אני בהלם ומאוד כואב ולמרות שלא אהבתי את הדרך בה התנהל לאחרונה והערתי לו על כך ואפילו בכעס אבל לשמוע את הבשורה הזאת זה רע אותי ובמחשבה לאחור אם הייתי יודע שהוא חולה הייתי מעיר לו אבל במילים עדינות יותר .מאחל למשפחתו בשורות טובות ושלא ידעו עוד צער לעולם .יהי זיכרו ברוך ומנוחתו עדן emo_11.pngemo_11.png

יהיו זיכרו ברוך אמן.

התיקון והלקח ממותו יהיה שכולם יתאחדו כאן בפורום ויהפכו את זה למקום מתורבת נעים. החברה שלנו הולכת וניהיית בהמית לפחות שיהיה מקום קטן ואפילו שזה ברשת שיהיה מכבד והאחד יאהב את חברו בלי קנאה שנאה ותחרות. לכולם יש מקום פה כולל מרשמלו קולומבו ושאר התותחים. זהו צו השעה לעילוי נשמת החבר היקר שנפטר רוננין ז"ל. יהי זכרו ברוך.

אתה צודק במאה אחוז אני חושב שראוי שכל אחד מאיתנו יעשה חשבון נפש הרי אנחנו לא מכירים מאופן אישי ולא מודעים למצבם של מי שאנחנו מתכתבים איתם, מעכשיו כדאי שנעשה ישור קו ואני אומר את זה קודם לעצמי

מנהל הפורום
1000+

עצוב עצוב.
יהי זכרו ברוך

ברוך דיין האמת.

בשורה ממש שוברת לב,צער גדול באמת הייתי בהלם שקראתי את הכותרת יהי זיכרו ברוך אמן.

אנא מכם קיראו בעיון את אשר אכתוב בשירשור חדש,בבקשה מכל מי שמצוי כאן להכנס אליו ולהתייחס,הדבר נוגע לכולנו כאן כאחד.תוך חצי שעה זה יהיה על המסך.

היי, הבנתי כי המשתמש הפעיל וחזאי ותיק בפורום זה הלך לעולמו לאחר מאבק במחלת הסרטן. זהו רוננין. יהי זכרו ברוך.

עצוב מאוד אני פשוט בהלם אחרי שראיתי את החדשות הלא נעימות הללו

באמת שקשה להפנים את זה ממש קשה

עצוב מאד יהי זכרו ברוך .emo_10.png

ברוך דיין האמת.

יכול להיות שעקב החמרת המחלה ונטילת סטרואיגים ניתן להסביר השינוי בהתנהוגות שלו לאחרונה.זה בהחלט יכול להשפיע על מצבי רוח והתנהגות.

ברוך דיין האמת, התחזיות היומיות שלו יחסרו מאוד. מקווה שהמקרה המצער ילמד כאן אנשים לקחת את הדברים בפרופורציות, ובעיקר לקבל את האחר

בסופו של יום כולנו כאן בשביל אותו תחביב, אין צורך להתחרות.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים emo_11.png

יהי זיכרו ברוך

יהי זכרו ברוך

יהי זכרו ברוך

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: moti27561,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר