הודעה עליונה שהגבתי הייתה לאדם שהגזים כאן,מצטער אם מישהו נפגע.אם תמחק בסדר,אם לא רק תדעו שהייתה כתגובה לאדם שפרט מלהטריל לא עושה דבר ובינתיים נמחק אך שלי נשארה ואם תומש יוכל ימחק.תודה.נהנה בינתיים ממה שיש כי יש.

מר מרשמלו היקר לא מתאים לך לכעוס. אתה אדם יקר ועוד יותר יקר בשקט שלך.

אנחנו אוהבים ותמיד איתך אל תשכח זו

במע 19.1 שלג כעת עפ נתונים מרום 1300מ!

במע 19.1 שלג כעת עפ נתונים מרום 1300מ!

תותח!

איסי הערב נותן אפילו שלג מתחת,   גפס צהריים היה קרוב לכך.   שאר המודלים לא.

נעקוב תרחיש איסי גם פרט לקור נותן הרבה מאד גשם מרביעי עד שבוע הבא....  בנתיים הוא דיי לבד במערכה אבל הטווח מתקרב.

הכל מתחיל כאן ועכשיו.הרבה גשם לפנינו.

מרשמלו היקר מתי הגשמים יגיעו לגוש דן?????

ושוב פעם שאפו ענק אף אחד ב 30/12לא  דיבר על מערכת שתתחיל ב13/1 המשך להעניק לנו מהידע שלך 

חבר יקר שלי.סביב חצות.הרבה מאוד עננות קרובה מאוד.יתכן מקומית עוד לפני.המערכת חזקה,נקבל כאן בשבוע את כל ממוצע ינואר אם כי כבר אומר שלא בכל האזורים.יחד עם זאת,לא להתרגש מגרעין שמצוי במערב היבשת.הכלל פשוט,מה שמצוי במערב מתמזרח בתקופת השיא( לא נשמע טוב אך לא נסביר מידי זה מסובך), כך שאם אנחנו עם מערכות תוך כדי גרעין ממערב זה כבר מסמל לנו שהמודלים לא פספסו את דצמבר ינואר אלא גם את פברואר ככל הנראה כי עפ נתונים שלי אנחנו לפני מערכת אחת שעשויה להזכיר( אם כי במימדים שונים) את ספרד.זה יכול להגיע מוקדם מידי לקבוע אך לא שולל זאת.

חברים שימו לב להודעה בשירשור חדש בדקות הקרובות.

חבר יקר שלי.סביב חצות.הרבה מאוד עננות קרובה מאוד.יתכן מקומית עוד לפני.המערכת חזקה,נקבל כאן בשבוע את כל ממוצע ינואר אם כי כבר אומר שלא בכל האזורים.יחד עם זאת,לא להתרגש מגרעין שמצוי במערב היבשת.הכלל פשוט,מה שמצוי במערב מתמזרח בתקופת השיא( לא נשמע טוב אך לא נסביר מידי זה מסובך), כך שאם אנחנו עם מערכות תוך כדי גרעין ממערב זה כבר מסמל לנו שהמודלים לא פספסו את דצמבר ינואר אלא גם את פברואר ככל הנראה כי עפ נתונים שלי אנחנו לפני מערכת אחת שעשויה להזכיר( אם כי במימדים שונים) את ספרד.זה יכול להגיע מוקדם מידי לקבוע אך לא שולל זאת.

ספרד emo_08.pngemo_08.pngemo_08.png זה אומר שיהיה סיכוי מסויים לראות שלג בכרמל emo_02.png חחח

הלוואי שיתממש חצי ממה שהיה בספרד , בשורות טובות ורק בריאות לכולם אמן .

יום נפלא emo_85.png

בבקשה  המשיכה מעארבה בוטלה אירופה מתרכסת אני אמרתי שזה מה שיקרה אירופה לא יכולה לקבל תחורף לנצח החורף נשאר פ]ה עד להודעה חדשה 

מרשמלו יא גאון המודלים ישרו קו איתך 

בבקשה  המשיכה מעארבה בוטלה אירופה מתרכסת אני אמרתי שזה מה שיקרה אירופה לא יכולה לקבל תחורף לנצח החורף נשאר פ]ה עד להודעה חדשה 

תגובתך מרשמלו? 

גומיגם זה בדיוק מה שמרשמלו רשם תסתכל טוב שיקרה

שמשבוע הבא מערכת תרדוף מערכת? בנתיים ראיתי שהצפי להתייבשות.. נשמח כולנו לקבל חדשות אחרות! 

שמשבוע הבא מערכת תרדוף מערכת? בנתיים ראיתי שהצפי להתייבשות.. נשמח כולנו לקבל חדשות אחרות! 

לקראת סוף החודש מסתמנת עוד מערכת. בערבון מוגבל

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הנהלת הפורומים, wintr
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר