בוקר טוב,חשוב להדגיש זאת,המודלים נוטים לתרחיש ה65% הגשום ולא

לתרחיש המושלג,זאת עקב משיכה חזקה של האפיק מערבה,אך מתאר לי ששינויים עדיין יהיו צפויים לכאן או לשם במודלים.המפתח כאמור וכמודגש תמיד אינו דווקא באפיק אלא ברמה ממערבו ואנו חווים זאת היטב על בשרנו כעת.על מנת לראות את התרחיש הנפלא שנתן גפס אתמול נהיה חייבים רמה מערבית מובנית בצורה שונה,אחרת מי שיהנה מכך זה אנחנו אלא יותר היוונים ואולי טורקיה.

אנו הבוקר עם תרחיש 65% המדבר על חורף בין14/19 ונקווה שהמודלים ישנו זאת לתרחיש המועדף על כל חובב חורף.נמשיך לעדכן.

גם גשם לא יהיה...

וגם אם כן מיד אחריו תבוא חסימה וגל חום כבר לקראת מרץ הלוהט גם ככה

גם ככה מי ציפה ל"שלג" בשנה דפוקה כזאת? 

ומשיכה חזקה אומר שבמקסימום יהיה גשם קצר אפילו אם די הרבה איפשהו ומיד רכס/חסימה או כמו שמכירים את זה פה - גל חום ממושך

לתרחיש המושלג,זאת עקב משיכה חזקה של האפיק מערבה,אך מתאר לי ששינויים עדיין יהיו צפויים לכאן או לשם במודלים.המפתח כאמור וכמודגש תמיד אינו דווקא באפיק אלא ברמה ממערבו ואנו חווים זאת היטב על בשרנו כעת.על מנת לראות את התרחיש הנפלא שנתן גפס אתמול נהיה חייבים רמה מערבית מובנית בצורה שונה,אחרת מי שיהנה מכך זה אנחנו אלא יותר היוונים ואולי טורקיה.

אנו הבוקר עם תרחיש 65% המדבר על חורף בין14/19 ונקווה שהמודלים ישנו זאת לתרחיש המועדף על כל חובב חורף.נמשיך לעדכן.

לפי אתרי תחזית בחו"ל איסטנבול הולכת לטבוע בשלג.. הלוואי שנקבל קצת גם אנחנו 

אני קורא את התחזיות של מרשמלו בהנאה רבה. למה תמיד יש כאלו חכמים שכל מטרתם היא רק להרוס ולפגוע?

מעניין.. יהיה כיף פה קצת שלג

המערכת הזו שתהיה בע"ה או שחלילה לא תהיה היא כבר במאני טיים של החורף... חייבים להוציא ממנה משהו בע"ה

אח"כ זה כבר חודש מרץ שאמנם יכול להיות בו ג"כ מערכות קרות ובפרט בשליש הראשון, אבל זה כבר הרבה יותר קשה

נחזיק אצבעות בתפילה ובצפיה למימוש הפוטנציאל האדיר של גרעין הקור הזה 

יום טוב ושבוע טוב לכולם!

המערכת הזו שתהיה בע"ה או שחלילה לא תהיה היא כבר במאני טיים של החורף... חייבים להוציא ממנה משהו בע"ה

אח"כ זה כבר חודש מרץ שאמנם יכול להיות בו ג"כ מערכות קרות ובפרט בשליש הראשון, אבל זה כבר הרבה יותר קשה

נחזיק אצבעות בתפילה ובצפיה למימוש הפוטנציאל האדיר של גרעין הקור הזה 

יום טוב ושבוע טוב לכולם!

מי צריך את כל המערכות האלה 

שסך הכל יהיה את ה20-21 ביום בתל אביב וסבבה

עכשיו גם בלילות יהיה יותר חם מ20 בתל אביב

אז חייב להיות גל חום תמיד

זבל של חורף

אני מקווה שבחיים הרגילים האופטימיות קצת יותר חזקה אצלך 

יש חדש בעדכון צהריים?? או שמיכה לערב עדיף?

עדכון זוועה

זה לא נראה טוב.. פשוט אין לנו מזל עם שלג השנה .. 

זה לא נראה טוב.. פשוט אין לנו מזל עם שלג השנה .. 

חח שלג

גם גשם לא יהיה בסוף ועוד ישאר חם מהרגיל

יוני אף אחד לא לוקח את ההודעות שלך ברצינות אז חבלל על הזמן שלך 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: habakuk1992
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר