לגבי רוננין וכל מה שהיה

ראשית נאמר: "יהי זכרו ברוך" רוננין היה חבר ותיק ומוערך והוא יחסר לנו בנוף לאחר שהתרגלנו שאפילו כשהפורום לא פעיל באוגוסט, הוא עדיין ירשום שמחר יהיו - 30 מעלות בצל... נזכור ואתו כאחד מאיתנו שאהב מזג אוויר בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו.

לפני מספר ימים לאחר אותה ההתכתשות של השבוע האחרון כתבתי פה פוסט לגבי הסדר בפורום, בקשתי מכם להרגע, דברתי אתכם על אחווה ופרגון, עכשיו לאחר מה שקרה אולי נשכיל להבין להיות בעד הבעד ולא בעד הנגד...

חבל על מילים לא יפות, על כעסים, על שניה של חוסר מחשבה, הטרדות הצקות, ריבים, רואים כמה זה מיותר?

אני מאוד מבין את מי שכעס קודם ודיבר לא יפה ועכשיו מכה על חטא, אם היינו משאירים את אותם פוסטים מכוערים בהם רוננין הותקף ( ואפילו התבקשתי להעיף אותו מהפורום ממספר אנשים במקביל ) ולא מוחקים, הייתם עוברים קצת על אותם שרשורים עכשיו ומקבלים קצת פרופורציה ומרגישים רע עם עצמכם עוד יותר, זה מה שאני בתור מנהל רואה מהצד.

אז אחרי מקרה כזה, רק שנבין כמה חשוב להיות יחד ולא להיות יהיר ובוטה כשממש לא צריך, לכל אחד יש סיפור, כל אחד עובר דברים בחיים ולא כולם נולדו שווים, אין צורך להעליב ולגדף, יש לפעמים ימים פחות טובים לכל אחד, אנחנו בני אדם, קצת סולידריות לא תזיק ולפעמים כשאחדים מאיתנו משוועים גם לקצת תשומת לב אז הם מטריפים את האחרים, בואו ננסה לקחת דברים יותר בקלות עם קצת פחות אמוציות ופחות גאווה ולזכור שמהצד השני יש בנאדם, מישהו כמוני שלפעמים חושב אחרת, זה הכל, קצת יותר לצחוק וקצת פחות עצבים, או במילם אחרות - "LET'S TAKE IT EASY".

בואו ניקח את הכל בפרופורציות, זה רק מזג אוויר ולא סוף העולם, הפורום הזה לא שווה את הפוסטים שלו אם הוא נפתח כדי להעליב ולריב, אני מציע שבכל פעם שהטורים עולים סתם, פשוט להזכיר לכולם את מקרה רוננין ואת השטות שקרתה בריב האחרון, זה פשוט יזכיר לכולם מה חשוב ומה לא.

אז אני אסכם בשם כולם ואומר: תודה רוננין וסליחה על מה שהיה.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

כל מילה נכונה ! 

הוא ממש השקיע בפורום וניתן לראות את ההיסטוריה לאורך השנים . יום יום נתן תחזית ,ובתור אחד שעקב אחריו היה לו תחזיות מקוריות ולרוב הוא צדק וכמו שהוא היה אומר זה מאוד קשה לתת תחזיות ל10 מקומות בארץ ולהיות צודק ב100% .היה חזאי מקצועי במיוחד בתחזיות שנתן לגשם  לפי שעות . עצוב .

רוננין בהחלט נתן לנו שיעור במקצועיות בכל הקשור לתחום

מנהל הפורום
1000+

יתכן והשינוי לאחרונה בהתנהגות נבע מהחמרת המחלה שבה נוטלים סטרואידים ותרופות שמשפיעות על מצב רוח והתנהגות.

יהי זכרו ברוך ושבאמת אנשים יקחו פרופורציה בתגובות.

יהי זכרו ברוך emo_11.png

ואהבתך לרעך כמוך  .

בואו נתחיל לחלק  אהבת חינם  ונהנה מהזמן השאול בו אנו זוכים בעולם הזה  

בהחלט,    אנחנו אף פעם לא יודעים מי כותב כאן מאחורי השם משתמש ומה הוא עובר בחיים.

אבל בואו נוציא את החודש וחצי האחרונים שקרו כל הדברים הללו ונזכור שאיבדנו כאן את המשתמש הכי אקטיבי בפורום שלא לקח אף פעם הפסקה וכל יום דאג לשתף אותנו בתחזיות שלו.

והכי מדהים אותי שאפילו ביומו האחרון דאג להוציא לכאן סקירת טמפרטורות מקיפה.

פשוט עצוב.

תומש  קומולונימבוס סוער יפה כתבתם מסכים אם כל כותבי הפוסטים 

לפני, חבל מאוד שכך נפרדנו מחבר בפורום, להבא כדאי לקחת אוויר לפני 

שאנו כותבים פוסט או עונים למישהו, בסה"כ כולנו כאן חובבי מזג אוויר

ולשם כך התכנסנו.

למנהלי הפורום ולשאר החברים אני שואל/מציע אולי יש למישהו רעיון 

כיצד להנציח את רוננין ז"ל כאן בפורום זה המעט שנוכל עוד לעשות לזכרו.

כמו שכתבתי כדאי שאליעזר ימשיך את המסורת של רוננין בתחזית היומית שהוא כבר התחיל בה זו הנצחה טובה מאוד וגם מועילה לכולם

מנהל הפורום
1000+

כמו שכתבתי כדאי שאליעזר ימשיך את המסורת של רוננין בתחזית היומית שהוא כבר התחיל בה זו הנצחה טובה מאוד וגם מועילה לכולם

אשתדל מאוד , לפחות בתקופה הקרובה לזכרו .

אם לא מעתיקים מהשירות המטרלוגי זה לוקח זמן לנתח את המודלים השונים ולתת טמפרטורה מדוייקת ( ומקורית כמו שרוננין היה נותן ולרוב צדק . )  בכל מקרה בתור אחד שעקב יום יום אחרי התחזיות שלו  אשתדל מאוד להמשיך את המסורת . 

אשמח שתבדקו את התחזית במבחן התוצאה ואקבל כל הערה שתנתן . 

ממה רוננין נפטר ?

פתחו על זה כבר שרשור .....סליחה .

יהי זכרו ברוך.... 

תומש, כל מילה בסלע. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר