שבוע טוב!תחזית מפורטת לחודש פברואר על כל מערכותיה.

ראשית,המערכת האחרונה לחודש ינואר הניבה עד כ60ממ אצל השיאניות.

חודש בפרואר יחל עם רמה שתתפתח מעל אזורנו ותגרום לטמפ גבוהות באופן יחסי( בכ8מעלות בממוצע) בשיאה ביום שלישי ורביעי.

ביום חמישי עם התקרבותו של שקע רום מפותח לאזורנו תחול ירידה ניכרת בטמפ ומערכת ראשונה לחודש פברואר תתן כיסוי של בין 20-80ממ ובדיוק באזורים בהם הממוצעים נמוכים יחסית,דהיינו חלק מהדרום,צפון הנגב וירושלים.

זוהי ככל הנראה מערכת שתהיה מנווטת על יד "וויז" מדוייק,שוב אזכיר,לא מעט משקעים ושטפונות בדרום ובמדבר יהודה,נא לקחת זאת בחשבון.כמו כן אזור גב ההר וההר גם הוא יכוסה והשיאניות יוכלו לרשום גם את הרף העליון של כמות המשקעים אשר בה נקבתי.

זיכרו- צפי שלי הוא להתמזרחות מערכת אחת עמוקה לאזורנו במהלך חודש זה כאשר הגרעין שהה הרבה מידי זמן במערב היבשת.

מה שאין במודלים זה את המערכת הבאה לאחר זו שהזכרנו.

לא אסתיר ואודה שכאשר אני נותן את התרחיש שתראו מיד בכתיבתי זו,האצבע מעט רועדת על המקלדת וזאת מפאת האומץ שצריך על מנת לכתוב זאת אף על פי שאלו הנתונים המצויים אצלי כעת.אני מאמין בהם ועל כן אף על פי שהשנה האפיקים אינם מדרימים,אחטא לאמת שלי המשתקפת מתוך אותם נתונים.על כן למרות הכל אתן את התרחיש,הוא לא תרחיש בעלמא אלא תחזית רשמית שלי.

בין 14-19 לחודש צפוי להתעמק(נכון,המפות אינן שם),אפיק מפותח מצפון מערב.זה אפיק שיגרום בחלק הפסימי לארוע סוער וגשום במיוחד ובחלק האופטימי למערכת שלג אמיתית בהרים.לא גבולית,אמיתית.זהו להזכירכם החלק האופטימי.

מודע לציפיה ולגודל האחריות אך אלו הנתונים שיש לי לאחר פיענוח מדוקדק ומנופה.זיכרו,זה התאריך,שתי אופציותרחישים למערכת.

מערכת שלישית תגיעה לאזורנו בין 23/26 לחודש כאשר אופיה איננו בור לי לעת עתה.

אני כבר ראיתי באתרים אחרים עוד לפני פירסום זה שכבר ציטטו מפי אודות מערכת וודאית שכלל לא הזכרתי וחבל שכך.צריך זהירות גם במתן התחזית אך גם בציטוטים אודותיה וכדאי להיות אחראיים יותר.

בכל אופן,זו התחזית,וזה אומר שגם חודש פברואר יתן את שלו,אם כי ישנם כמובן אזורים שעברו את הממוצע השנתי כבר ויהיו כאלו שיגיעו אליו בשלב מאוחר יותר.

שבוע מבורך לכולם ונאחל לתחזית להתממש.

תודה רבה מאוד מעודד

מנהל הפורום
1000+

מרשמלו-בין ה14 ל19 הכוונה לאורך כל הימים האלה או יום יומיים מתוכם? 

תודה מרשמלו על התחזית,emo_45.png אכן מעודד.

שבוע טוב והמון תודה מרשמלו שלנוemo_38.png היקר

שבוע מבורך ותודה

תודה רבה מרשמלו- מעניין ומעודד.

ראשית,המערכת האחרונה לחודש ינואר הניבה עד כ60ממ אצל השיאניות.

חודש בפרואר יחל עם רמה שתתפתח מעל אזורנו ותגרום לטמפ גבוהות באופן יחסי( בכ8מעלות בממוצע) בשיאה ביום שלישי ורביעי.

ביום חמישי עם התקרבותו של שקע רום מפותח לאזורנו תחול ירידה ניכרת בטמפ ומערכת ראשונה לחודש פברואר תתן כיסוי של בין 20-80ממ ובדיוק באזורים בהם הממוצעים נמוכים יחסית,דהיינו חלק מהדרום,צפון הנגב וירושלים.

זוהי ככל הנראה מערכת שתהיה מנווטת על יד "וויז" מדוייק,שוב אזכיר,לא מעט משקעים ושטפונות בדרום ובמדבר יהודה,נא לקחת זאת בחשבון.כמו כן אזור גב ההר וההר גם הוא יכוסה והשיאניות יוכלו לרשום גם את הרף העליון של כמות המשקעים אשר בה נקבתי.

זיכרו- צפי שלי הוא להתמזרחות מערכת אחת עמוקה לאזורנו במהלך חודש זה כאשר הגרעין שהה הרבה מידי זמן במערב היבשת.

מה שאין במודלים זה את המערכת הבאה לאחר זו שהזכרנו.

לא אסתיר ואודה שכאשר אני נותן את התרחיש שתראו מיד בכתיבתי זו,האצבע מעט רועדת על המקלדת וזאת מפאת האומץ שצריך על מנת לכתוב זאת אף על פי שאלו הנתונים המצויים אצלי כעת.אני מאמין בהם ועל כן אף על פי שהשנה האפיקים אינם מדרימים,אחטא לאמת שלי המשתקפת מתוך אותם נתונים.על כן למרות הכל אתן את התרחיש,הוא לא תרחיש בעלמא אלא תחזית רשמית שלי.

בין 14-19 לחודש צפוי להתעמק(נכון,המפות אינן שם),אפיק מפותח מצפון מערב.זה אפיק שיגרום בחלק הפסימי לארוע סוער וגשום במיוחד ובחלק האופטימי למערכת שלג אמיתית בהרים.לא גבולית,אמיתית.זהו להזכירכם החלק האופטימי.

מודע לציפיה ולגודל האחריות אך אלו הנתונים שיש לי לאחר פיענוח מדוקדק ומנופה.זיכרו,זה התאריך,שתי אופציותרחישים למערכת.

מערכת שלישית תגיעה לאזורנו בין 23/26 לחודש כאשר אופיה איננו בור לי לעת עתה.

אני כבר ראיתי באתרים אחרים עוד לפני פירסום זה שכבר ציטטו מפי אודות מערכת וודאית שכלל לא הזכרתי וחבל שכך.צריך זהירות גם במתן התחזית אך גם בציטוטים אודותיה וכדאי להיות אחראיים יותר.

בכל אופן,זו התחזית,וזה אומר שגם חודש פברואר יתן את שלו,אם כי ישנם כמובן אזורים שעברו את הממוצע השנתי כבר ויהיו כאלו שיגיעו אליו בשלב מאוחר יותר.

שבוע מבורך לכולם ונאחל לתחזית להתממש.

אני מקווה שתגיע מערכת שלג לפני התאריכים האלה (בדרך כלל זה מגיע כמה ימים לאחר תאריך היעד שלך) כי רק המחשבה שלא נקבל מערכת רצינית משך כ 20 ימים שלמים פשוט מדכאת.. 

50 ממ ואולי יותר ביום חמישי  בכמה שעות זו לא מערכת רצינית?

תודה רבה מרשמלו אין על מודל מרשמלו ולהיצמד אך ורק כאן !!

50 ממ ואולי יותר ביום חמישי  בכמה שעות זו לא מערכת רצינית?

ברור שזה מבורך גם המערכת הנוכחית עוד לא נגמרה והיום ברובו היה גשום באזור שלי גליל עליון מערבי ומחר צפוי עוד גשם אבל כוונתי הייתה לשלג כי החלון הולך ומתקצר.. נקווה שזה יגיע ב 14 או 15 לחודש כמה שיותר מוקדם .. שבוע וטוב תודה לך

מרשמלו,

מתי לדעתך המודלים יחלו לזהות את המערכת של 14 - 19 בפבואר

מרשמלו,

מתי לדעתך המודלים יחלו לזהות את המערכת של 14 - 19 בפבואר?

מרשמלו תודה רבה על התחזית!

הלוואי שסוף סוף נקבל את הסם הלבן אחרי 6 שנים ללא שלג משמעותי 

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ganso24
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר