ביום ראשון(1 בנובמבר) צפוי מבול ברוב הארץ

------------------

וואלה תחזית מפתיעה 

כשאתה אומר מבול זה מבול ...

מקווה שיתגשם תודה רבה

סוף סוף משהוא אופטימי ממך גם זה הישיג בפני עצמו נקח את זה עח אוקטובר זה בתפר גם מהפכת אוקטובר היתה בנובמבר שבוע טוב ורק בשורות טובות 

תודה על התחזית.

לא חושב שירד מבול ברוב הארץ.

כאשר כותבים דבר כזה ,הצופה מן הצד בטוח בשטפונות כי הרי זה מה שמביא מבול.לא נראה לי שצפויים כאלו לפחות לא עד הערב.

מבול מביא הצפות,לא נראה לי שיהיו כאלה.

מבול זה גשם חזק מאוד,גם הוא לא יהיה נחלת רוב הארץ לפחות עד לשקיעה.גשם ירד,בעיקר בדרום לאחר שקיעה שזה כבר לא היום אולי יתחזק מעט.

מה זה אם לא הטעיית הציבור,מה זה אם לא ביזיון.

מבול ברוב הארץ.

לקרוא ופשוט לא להאמין למה שכותב יכול לכתוב.

זו לא תגובה אליו כי איתו אני לא מתכתב,זו הודעה שאמורה כאן לצופים לתת דעתם על תופעה מאוד לא אחראית.

שאו ברכה,מנהלים,כך לא מתבטאים כאן לתשומת ליבכם.מי שיקרא יקבל מידע מוטעה מעיקרו ובכוונת מכוון.

בכל אופן מה שצפוי ולמען הסדר הטוב.גשם באופן מקומי בעיקר משעות הצהריים ובעחקר בדרום.בערב המערכת תתחזק.

רוב היום ללא גשם כלל וברוב האזורים למעט מקומי.לא מבול ולא ברוב הארץ אלא רק אחהצ ערב.

כמובן שגם אני לא רואה מבול מתרגש עלינו 

מפות המשקעים להיות די ריקות וברוב המקומות ירד עד 5 מ"מ

אבל רוננין הוא חזאי דייקן בדרך כלל . למה אתה חושב שירד מבול ?

אשמח לתשובה ותודה על התחזית

צירפתי מפת משקעים.

גם מפת המשקעים אינה מראה על מבול ואף רחוקה מכך,ובודאי כל מי שעיניו בראשו ושכל בקדקודו מבין שהפרט הנל איננו נכון מטעה והייתי מציע שטוב שלא היה קיים.גלו אחריות.

1 בנובמבר זה עד חצות בלילה.

גם מפת המשקעים אינה מראה על מבול ואף רחוקה מכך,ובודאי כל מי שעיניו בראשו ושכל בקדקודו מבין שהפרט הנל איננו נכון מטעה והייתי מציע שטוב שלא היה קיים.גלו אחריות.

סבלנות.  נחכה לסוף היממה.

כתבת היום יהיה מבול ברוב הארץ.

כמה מבול היכל יהיו הצפות ושטפונות ומתי.היום מסתיים עם שקיעה כעת לא נראה וגם בזמן כתיבת שורותיך שזו המציאות אלא גשם מקומי שיחל בדרום אחהצ ורק בעקב לילה יתחזק.

כותרת שצריך הררב ה חשבון נפש לגביה

מפות המשקעים לא מראות מבול 

אבל הלוואי ותהיה צודק רוננין . 

מרשמלו בוא נכבד את התחזית של רוננין ונחכה לסוף היום . הלוואי והוא יהיה צודק. בדרך כלל הוא מדייק בתחזיות לגשם

עד עתה יום נעים,כך גם בשעתיים הקרובות.

סביב 14.30 כניסת עננות לדרום מדרום מערב לצפון מזרח,גשם מקומי במס מקומות.

לבנתיים לפי הלווין מה שקורה בסיני אם יכנס אלינו יהיה באמת מבולל

אכן,14.30 גשם קל בנגב במס מקומות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר