עקב בעיית כניסה לאתר אני מפסיק כתיבתי כאן.הודעות בפרטי

בלבד.

חבל מאוד. כנראה האקרים זדוניים רצו להפיל את הפורום (לא יודע אם דווקא את מזג האוויר או בכלל). הנה הם משיגים את מטרתם.

חס ושלום,אני לא מתריס.פשוט ניצלתי את העובדה שכן הצלחתי להכנס על מנת ליידע.אינני יודע אם טופל או לא ואם הכניסה היא זמנית רק הודעתי כי עשרות אנשים מחפשים תשובות ואין להם.אם טופל טופל.לא כתבתי בשלילה.שיודיעו המנהלים מה קרה ויפרסמו על מנת שאדע כיצד לנהוג.

על תעזוב חבר יקר הודות לך פורום הזה גובש וצמח באופן מדהים. לא ניתן לכמה אנשים לא שפויים להרוס את מה שבנית במשך הרבה שנים.

כשתהיה תגובה ממנהלי האתר אשוב עם עדכונים ותחזית כל עוד אינני יודע מה קרה לא יכול לכתוב.אני משקיע לא מעט עבורכם והתמורה היחידה שאני דורש כבר מהבוקר היא הסבר למה שקרה כאן ועדיין קיים כי לא ניתן להיכנס זה ממש בקושי.

אתה צודק מרשמלו הבעיה צריכה טיפול דחוף .בזמן הסערה והדיווחים האתר היה תקוע זמן רב ..יש אנשים ואני אחד מהם שסומכים על הפורום הזה .חבל!!

מסכים לגמרי, המצב הוא לא סביר, אבל ניכר שיד זדונית פועלת פה. גם בשעות שלא היה אמור להיות עומס, האתר לא עבד. זה משהו יותר מערכתי.

בכל אופן אכתוב בקיצור לעניין: שבוע הבא נראה כשבוע מאתגר מאוד לחיזוי. כדאי לשים לב לשתי נקודות מאוד מעניינות, שיכולות ממש להכריע לכאן ולכאו את טיב השבוע הבא:

1. "מערכונת" ביום שלישי? מעקב אחרי שקע הרום בגרסאותיו השונות, ליום שלישי. זה נע בין מערכת טובה ואולי עוצמתית (מבחינת משקעים), לבין לא-כלום. כטבעם של שקעים כאלה, קשים מאוד ממש עד סמוך למועד.

2. מערכת בפורים? מודל גפס הערב (ובהרבה הרצות שלו) + המודל הקנדי בהרצות רבות מחזירים מהלך שכבר נראה לפני כמה ימים, של מערכת שבאה ממש מצפון-מצפון מערב ממש בפורים. זה מהלך מאוד גבולי ועל הקשקש, אבל יש ממש הרבה הרצות אצל שניהם שתומכות באפיק קר, וחלקן אפילו במערכת רצינית מאוד שם וקרה. מאידך לא כל המודלים מראים את הכיוון הזה. (נדמה לי שגם מרשמלו לא מאמין בכך). בכל אופן לדעתי מזג האוויר בפורים תלוי עדיין בין שמיים וארץ, וייתכנו הפתעות ממשיות שם, מעניין מאוד לעקוב.

מבאס ממש מה שהלך כאן...

נאלצתי ללקט אינפורמציות בסיזונט או בקבוצות בפייס.

נשמח לשמוע מה קרה לאתר ולמה? (המנהלים- הבמה לרשותכם...)

כרגע נראה בסדר. אולי האתר יושב על שרת קטן יחסית וכשהרבה אנשים נכנסים ביחד אז עמס גדול מאוד מפיל אותו, ואם מזג אוויר כפי שהיה מושך מאוד להיכנס. לא בעוח שיש כאן משהו זדוני

ככל הנראה האתר שב לתקינותו מקווים שגם אתה תחזור שבת שלום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר