עדכוני ערב יום ב חברים.רמה אדירה ממערב,

מתכונת ליופי של מערכת ש הבא.קדימה עדכונים.

יש חדשות משמחות ?

לא משהו מיוחד. שלג בהרים - לא בעניין. המערכת כנראה תכלול כמה גלי גשם בהפוגות בין חמישי בוקר לשבת בבוקר, עדיין לא ברור בדיוק מתי השיא ומתי יסתיים הגשם לגמרי.

לחצי השני של שבוע הבא מסתמנת מערכת שעשויה לתת הרבה גשם (כמובן עוד רחוקה להיסגר, אם בכלל), שלפי הנראה תהיה הרבה פחות קרה מהמערכות הקודמות לה. אפשר לומר אפילו חמימה ביחס אליהן. נעקוב.

בדיוק!זה עפ גפס.ברקנל יכול לתת תרחיש קר יותר.בכל אופן מערכות רודפות וזה מדהים כשלעצמו.

נכון, ברוך השם. זה העיקר וזה חשוב מאוד מאוד. ההבדל בין חורף טוב לחורף רע הוא לא הקור וכמות השלג, אלא רציפות המערכות וכמות המשקעים. כן ירבה.

בוא נהיה אופטימיים יש הרבה זמן לשיפור העיקר שיש מערכות חורפיות

מעניין אותי רק שלג.

מרשמלו גפס איסי בענין של  מזג אוייר אביבי  שקרנים עלובים זה באג רמה מעל מערב אירופה גוררת פה מזג אוויר אביבי? נו באמת  ההפך הוא הנכון מתי הם ירדו מהעץ

אני לא מבין מה גורם העונה לרמות במערב אירופה לגלוש כלפי מעלה או מטה ולגרום לממרח טורקי...

קושי של האפיקים השנה ממש להתעמק,אתה צודק.

יחד עם זאת אותו מימרח טורקי הוא זה שמביא מערכות " שפויות",גשם חקלאי,זרימות מערביות ארוכות/ עמוקות, וזה פחות או יותר מה שחקרה ממנו.

תשים לב למערכת שבוע הבא היא עשויה לתת לדרום וצפון הנגב לסגור עונה.שם חסרים משקעים.ללא קשר,גפס כבר מס עדכונים נותן לארוך טווח שלו להזכיר לנו שבשנים האחרונות( להוציא עונה שעברה) החורף מסתיים במהלך או סוף פברואר ואני מקוה שאינו אלא טועה.בכל אופן הסבירות כעת היא לגלי אפיקיות שממשיכים וזאת על אף הגרעין שממשיך לשרות לו במערב היבשת ואם למרות זאת אנו בעונה כזו מבחינתי זה לפחות" נס".

יחד עם זאת אותו מימרח טורקי הוא זה שמביא מערכות " שפויות",גשם חקלאי,זרימות מערביות ארוכות/ עמוקות, וזה פחות או יותר מה שחקרה ממנו.

תשים לב למערכת שבוע הבא היא עשויה לתת לדרום וצפון הנגב לסגור עונה.שם חסרים משקעים.ללא קשר,גפס כבר מס עדכונים נותן לארוך טווח שלו להזכיר לנו שבשנים האחרונות( להוציא עונה שעברה) החורף מסתיים במהלך או סוף פברואר ואני מקוה שאינו אלא טועה.בכל אופן הסבירות כעת היא לגלי אפיקיות שממשיכים וזאת על אף הגרעין שממשיך לשרות לו במערב היבשת ואם למרות זאת אנו בעונה כזו מבחינתי זה לפחות" נס".

אבל מה עם ה7 לפברואר??

בוטל?

אבל מה עם ה7 לפברואר??

בוטל?

צפה לביטול...

בינתיים יהיה יופי של גל חום משבת

תיקח אקמולי

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר