פרטים למערכת 27.1 האחרונה לחודש ינואר.

מערכת זו במקורה על פי התחזית החודשית המוקדמת יועדה ל26.1 והתחזית פוספסה ביום!קורה.

מיום רביעי בערב עם קידמת אפיק רום שיגיע לאזורנו יחלו לרדת גשמים בצפון אשר אלו יתפשטו במהלך הלילה למרכז.

במהלכו של הלילה תחל לפקוד אותנו זרימה של אויר קר בכל המפלסים ושלג כבד יחל לרדת בחרמון.

לפנות בוקר רום השלג ינמיך ל1200מ ואז גם צפון הגולן מגדל שמס והאזור יכנסו לרום בו השלג ירד ועם התקדמות היום גם הר בנטל ומירון.

הגשמים ידרימו לאזור הנגב הצפוני.

ביום חמישי ערב- לילה וביום שישי בוקר,שלג ירד בהרי הצפון מעל1000מטר.בהרי המרכז לא צפוי שלג אלא משקעי קרח כאלו ואחרים או מס פתיתים באויר.

בירושלים לעת עתה ועל פי נתונים שלי לא צפוי שלג!

יום שישי גשמים בדרגה קלה עד בינונית( אך חקלאיים ורציפים)ברוב האזורים וזאת כתוצאה מזרימות מערביות ארוכות.

הכמויות אצל השיאניות.

צפון-100ממ.

מרכז-60ממ.

ירושלים-45ממ.

נגב צפוני-15ממ.

שוב,מפלס ה850מ"ב לא משתף פעולה אך גם מפלס ה500 לא ככ שם.אין צפי לשלג ואם הוא יגיע(מתחת לגבהים שנתתי) זו תהיה הפתעה גדולה עבורי.

בהצלחה לכולם.(הקדמתי קצת את העדכון על מנת שלא ליצור ציפייה או מתח מיותר בקרב צופינו).

מה לגבי ההמשך?

תודה מרשמלו על התחזית,יישר כח.emo_45.png

נמשך בתחזית פברואר שתינתן במוצש בשעה 21.00

מרשמלו לא רצית לחכות לEC?
בכל מקרה תודה...אנחנו באזור ירושלים כנראה נאלץ להמשיך לחכות emo_11.png

מה לגבי ההמשך?

זה כבר סיפור אחר emo_38.png

הזכרתי,לא להתבלבל.יש שירשור מודלים בו אני מפענח את המודלים שכולנו רואים ומנסים לתרגם אותם לתחזית.

בתחזית שלי שאיננה קשורה דווקא למודלים אלא פרי ניתוח שלי,יש את הפרטים הנשקפים לי מתוך החישובים שלא כולם מבוססים דווקא על המודלים הללו,וזו התחזית האישית שלי.לשים לב למען הסדר הטוב.

הבנתי תודה emo_45.png

מרשמלו תודה רבה על התחזית. נראית מצויינת

מרשמלו זה בסדר בינתים גפס איסי מבשלים גל חום חורפי כאלו אין להם מושג מה אמור לקרות אה

ליה. איסי טיפש לא סגור על עצמו הוא עוד יראה שהחורף יגיע לפה כמו גדול

תודה רבה מרשמלו אחלה תחזית וכולי תקווה להפתעות..אין על מודל מרשמלו להיצמד אך ורק למודל הזה נקודה!!

תודה רבה מרשמלו. אם אתה פסימי אז המצב בעייתי... אני רוצה לקוות שתטעה הפעם. אחרת אני אוכל את הכובע פעמיים חחח. 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר