אז לגבי מה שקרה פה

מספר דברים:

הראשון ,היתה תקלה באתר, שאנחנו בודק כרגע את המשמעות שלה, האם היא קשורה רק אלינו ונעשתה במכוון או שמדובר במשהו כללי בפורומים של וואלה, אף אחד לא יכול היה להיכנס כולל אני.

הדבר השני הוא שיש טרול קבוע בפורום בשנים האחרונות בשם אורי שאינו מרפה, לאחר מספר תלונות מצד אנשים פה, במערכת וואלה עשו תחקיר ושמורים עימם כל הפרטים שלו, מקום מגורים וקשר למשפחה שלו, השם של אמא שלו, של אחיו וכו'... בהנהלת "וואלה פרומים" הראשית חושבים מה לעשות איתו כי הוא מטרד רציני, נכנס לפה כבר עם לפחות - 40 שמות שונים ( שגם הם שמורים במערכת ) נוהג לדבר עם עצמו בין החשבונות ליצור עניין, אובססיבי למרשמלו, הם מזהים מתי זה הוא, כבר עשה זאת בעבר, הציף הודעות ישנות בכוונה והורס לכולם מהצורך בתשומת לב, מדבר יפה בחשבון אחד ובאחר מטריל ומטנף, דובר כבר על פניה למשטרה ואם זה ימשך ככה, אכן לא יהיה מנוס מפניה למשטרה וגם למשפחתו. הוא זה שפתח את החשבון - mishehu2022 והטריל אותנו בפעם המיליון.

יש חשבונות שהוא פעיל בהם גם כרגע אבל הם לא נמחקים בכוונה כדי לאסוף עליו ראיות, למשל החשבון של - gambarega ויש עוד כמו - tametkhier1 הוא רק חושב שאנחנו לא מזהים אותו... אז למי שמעוניין, אל תתיחסו לחשבונות האלה יותר מידיי ברצינות. בואו נניח שמי שמתנהג באופן הזה מעלה כבר יותר חמלה מאשר עצבים.

הדבר השלישי, בדיוק כשכל זה קרה הייתי בגולן בשלג ללא קליטה כך שבנוסף, לתקלה בפורום לא ממש יכולתי לסדר פה את העניינים.

הדבר הרביעי, יכול להיות שנמנה ע.מנהל נוסף לפורום.

ודבר נוסף, בואו לא נתרגש בכל פעם שיש עניין כזה או אחר, עברנו כבר הטרלות יותר קשות, תנו לנו קרדיט שאם קורה משהו כמו מה שקרה פה עכשיו, אנחנו על זה גם אם לא נראה באותו הרגע, יש פה כבר כמה שסומכים עלינו והבינו שאין צורך להתייחס ושאם קורה משהו כזה, כנראה שזה יסתדר במהרה. אנחנו משקיעים פה לא מעט ומצפים ליותר אשראי מכם ופחות לתגובות (מעט בוגדניות) מהבטן בסגנון של -  "איפה המנהלים פה!" "אני לא כותב פה יותר..." "מה נהיה מהמקום הזה" וכו'... דווקא כשיש בלגאן תתעלמו מרעשי הרקע, תפרגנו ותצפו שבקרוב זה יסתדר.

תודה.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

מצפים שתנקטו בכל פעולה כפי שתיארת למען המשכו של הפורום  שרבים מתקנאים בו ודגש על התחזיות של מרשמלו

תומש יישר כח! רק לא להתייאש.

סופו של דבר הטרול כנראה באמת מסכן. דמות טראגית שאפשר רק לרחם עליו ומהצד השני לעדות הכל כדי לגרום לו להפסיק להטריל. גם אם צריך פנייה לשלטונות

תמומש שני דברים כם את יוני המטריל צריך למחוק התפלאתי שלא אמרת אותו ודבר שני תמסור את ההודעה הזאת גם למרשמלו כי עכשיו שבת הוא לא נכנס לפורומים בשבת יאמר שמפסיק לכתוב פה אלא רק הודעות לפרטי אליו כי אי אפשר להיכנס אז שיידע שקודם על אפשר לפחות בינתיים להיכנס ושהוא גם יכתוב פה בחזרה!

אני מציע לנסות פנייה למשטרה לאחר שכל ניסיונות החסימה למיניהם לא מצליחים והוא חוזר בשמות חדשים, פשוט כי אין ברירה. 

תומש תודה רבה, באמת הגיע זמן לטפל בטרול הזה

אני מציע לנסות פנייה למשטרה לאחר שכל ניסיונות החסימה למיניהם לא מצליחים והוא חוזר בשמות חדשים, פשוט כי אין ברירה. 

הנושא נבדק ויכול להיות שבקרוב תגיע פניה כזאת.

לגבי התקלה בפורום, קבלתי דיווח שזאת היתה תקלה כללית בכל הפורומים של וואלה בלי קשר אלינו באופן מיוחד, נפלה לנו בדיוק על המערכת הנהדרת הזאת, אולי היה לזה קשר למזג האוויר הסוער שגרם למשהו אבל אין מה לעשות, קורה.

אני זוכר שלסיזונט היה או עדיין יש פורום מקביל בתפוז נדמה לי, שהיו עוברים אליו בכל פעם שהאתר היה נופל, אנחנו לא הראשונים שזה קורה להם.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

יש  לפעול לחזרתו של מרשמלו לפורום. 

יש  לפעול לחזרתו של מרשמלו לפורום. 

מרשמלו לא עזב, הוא רק ביקש לכתוב לא בפרטי עד שהתקלה תתוקן. אם יחזור זה יקרה אחרי השבת

*לכתוב לו בפרטי

מקוה שיחזור ויתן תחזית לשבוע הקרוב ולחודש מרץ

סביר שכך יהיה. נחכה לו

תודה רבה תומש !!!

תודה תומש כבר בקושי נכנסתי לפה

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום: