוטנציאל דומה מאוד לזה של עכשיו.

תסתכל בהסטוריית ארועי השלג ב50 שנה אחרונות.

65אחוז מהן בפברואר.

30אחוז מהן בינואר

5 אחוז מהן במרץ.

זה מדבר בעד עצמו ועל כן לא ניתן לקבוע שהפוטנציאל של אמצע מרץ דומה מאוד לעכשיו.

פרט לכך אתה בודאי צודק שאפיק קר יכול להיות גם אז וזה לא דבר בלתי נמנע.

המערכת האחרונה הייתה אכזבה.

ציפיתי ללפחות שבוע רצוף של גשם, ולא ליומיים וחצי

גשם והשאר שמש.

בנוסף, לפי דני רופ, מחר הגשם חוזר רק שהוא חוזר ליום אחד.

אז למה לחזור אם ככה ? ואיפה הקור הרצוף ?

המערכת האחרונה הייתה אכזבה.

ציפיתי ללפחות שבוע רצוף של גשם, ולא ליומיים וחצי

גשם והשאר שמש.

בנוסף, לפי דני רופ, מחר הגשם חוזר רק שהוא חוזר ליום אחד.

אז למה לחזור אם ככה ? ואיפה הקור הרצוף ?

היי אורי, מה שלומך? ואל תכחיש כי זה לא יעזור לך, ככל שתשקר אתה תסתבך, בקרוב תטופל.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר