בוקר טוב,עדכוני בוקר יום שלישי.עדכנו כאן,מודלים

צפי,וכו.בהצלחה!

בוקר טוב ומבורך לכולם 

מרשמלו בסוף לא הייתה סקירה אתמול emo_17.png

נכון.הסתכלתי בסקירות הככ  מקצועיות כאן.לכ היה לי מה להוסיף ואם הייתי כותב על כתיבתם של אוסאמה קומו..קסטליאני והשאר הייתי בגדר כל המוסיף גורע.רני שמח שהפורום הפך להיות של כולם במלוא מובן המלה.יחד עם זאת אדגיש שהפתיתים הלבנים ייראו בכל ההרים הגבוהים מ900מ בצפון ובמרכז,כאשר בצפון מגובה זה תתכן הצטברות ואילו במרכז מגובה 950מ עשויה להיות הצטברות זמנית קלה.בירושלים משקעי קרח בכל השכונות,ברד רך גראופל,פתיתים מידי פעם באויר בשעות הבוקר.הרבה גשם ועליה בכנרת של 15סמ! בשלושה ימים.אתמול שלשום ומחר זה מה שיסגר פחות או יותר.אמרו בצורת? כולם? כאן היינו בודדים מול כל העולם,מגיע גם להזכיר את זה.

מרשמלו תודה רבה.

ובביתר עילית במקומות הגבוהים יראו גם פתיתים לבנים?

או לפחות יצטבר גראופל?

נכון.הסתכלתי בסקירות הככ  מקצועיות כאן.לכ היה לי מה להוסיף ואם הייתי כותב על כתיבתם של אוסאמה קומו..קסטליאני והשאר הייתי בגדר כל המוסיף גורע.רני שמח שהפורום הפך להיות של כולם במלוא מובן המלה.יחד עם זאת אדגיש שהפתיתים הלבנים ייראו בכל ההרים הגבוהים מ900מ בצפון ובמרכז,כאשר בצפון מגובה זה תתכן הצטברות ואילו במרכז מגובה 950מ עשויה להיות הצטברות זמנית קלה.בירושלים משקעי קרח בכל השכונות,ברד רך גראופל,פתיתים מידי פעם באויר בשעות הבוקר.הרבה גשם ועליה בכנרת של 15סמ! בשלושה ימים.אתמול שלשום ומחר זה מה שיסגר פחות או יותר.אמרו בצורת? כולם? כאן היינו בודדים מול כל העולם,מגיע גם להזכיר את זה.

צודק בהחלט emo_45.png

יללה נקווה שהכרמל יראה לפחות גראופל השנה emo_02.png

המודלים הבוקר מסכימים באזור ירושלים נראה:
מינוס 28-29 על מינוס 11 על מינוס 0.5-1 בממוצע

בצפון:
מינוס 30 על מינוס 12 על מינוס 1 בממוצע

תרחיש קיצון:
ירושלים:
מינוס 29 על מינוס 12 על מינוס 1 שלם

גולן:
מינוס 31 על מינוס 13 על מינוס 1.5-2

גליל:
מינוס 31 על מינוס 12 על מינוס 1.5

על גבי מה שמרשמלו אמר. במעבר ענן מפותח שיוריד את הטמרטורה ייתכן אף יותר...

יותר מה?

יותר שלג מגבהים יותר נמוכים.

על תבנה על זה.

התרחיש שכתבתנו הוא לאחר לקיחת החשבון שהטמפרטורה תהיה נמוכה יותר בפועל כי רום הקיפאון מאד גבוה,  עומד על אזור 1100 מטרים בשיא

אני כותב את זה שוב,

אתם מתעלמים מכך שמחר יהיה יתרון מובהק להרי ירושלים והאזור מבחינת משקעים וענני סערה

ולכן אני לא שולל בכלל שלג לכל הפחות באויר החל מגובה 800 מ' עם אופציה להערמות קלה בשכונות הגבוהות בירושלים

אני כותב את זה שוב,

אתם מתעלמים מכך שמחר יהיה יתרון מובהק להרי ירושלים והאזור מבחינת משקעים וענני סערה

ולכן אני לא שולל בכלל שלג לכל הפחות באויר החל מגובה 800 מ' עם אופציה להערמות קלה בשכונות הגבוהות בירושלים

יתרון הגשם בהחלט יהיה וגם רצף המשקעים,   אבל הערכים לא מספיק מרשימים.

במקרה הכי טוב שלג נקי באוויר בשכונות הגבוהות.

קומו..תודהה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר