שתי הודעות חשובות בפנים.

א.יום חמישי 21.30 תחזית מיוחדת במינה לחודש נובמבר.

מה צפוי,כמה צפוי,ועוד הפתעה חשובה.

ב.לכל מי ששלח הודעות אלי בפרטי וגם כאן מול כולם בעניין המלחמה ביני לבין רוננין הרי שאין כזו.

רוננין יכול ואף צריך לבקר,לחלוק ולכתוב כל אשר על ליבו,התנאים והמלל בו הוא מתנסח שונים מעט מדרך ההסתכלות שלי אך זו בחירה שלו.

אני אהיה הראשון כעת מבין שנינו שאקבל על עצמי לפרגן לא גם בתחזיות ספקניות ולא חד משמעיות,וגם בתחזיות מהיום למחר.

לא אתבטא גם אם יפספס,לא אבליט את הטעויות ואהיה הראשון לפרגן לו.מתאר לי שגם אם לא ינהג כמוני,לפחות לא יתנגח ויקניט,ויביט על אותן נקודות זכות ופחות על נקודות החובה אך בשום מקרה לא אענה יותר ב"נ על דברים שיאמרו אף אם חוצים את גבול הביקורת הסבירה.

שאו ברכה ומומלץ לכם לספר לכולם על אותה תחזית לנובמבר שתשוגר כאן לעשרות אלפי הצופים אשר כבר הבינו מזמן שהאתר כאן מספק את מה שאין בשום מקום אחר.

לפרגן לו ולא לפרגן לא,כמובן.טעות

אם אטעה,אשמח לקבל הערות.

תודה איש יקר ,לילה טוב

אם אטעה,אשמח לקבל הערות.

רוננין היקר . כולם טועים בתחזית כי זה תחזית ולא נבואה 

אבל אין צורך לחפש את השני על טעויות . כולנו מכבדים אותך וכולנו מבינים שאפשר לטעות . אבל לתת הערות בצורה יותר מכובדת . 

תודה רבה על תחזית יום יומית במשך כמה שנים טובות 

חברים יקרים טעות היא גם חלק מהעשיה 

מי שלא עושה לא טועה...תודה לכל העושים במלאכה. 

א.יום חמישי 21.30 תחזית מיוחדת במינה לחודש נובמבר.

מה צפוי,כמה צפוי,ועוד הפתעה חשובה.

ב.לכל מי ששלח הודעות אלי בפרטי וגם כאן מול כולם בעניין המלחמה ביני לבין רוננין הרי שאין כזו.

רוננין יכול ואף צריך לבקר,לחלוק ולכתוב כל אשר על ליבו,התנאים והמלל בו הוא מתנסח שונים מעט מדרך ההסתכלות שלי אך זו בחירה שלו.

אני אהיה הראשון כעת מבין שנינו שאקבל על עצמי לפרגן לא גם בתחזיות ספקניות ולא חד משמעיות,וגם בתחזיות מהיום למחר.

לא אתבטא גם אם יפספס,לא אבליט את הטעויות ואהיה הראשון לפרגן לו.מתאר לי שגם אם לא ינהג כמוני,לפחות לא יתנגח ויקניט,ויביט על אותן נקודות זכות ופחות על נקודות החובה אך בשום מקרה לא אענה יותר ב"נ על דברים שיאמרו אף אם חוצים את גבול הביקורת הסבירה.

שאו ברכה ומומלץ לכם לספר לכולם על אותה תחזית לנובמבר שתשוגר כאן לעשרות אלפי הצופים אשר כבר הבינו מזמן שהאתר כאן מספק את מה שאין בשום מקום אחר.

מזכיר לך שעשית מהלך כזה בעבר בתקווה שהצד השני יפנים וכדי שהפורום לא ירד לרמה נמוכה אבל המהלך לא נשא פרי ...

והנה שוב אתה מוותר ( וזאת גדולה בעיניי ) אבל לצערי לא תולה תקוות כי הצד השני ימשיך להיות בשלו כי ככה הוא , נקודה .

הנקודה שאני לוקח ממה שרשמת ובה ארצה לחזק אותך היא שלא תגיב בכל מצב ותעשה טובה גדולה לעצמך לא להגיב לטוב ולרע .

תמשיך בשלך תותח , ממתינים לתחזיות שלך emo_45.png

בוקר טוב למרשמלו ולרוננין היקרים ברוכים אתם.emo_45.png

בוקר מצויין!  בתקווה שאנו לקראת חודש מעניין ופעיל!

בוקר טוב למרשמלו ולרוננין היקרים ברוכים אתם.emo_45.png

emo_45.png

גם הערב המודלים לא סגורים על עצמם.emo_23.png

לא סגורים, אבל כמדומני המגמה בכללי היא היחלשות/דחייה של הפעילות בטווח הסביר (כמו בשבועות הקודמים..). אבל צריך להמתין ולראות.

בהחלט. התייחסתי רק לנקודת ההיחלשות היחסית והדחייה. עדיין בסך הכול נראה שאנחנו לפני שינוי סטטוס מבורך.

מרשמלו אני כבר מחכה לתחזית שלך!!!!! אין לי כבר סבלנות חחח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר