האם יש סיכוי לשלג בפסגות הכרמל? אפילו באוויר.

אם לא, איפה הכי קרוב לאיזור זה ניתן יהיה לראות?

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

הערב בין 20.00 ל 21.00 עדכון מודלים ותחזית מרשמלו.

כל אחד יקח מה שירצה משם.

כל אחד יקח מה שירצה משם.

מחכה לתחזית :)

תודה.

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

כל אחד יקח מה שירצה משם.

תודה!

מקווה ליותר אופטימיות.

עפ המודלים לא ככ.עפ מרשמלו תבינו לבד,אנמ כעת נותן 700מ.זה על קצה המזלג

לכל הצופים שלנו.בבקשה,להימנע מהשארת הודעות בפרטי לא אוכל להתייחס לכולם.יש כאן ותהיה כאן את כל האנפורמציה כולה ורק כאן.הייתה הצעה לעלות לשידור,זה לא יקרה ורק כאן תקבלו את המידע.פרט לכך,ערימות של אינפורמציה חלקה נכונה וחלקה לא,וחבל מאוד להיאחז בכל בדיל מידע ואין סיבה גם לעשות כן.יש כאן את כל מה שצריך על מנת לדעת בדיוק מה קורה והרבה לפני כולם.עדכון ב21.00 עם ניתוח מדוייק של המצב.

ולא לשכוח את מערכת 23.2.לא ממליץ לשכוח הכוונה.emo_33.png

ולא לשכוח את מערכת 23.2.לא ממליץ לשכוח הכוונה.emo_33.png

אני מקווה שאתה טועה עם התאריך, לא עם הצפי.

אם באמת מדובר על ה23 לחודש אני לא רואה מצב שהמערכת תהיה יותר קיצונית ממה שאיסי הציג אתמול בעדכון ערב.

אין מספיק זמן ואנרגיה לאטמוספירה לבנות שקע עמוק מספיק גם אם המסלול הוא אידיאלי (איסי אתמול בערב).

גפס הערב נותן מערכת לכיוון ה26 לחודש הרבה יותר "קלאסית" מהמערכת הנוכחית, ובכל מקרה רואים שאין מספיק אספקת קור ושהמערכת לא מספיק עמוקה.

לדעתי, לא לפני היום האחרון של פברואר או תחילת מרץ. אחרת זה לא יהיה מרשים במיוחד.

noname_2021 מרשמלו מעולם לא דיבר על מערכת קרה ב23, ולא הזכיר אפשרות לשלג שם. המערכת שגפס מראה הערב מכניסה משקעים ב24 לחודש, כך שזה "יוצא ידי חובה" בהפרש של יום או פחות...

noname_2021 מרשמלו מעולם לא דיבר על מערכת קרה ב23, ולא הזכיר אפשרות לשלג שם. המערכת שגפס מראה הערב מכניסה משקעים ב24 לחודש, כך שזה "יוצא ידי חובה" בהפרש של יום או פחות...

אין ספק שהצפי נכון וכך זה נראה במפות. אני פשוט לא רוצה אותו חחח emo_01.png.

מה שגפס מראה הערב ואיסי אתמול בערב ופחות היום בבוקר הן תצורות ממש נחמדות בלשון המעטה. 

טוב,הנתונים מוכנים,אשתדל לא להכניס אתכם למתח מיותר,אני גם לא אצטרך אתecלמען האמת,אך כל אחד יוכל להכניס אותו בעדכון מודלים.אתן פשוט צפי של כלל מודלים כמיקשה אחת ואחכ את הצפי שלנו כאן.

מקוה שעד 20.00 תוקלד

הבריטי מקצין

מינוס 29-30 על מינוס 2 בשיא

מינוס 3 ברביעי בוקר מוקדם 

הבריטי מקצין

מינוס 29-30 על מינוס 2 בשיא

וגפס?

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: