עדכוני מודלים יום רבעי. היום שיקבע את גורל המערכת.

בהצלחה!

יום שני*. מאיפה יצא לי רביעי על הבוקר

גפס מייצב קצת את הרמה אבל עדיין האפיק צפוני מדי

ברנקל עדיין פסימי לצערי

רימוןניק,ברקנל מצויין ללא אזכור לשלג וזה בסדר,זו לא המערכת.ההמשך שלו טוב יותר מכולם גם לטווח 144.גפס,מצויין,שלג לצפון הרמה ואפשרות לזמן קצר מעל 1100 או 1200מ בצפון אך לא משהו שכדאי לדבר עליו.הגרמני,באמת חבל על זמננו הטווח קצר ואתמול החליט להעמיק את האפיק בלילה וחזר בו הבוקר,תמיד טענתי- בעייתי.

רימון תיקח את גפס וברקנל ל144 זה יתן לך מדדים לגבי מה הולך להיות.אפיקים גליים לא רדודים,רודפים.אל תשכחו את התאריך שסימנתי הוא עם פוטנציאל נפיץ.החורף במיטבו!! תכף גם הבום יגיע.

emo_45.png. כן המגמה להמשך מעודדת. אבל אני עדיין נלחם על שלג במערכת הנוכחית. אתה צודק שאני לא יודע כמה זה רציונלי כרגע כי הזמן ממש מתקצר. אבל אני עדיין מעדיף לחכות לערב. אנחנו לא צריכים הקצנות דרמטיות. אם בערב המודלים לא יקצינו אני ארים ידיים. כרגע אני עדיין משאיר את זה פתוח

רימונציק,רוצה לחסוך לך עוגמת נפש.אם היה משהו הייתי הראשון שקופץ.הנתונים שלי פסימיים אפילו מנתוני המפות.אם תחפש בגפס באמת ותנתח,תראה חלון לפנות בוקר יום ו לשלג מ1000מ בצפון,אולי 1100מ,אך סביבות כך,בכוונה לא ניתחתי.לי בנתונים גם זה לא קיים.רום השלג בזמני השיא  בצפון הוא כ1250מ אולי.תהנה מהגשם ומהזרימות האדירות לכינרת ומכל השאר,סהכ יש לנו עוד כ35 יום למערכות באמת קרות ונצטרך לנצל זאת.

הקורונה אכן מבלבלת אבל היום יום שני. לא רביעי

מהתרגשות emo_02.png

emo_05.png

מרשמלו - אני עדיין עומד על כך שאין לזלזל במודל הגרמני. מנסיון העבר. וגם ממש מהמערכת הקרובה - כי הוא היה הראשון לדעתי שביטל את הגל של ראשון, כשעדיין נראה ברוב המודלים. כעת כולם די כבר די ביטלו אותו, אם כי דווקא לפי הגרמני הבוקר, הגל הזה במרחק נגיעה ממנו, ולבנון מוצפת ממנו ביום ראשון. עדיין צריך לעקוב שם.

אגב, רוב המודלים מאריכים קצת את המערכת לתוך שבת, אולי בזכות המערביות הארוכות (לא בדקתי יותר מדי), כך שיש סיכוי שגם שבת תהיה גשומה במידה מסויימת, וזה נחמד מאוד.

לגבי ההמשך התרחישים חלוקים. גפס נותן משהו מינורי לאמצע שבוע הבא, חזר בו מגרסת שקע הרום המנותק ואפיק ים סוף.

דווקא הקנדי הוא זה שלקח הבוקר את גרסת שקע הרום המנותק, ומפציץ שם חזק מאוד. אבל הטווח רחוק מאוד עד שם וסביר שלא יישאר הרבה מהמהלכים הנוכחיים שם.

מהתרגשות emo_02.png

חחח לגמרי. 

רימונציק,רוצה לחסוך לך עוגמת נפש.אם היה משהו הייתי הראשון שקופץ.הנתונים שלי פסימיים אפילו מנתוני המפות.אם תחפש בגפס באמת ותנתח,תראה חלון לפנות בוקר יום ו לשלג מ1000מ בצפון,אולי 1100מ,אך סביבות כך,בכוונה לא ניתחתי.לי בנתונים גם זה לא קיים.רום השלג בזמני השיא  בצפון הוא כ1250מ אולי.תהנה מהגשם ומהזרימות האדירות לכינרת ומכל השאר,סהכ יש לנו עוד כ35 יום למערכות באמת קרות ונצטרך לנצל זאת.

emo_45.png. צודק. באמת צריך נס בשביל שיקצין ברגע האחרון. זה לא נראה הכיוון כרגע. ובהחלט זה מעכרת מכובדת בכל מקרה. 

לא מהתרגשות. יודעים שהגשם הוא רק עוד כמה ימים. לדעתי זה בגלל הקורונה והסגר שמבלבלים בין הימים כשכל הזמן בבית..

כל הסימנים מראים שאין שלג העונה .. אם מרשמלו יצא צודק ואכן נראה שלג בשבוע ראשון של פברואר אז צריך להוריד בפניו את הכובע 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר