זו לא תחזית אלא תרחיש שחייבים לקחת בחשבון.גורם הפתעה!!

לא חשבתי שאזדקק לכך אך הסיכוי נוגע ברמת סבירות כזו שאני מעדיף לפרסם ואולי לטעות מאשר להיות מופתע ללא תכנון מוקדם!

אופציה שעשויה לקרות:

אויר קר פורץ מסדרון יבשתי ביום ד לפנות בוקר ופורץ דרך לנתיב מהים השחור וטורקיה לכיוון מצרים ומאגף אותנו וחוזר חזרה צפונה.במצב זה השקע נסגר כ150קמ דרומה ממקומו המתוכנן והעננות נוצרת בנוסף על קו החוף או כ200 קמ מערבית לו,ונכנסת לאזור המרכז לפני המתוכנן עם טמפ של כ0.8מעלות נמוכה יותר מהצפי במפלס ה850מ'ב.במצב כזה שלג בינוני פלוס מפתיע את יושבי ההר וירושלים ואף מתחת,החל משעה 9.00 ביום ד ואז כל התמונה משתנה ולחלוטין!זה עשוי לקרות,לא עובר כרגע לתחזית,אך במצב כזה זו הפתעה לכולם ובודאי פתח לשיבושים.זיכרו שנתתי אופציה כזו! לא לתלות אותי אם לא תקרה בפועל,אך כתבתי כי חושב שצריך לכתוב.

מרשמלו יש סיכוי טוב לשלג ביום רביעי בין השעות 5.00 -10.00 . זה בהחלט יכול לקרות .

שימו לב שלמרות כל ההתמתניות ועליה בחזרה והתמתנות שוב ., יש לנו 2 חלונות לשלג האחד ברביעי בבוקר כל ענן מפותח בהרים מעל 700 מטר יוריד שלג !! , בשעות דלעיל. 

אחכ חלון ההזדמנות המשמעותי הוא בין 16.00 ברביעי אחהצ , ל2.00 בלילה של חמישי בסוד אגלה לכם את דעתי שלג יערם בין 2 ס"מ ל10 ס"מ לפי הנתונים שיש בידי כעת. 

לסיום מרשמלו ענק שבענקים תחזית פבואר היה מרימת גבה כולל המערכת של 23 , שכידוע לאחר מערכות שלג יש חסימה בדרך כלל זה היה תחזית נועזת . אין ספק הבן אדם ענק !

מחר לאחר עדכוני הבוקר אשתדל להוציא תחזית מפורטת . 

אבל תדעו שהכל יסתיים כאן במודל החלון ויש סיכויים להפתעות לטובה ול***... נקווה לירושלים מושלגת . 

בכל מקרה בחמישי בבוקר לא ישאר זכר לשלג כי הגשם ימיס הכל.

אני רואה שכבר ציטטו אותי,בכל אופן את הדברים כתבתי כי גורם ההפתעה יתכן ולא הייתי מקל בכך ראש על אף ששום גורם רשמי לא לקח אופציה כזו בתחזית.אפשר לבדוק בסוף את העניין ורק ללמוד שהזהירות מתבקשת.

והיום כבר חלק מהתחזיות הרשמיות כאלו.

היכן. השמ"ט לא מזכיר את ירושלים בכלל

מטאוטק,מהבוקר 

הן אמנם שהשמ"ט לא מזכיר את ירושלים אבל באתר בלילה של רביעי יש איקון של שלג בירושלים וכן בבוקר רביעי

לא חשבתי שאזדקק לכך אך הסיכוי נוגע ברמת סבירות כזו שאני מעדיף לפרסם ואולי לטעות מאשר להיות מופתע ללא תכנון מוקדם!

אופציה שעשויה לקרות:

אויר קר פורץ מסדרון יבשתי ביום ד לפנות בוקר ופורץ דרך לנתיב מהים השחור וטורקיה לכיוון מצרים ומאגף אותנו וחוזר חזרה צפונה.במצב זה השקע נסגר כ150קמ דרומה ממקומו המתוכנן והעננות נוצרת בנוסף על קו החוף או כ200 קמ מערבית לו,ונכנסת לאזור המרכז לפני המתוכנן עם טמפ של כ0.8מעלות נמוכה יותר מהצפי במפלס ה850מ'ב.במצב כזה שלג בינוני פלוס מפתיע את יושבי ההר וירושלים ואף מתחת,החל משעה 9.00 ביום ד ואז כל התמונה משתנה ולחלוטין!זה עשוי לקרות,לא עובר כרגע לתחזית,אך במצב כזה זו הפתעה לכולם ובודאי פתח לשיבושים.זיכרו שנתתי אופציה כזו! לא לתלות אותי אם לא תקרה בפועל,אך כתבתי כי חושב שצריך לכתוב.

בוקר טוב ומבורך לכולם ,

מרשמלו גורם ההפתעה אם תתרחש  זה נכון גם לגבי הצפון ? ובאיזה מידה ?

תודה תותח

כל הכתוב כאן הפך לתחזית

תודה רבה מרשמלו.

מקווה שתהיה הפתעה נוספת ונקבל גם אצלנו בכרמל. אפילו באוויר :)

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

מרשמלו תודה, אתה הראשון שזיהת את המערכת!

דרך אגב, יש סיכוי להפתעות באזור ירושלים בגובה 650?

אני הראשון שזיהה את המערכת גם בתשקיף החודשי שפורסם ראשון וגם במפורט.

מרשמלו נתן צפי ל 13 לחודש. אני ל 17 לחודש. 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר