בוקר טוב לכולם עידכוני מודלים לקראת סערת השנה

בינתיים הגרמני וגפס ללא שינוי ניכר מאמש . 

גפס מושלג .

הקנדי מתמתן . 

וגם בגפס יש שינוי קטן לרעתנו . עדיין שניהם מושלגים אבל החלון זמן מתקצר.

נקווה שזה לא מגמה . ובעיכונים הבאים ישתפר

אופי מערכות מסוג זה הוא בדיוק מה שאנו רואים ועל כן כעת כפופים תחת המודלים והנתונים בלבד! אין מדדים אחרים כעת פרט לתמונה הנשקפת מתוכם.

יחד עם כל ההתמתנויות הבוקר לא נראה שיש שאלה בעניין הפסגות בצפון וגם לא לגבי הפסגות במרכז.אלו יראו שלג.הבעיה זה חלון ההזדמנויות לכך כלומר כמה שעות יש לסינכרון בין המפלסים והמשקעים.בעיה זו וסימן השאלה לגבי רום השלג והחלון המתקצר לגבול שבין ירושלים להגי המרכז שגבוהים יותר.זו שאלה שאין לאף אחד תשובה וגם לא לי,ההשערה היא שהשלג כן ייראה אבל עפ המודלים הבוקר לא ידוע באיזו רמה והאם תהיה סגירת כבישים או פתיתים באויר( בירושלים).פשוט לא ניתן לדעת וחבל לכתוב כי המודלים לא אחידים.עדכון נוסף ב21.00.

אופי מערכות מסוג זה הוא בדיוק מה שאנו רואים ועל כן כעת כפופים תחת המודלים והנתונים בלבד! אין מדדים אחרים כעת פרט לתמונה הנשקפת מתוכם.

יחד עם כל ההתמתנויות הבוקר לא נראה שיש שאלה בעניין הפסגות בצפון וגם לא לגבי הפסגות במרכז.אלו יראו שלג.הבעיה זה חלון ההזדמנויות לכך כלומר כמה שעות יש לסינכרון בין המפלסים והמשקעים.בעיה זו וסימן השאלה לגבי רום השלג והחלון המתקצר לגבול שבין ירושלים להגי המרכז שגבוהים יותר.זו שאלה שאין לאף אחד תשובה וגם לא לי,ההשערה היא שהשלג כן ייראה אבל עפ המודלים הבוקר לא ידוע באיזו רמה והאם תהיה סגירת כבישים או פתיתים באויר( בירושלים).פשוט לא ניתן לדעת וחבל לכתוב כי המודלים לא אחידים.עדכון נוסף ב21.00.

מרשמלו היקר אני הקטן מסכים איתך לגמרי .

וההשערה שלי שיהיה שלג בירושלים בוודאות השאלה האם יערם וכמה זמן יהיה חלון זמן שבו יסתכרנו הקור והמשקעים .

בכל מצב חברים יקרים אני במצב הכי קרוב לשלג שהיינו ב6 שנים האחרונים .

( אירוע כמו בינואר 2019 יקרה בוודאות לפחות .. )

לא לאבד תקווה יש זמן לשיפורים .

שלג בארץ זה דבר מורכב ותמיד יש את המתח והמאמץ והיגיעה עד שמגיעים לשלג ... אחרת זה לא שווה בלי המתח והמאמץ 

שלג בחרמון טבאירופה לא מרגש כי הוא בא אוטמטי עם בוא החורף

אליעזר יקירי זה בדיוק המצב הגדרת את זה בלי שתשים לב כנראה בצורה המדוייקת ביותר.כתבת כך".הערכה שלי היא שירד שלג בוודאות בירושלים".

ברגע שכתבת את המלה ה" ההערכה" כבר הכנסת את ה" וודאות" לספק.emo_02.png

לפי גפס יש 18-21 שעות של תנאים מצויינים לשלג... מרשמלו איסי יתקפל לדעתך?

רק אני או שב72 איסי מתחיל להתקפל?

תתקנו אותי אם אני טועה

נראה כאילו הוא מתקפל בחלק של הדרומיות שזה מצוין

הקור ב850 אצל איסי עדיין נראה מאוד גבולי, בפרט למרכז. צפון ודרום יותר קר.

באשר להמשך לטווח הבינוני והרחוק, העדכון הבוקר די מאכזב, כאשר הגלים הנוספים כבר פחות ברורים מאליהם, פחות עוצמתיים והרבה פחות קרים. אבל זה עוד יכול להשתנות הרבה פעמים. נקווה להפקת המקסימום מגל האפיקיות הנוכחי.

איסי עם שיפור יפה מאוד... ערכי הוקר מספיקים לשלג שיערם מבערך 700 מטר

וואיסי העלים את הדרומיות

למה טמפרטורת הים לא יורדת ל-18 מעלות כבר ?

למה לא, למה לא, נו ל-מה לאאאאאאאאאאא ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בוקר טוב. סיכום עדכוני בוקר... לירושלים

גפס והקנדי מושלגים!. 

איסי וברנקל גבולי בין גמב"ש לפתיתים באוויר מקסימום. 

שורה תחתונה עדיין אין התכנסות בין המודלים וההבדלים בין המודלים שנראים קטנים במקרה שלנו זה בדיוק ההבדל בין גשם לשלג

לפי איסי שלג שיהיה משמעותי ויערם יהיה מגובה 800 במרכז

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר