סופת "רוננין" ז'ל,זה השם שניתן למערכת השלג הקרובה.סערה בדרך!

חברינו זל בודאי היה שמח בכל האקשן שנוצר כאן סביב סערת הסערות של השנים האחרונות,והחלטתי להעניק לה שם מתאים שיזכיר את חובב מזג האויר ההדוק והמתמיד אשר כאן באתר זה מרבה היה לכתוב במילים קצרות את אשר הוא צופה בדרכו המיוחדת רק לו,וברצוני להזכיר שכל מה שנאמר,הן בימים טובים יותר והן בימים טובים פחות נאמר מתוך קנאות למקצוע ולהובי המטורף הזה ולא חלילה על רקע אישי והמתנתי בסבלנות גדולה מאוד למערכת תואמת את גודלו של האדם היקר הזה אשר נפטר ללא שום ידיעה מוקדמת של חבריו כאן אודות מחלתו יהי זיכרו ברוך.

כעת לתחזית.

מחר בשעות אחהצ גשמים יחלו לרדת בצפון בעוצמה גבוהה וידרימו עד קו תל אביב בשעות הערב.

שלג כבר משעות אחהצ ירד בחרמון על כל מפלסיו.

משעות הערב אל תוך הלילה פרט לרוחות חזקות מאוד ומשבים עזים של כ100קמש! ירדו גשמים חזקים אשר ידרימו משך הליחה עד קו קריית גת או מעט דרומה יותר,כאשר לאחר חצות רום השלג בצפון ירד באופן הדרגתי וכבר בשעות הקטנות של הלילה הרום בצפון מגיע ל1200מ ולקראת בוקר בוקר כבר יהיה בסביבות ה800מ.

רום השלג מהלילה עד בוקר יום ד במרכז הוא סביב 900מ.

אויר קר מאוד יכנס עם זריחת החמה(סביב 06.15) לארץ מצפון לדרום,ורום השלג ירד במהירות!! בצפון ל600מ ובמרכז ל800מ.עוצמות המשקעים(גשם או שלג תלוי בגבהים) הן בצפון והן במרכז בינוני ומעלה.

במהלך רוב שעות היום ביום ד השלג ימשך בהרי המרכז בגבהים שהוזכרו,ובהרי הצפון כנל.

משעות אחהצ עם כניסת אויר קר נוסף ותזוזת האפיק ושינוי מיקומו של השקע,תהיה הדרמה במשקעים והחרפה נוספת במזג האויר.רום השלג סביב 500מ בצפון ו600מ במרכז כאשר גם בחלקים הגבוהים של הנגב( דימונה ערד מצפה רמון) עשויים לרדת משקעי קרח כאלו ואחרים,לא מן הנמנע שמצפה רמון במידה ויהיו משקעים תיצבע בלבן.

ביום ד בערב צפויים כבר להיחסם כבישים ועורקי תחבורה באזורים שהזכרנו,ויש לשים לב לרוחות ומשבי קיצון וכמו כן לכל המיפרט שהזכרנו באופן כללי ולא להקל בזה ראש כי המערכת נמשכת לתוך יום חמישי בוקר כאשר רום השלג יעלה בהדרגה עקב התחממות המפלסים הנמוכים אם כי המשקעים נמשכים.בעיקרון רק נזכיר!

זו מערכת רוויית מזל! היא נבנתה אט אט איימה להתאבד לידינו ולבסוף ניחתה עלינו כרעם ביוםמבהיר כאשר היא מחוטבת למישעי חזקה ורצינית יפת תואר אמיתית מאתגרת ומרגשת.כן, זו מערכת על שם רוננין ז"ל,קיראו לה כךצכי היא תיזכר לעוד שנים,כך אני מקוה וזו אחת הסיבות שמייחל שתהיה בכותרות ומה שיותר וכמובן רק בטוב.

בהצלחה לכולנו,ותהנו מכל רגע!

 

יישר כח לא שכחת את רוננין, אכן היה ראוי להזכירו ערב המערכת.emo_39.png 

מרשמלו, ישר כח ותודה. מחכים כבר לסערת "רוננין". שישתלג עלינו לטובה...

מרשמלו. לדעתך הערמות תחל כבר בבוקר מעל 800?

מתי אתה מצפה ששלג יחל לרדת במגדל שמס? תודה רבה על התחזית! מחכים לסערת רוננין

תודה מרשמלו. לא הכרתי את רוננין ז"ל אבל נשמע שהיה צנוע ומומחה גדול.

ובעיקר ב4 מילים אומר ומסביר בדיוק מה קורה הן בחורף הן בקיץ תמיד.

ישר כוח מרשמלו תודה על התחזית.

מקווה שזאת אכן תהיה מערכת שנזכור לעוד שנים.

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

הפצתי מרשמלו... לגבי השם של הסופה.

מרשמלו אני בפורום הזה במשך שנים כצופה. אני רוצה להגיד מכל הלב תודה רבה על עבודתך במשך שנים רבות. אבל מה שיותר חשוב בעיני זה שתמיד בכל מצב אתה נשאר צנוע. כל הכבוד לך על זה שלא שכחת את חברינו רוננין ז''ל.

נתנאל תודה תודה.מגיע לו.

תודה יריבוש

כל הכבוד מרשמלו. באמת תהיתי לאן הוא נעלם. הוא כתב פה קבוע יום יום בקיץ ובחורף. אדם צנוע וטוב. יהי זכרו ברוך

מרשמלו. לדעתך הערמות תחל כבר בבוקר מעל 800?

מה אומר?

בצפון כן.חחח.. לא מחר בבוקר אתה רץ מידי מהר.מחרתיים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר