עדכוני בוקר חשובים מאוד בהצלחה

הבמה שלכם

מנהל הפורום
1000+

גפס יותר טוב מאתמול ונשאר מושלג. הקנדי הקצין מאוד את הערכים שלו ונראה שלפיו שלג בשפלה אשרי המאמין. ברנקל עדיין לא עודכן

מנהל הפורום
1000+

בוקר טוב. תודה על העדכון emo_38.png

אכן כך.מודל אחד מקצין,גפס מעט מתמתן,וברקנל בכלל לא התעדכן הוא תקוע על אתמול.עדכוני גפס שונים מאתמול בלילה להיום בבוקר והוא עם סערה עוצמתית ושלג בהרים הגבוהים לזמן לא ארוך ולא כפי שנתן אתמול אפיק מתחדש בשלוש גלים אך ברור שזה ישתנה עוד הרבה פעמים.סהכ כולם עם חורף בעוצמה גדולה שבוע הבא.

בוקר טוב, בוקר טוב מאוד :)

הקצנות עקביות מאז הנפילה אתמול בבוקר-צהריים של כלל המודלים ביחס לעצמם.

אני חושב שהבריטי ממש חיובי. אני מסתכל עליו מהאתר הצרפתי ככה שקשה מאוד עם הצבעים, ו120 מאתמול בערב.

לפיו מרכז השקע מצפון, צפון מזרח לנו, ומרכז הרמה באזור הבלקן! מה שידחוף את האוויר הקר עלינו. מצרף תמונה מסומנת עם חצים אדומים.

נחכה לטופקארטן יש אנשים שחושבים שונה ממני. הערכים של הקשע והרמה פחות קיצוניים אך לדעתי המיקום טוב יותר.

ברקנל עם שלג בהרים..

בוקר טוב לכולם

אז הבוקר יש לנו כמה הקצנות נחמדות, אני מדגיש נחמדות כי גם גפס הבוקר שנותן תרחיש יותר קרוב לשלג בהרים עדיין מדובר על חלון קטן משהו כמו שלישי לילה עד רביעי לפנה"צ אח"כ האינברסיה מכה ויש בעיה חמורה של משקעים, אבל סו"ס התקדמנו שלב 

הקנדי ממשיך להיות הכי קיצוני כפי שכבר הזכירו כאן קודמיי, ולפיו מערכת שלג קלאסית עד חמישי עם צפי הערמות ממשי, חשוב לציין שהקנדי כבר כמעט שבוע מתמיד בתרחיש שלו וכמעט שלא זז ממנו, בעוד שכל המודלים מזגזגים, מעניין לראות אם הפעם הוא יקח את הקופה

הגרמני ממש לא משהו השקע יותר דרומי פחות משקעים לצפון והרבה פחות קור

ברקנל הבוקר עם תרחיש יותר קרוב לקנדי וזה מעודד

נמשיך לעקוב ונחכה לאיסי

בהצלחה לכולנו!

ד"א יישר כח גדול למרשמלו שבזכותו הפורום כאן הפך להיות אחד המובילים ועם אחוזי צפיה גדולים מאד!

אכן כן, EC יהיה מעניין. הבריטי נהדר.

אנשים רואים שהירוק מערבי יותר וישר חושבים שפחות טוב....אבל התצורה הרבה יותר טובה וכנראה פשוט ההתעמקות ב168ש אצלו ולא 144ש....

ונכון מאוד, הצטרפתי לפורום הזה בנוסף בשביל להשתתף בדיונים עם מרשמלו וגם הכרתי פה מומחים חדשים

תודה קסטל!

אתה מעשיר אותנו בידיעותיך הנרחבות!

EC ב120ש נראה בדרך נהדרת. אפיק בריא ללא נטייה מערבה והרמה ממערב עושה חיל

EC ב144ש נראה מעולה עם כניסה נהדרת 

איסי מצויין

נמתין מעט אבל נראה פגז

איסי ואוו

אין לי מילה אחרת

אנחנו חווים הקצנות, נקווה שישמר ולא יתמתן

יש השטתחות של האפיק מצפון אבל הוא עדיין עמוק מאוד וזאת הקצנה יפה

עבור לעמוד
, ,