עדכון לילה יום ראשון

הגרמני מקצין. מינוס 30-31 נכנס אצלו לארץ

נמוכות מינוס 3-4 ברביעי בוקר.

נחכה למפרט מלא. אותי יותר מעניין רביעי ערב בגלל המשקעים 

הגרמני מקצין. מינוס 30-31 נכנס אצלו לארץ

נמוכות מינוס 3-4 ברביעי בוקר.

נחכה למפרט מלא. אותי יותר מעניין רביעי ערב בגלל המשקעים 

רביעי ערב הכי מעניין . 

אבל לא לשכוח יכול להיות לנו הפתעה ברביעי לפנות בוקר 

מה קורה עם גפס ליליה????

"המערכת הבאה" הולכת ונעלמת עוד יותר בעדכון הזה... חבל... היה נראה שנקבל רצף. אולי מאוחר יותר יגיע משהו אבל זה כבר טווח רחוק מאוד

שי על מה אתה מדבר. נשמרת המגמה ל26 לחודש.

דרך אגב gfs לילה מדהים ומושלג בהרי הצפון מעל 600 מטר.

גם הרי המרכז בתמונה ב2 גלים הבעיה היא המשקעים 

26 לחודש זה רחוק מאוד. אל תשכח שלפני כמה עדכונים בודדים היה גל חזק בראשון-שני. היו עדכונים שדיברו על רצף משקעים כמעט ללא הפסקה.

כשמתחילות דחיות, בטח עם סינופטיקה גבולית כזו שהרמה עוד שנייה משתלטת, מבחינתי זו חולשה בעדכונים. אני מאוד מסופק אם המערכת הזו תצליח להגעי. כמדומני אצל הקנדי למשל היא כבר לא קיימת ויש התרכסות.

hay2748  אתהסותר תעצמך אם 26 לחודש רחוק מה אתה קובע מה יהיה אין עלינו שום רכס אם אתה קונה כל עדכון באג של המודלים זה בעיה שלך הרכס היחידי שיהי זה במערב אירופה על מה אתה מדבר תראה מאסת קור מעל מזרח אירופה רמה מעל ספרדדדדדדד לא מעלינו התרגלת

בקיצר לא נכון שום רמה לא משתלטת עלינו

בכלל אתה יכול לשכוח  מיזה שהרמה תחזור לפה לפני  אמצע סוף מרץ  shay2748 אשליותת

לפי המפרטים סיכוי קלוש לשלג בפסגת הכרמל

הפתעה חיובית בעדכון צהריים!

לפי הגרמני הרמה נכנסת יותר עמוק לנורבגיה ממה שהמודלים חזו. זאת אומרת מועד החלון השתפר.

אני מעלה תמונה של 0 שעות מהמודל הגרמני בצהריים לעומת 6 של עדכון בוקר.

תסתכלו על הרמה באזור המוקף באדום. לפי דעתי תזוזה של אולי 30 ק"מ (למען האמת יכול להיות כפול). 

http://prntscr.com/zky9bq

והנה עוד תמונה הפעם השוואה של 30 שעות בצהריים (שמאל) לעומת 36 שעות מימין. הרווחנו רמה גבוהה בשליש מאורכה של דנמרק.

http://prntscr.com/zkyf2k

הרצה 23 של גפס עם מינוס 10 ב850 מ"ב באילת ב48 שעות!

מי היה מאמין שאי פעם נרא המשהו כזה חחחחחח

הקסטליאני תסתכל בעדכוני הערב ותבין על מה דיברתי. המערכת של 26 לחודש אצל גפס בכל עדכון יותר מזרחית, עוד רגע והיא כבר לא קיימת. הקנדי מתעקש שהיא לא קיימת בכלל וכך גם איסי מהבוקר.

בכל אופן עדיין  ישנה אופציה למערכונת בסביבות ה23 לחודש, לא נראה משהו רציני. נמשיך לעקוב כי לטווח הרחוק הכול עדיין גבולי ויכול להשתנות.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר