התחזית- שלג בהרים כולל ירושלים

אחרי שבוע חם ויבש וחורף מבולבל ולא יציב. בסוף שבוע הבא תגיע מערכת קרה שתביא איתה שלג להרי הצפון והמרכז וכן גם בירושלים יראו את הפתיתים הלבנים הפעם.
עד יום שלישי הבא עדיין יהיה יבש ויחסית חם לעונה.
ביום שלישי בלילה כבר נתחיל להיות מושפעים מהמערכת. גשם יתחיל לרדת ובחרמון ירד שלג.
ביום רביעי המערכת תכנס לפנים הארץ מה שיוביל בסופו של דבר לשלג בהרי הצפון והמרכז וכן גם בירושלים יראו פתיתים. האם יערם? כמה יערם? בשביל זה נצטרך לחכות עוד קצת.

לגבי שעות מדוייקות (רביעי או חמישי או שניהם.) איפה בדיוק ירד וכמה איפה זה יהיה פתיתים אמיתיים ואיפה גראופל ועוד... נצטרך לחכות...
עדיין לא ברור אם זה יהיה מערכת שלג קלאסית בירושלים כמו שזכור לנו מפעם.. אבל זה בהחלט יהיה יותר מהגראופל שראינו שנה שעברה...
תהנו מהמערכת של השנה..

אכן רימון,יש לנו למעשה עוד 72 שעות עד שהמודלים יהיו סגורים על עצמם סופית.

סיכום ועדכון שלי בין 21.30-22.00

יתכן שלג בכרמל ובגליל התחתון?

בהחלט כולנו ניהיה שם.emo_45.png

כמובן ממתיהו... בשביל לדעת מדוייק נצטרך לחכות עוד. אבל הסיבה שהפעם אני מוכן להמר לפחות על פתיתים בירושלים בטווח כזה... כי בשונה משנה שעברה שהייתי צריך להתקבל 5 ימים לפני כי האפיק לא הדרים. עכשיו אנחנו עם אפיק פחות קר אבל יותר דרומי. והתצורה תמיד מנצחת את ערכי הקור של האפיק עצמו. הפספוס של שנה שעברה היה חריג. קשה לי להאמין שזה יקרה שוב...

יתכן שלג בכרמל ובגליל התחתון?

לצערי לא. זה לא אפיק חריג במיוחד. בשביל לדעת בטוח תחכה ליום שני. אבל אל תבנה על זה...

אחרי שבוע חם ויבש וחורף מבולבל ולא יציב. בסוף שבוע הבא תגיע מערכת קרה שתביא איתה שלג להרי הצפון והמרכז וכן גם בירושלים יראו את הפתיתים הלבנים הפעם.
עד יום שלישי הבא עדיין יהיה יבש ויחסית חם לעונה.
ביום שלישי בלילה כבר נתחיל להיות מושפעים מהמערכת. גשם יתחיל לרדת ובחרמון ירד שלג.
ביום רביעי המערכת תכנס לפנים הארץ מה שיוביל בסופו של דבר לשלג בהרי הצפון והמרכז וכן גם בירושלים יראו פתיתים. האם יערם? כמה יערם? בשביל זה נצטרך לחכות עוד קצת.

לגבי שעות מדוייקות (רביעי או חמישי או שניהם.) איפה בדיוק ירד וכמה איפה זה יהיה פתיתים אמיתיים ואיפה גראופל ועוד... נצטרך לחכות...
עדיין לא ברור אם זה יהיה מערכת שלג קלאסית בירושלים כמו שזכור לנו מפעם.. אבל זה בהחלט יהיה יותר מהגראופל שראינו שנה שעברה...
תהנו מהמערכת של השנה..

גם השנה היה גראופל בשכונות בירושלים במערכת של ינואר

ערב טוב האם נראה שלג בkfar vradim?

תחזית מוקלדת

בינתיים מסתמן שכן ואפילו בכמויות גדולות

לפי איסי לפחות אני בטווחים האלה מתייחס רק אליו ברצינות

בינתיים מסתמן שכן ואפילו בכמויות גדולות

אני ממש מרחם על אנשים שאתה מבטיח להם דברים כאלה!

אני לא הבטחתי אמרתי שלפי איסי הערב מסתמן אני עכשיו יציין שזה ישתנה עוד מלא פעמים

מרשמלו אנו מחכים.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר