ייתכן גשם ב 2 בנובמבר

________

כלומר?100 אחוז הצלחה.

יתכן שכן יתכן שלא,בוא נתקדם למען האתר ולמען כולנו והכבוד העצמי נשים בצד.

עלה מדרגה ומגילך המכובד והמופלג תן תחזית לאנשים המייחלים לה וכולי תפילה כנה ואמיתית שתחזיתך תהא אמינה מתחזיתי מדוייקת ממנה ואהיה חסיד שלך.רק תן אותה כבר למען השם.

בכל אופן גשם ובעוצמות לא נמוכות ירד בע'ה בתחילת השבוע סביב יום ב.

בעיני זה מקצועי להגיד את שיתכן כמעט שבוע לפני גשם ובוודאי בסיניפטיקה של פעילות חמה\ איס פעיל.

תפסיקו להתנצח כבר.

*סינופטיקה

בעיני זה מקצועי להגיד את שיתכן כמעט שבוע לפני גשם ובוודאי בסיניפטיקה של פעילות חמה\ איס פעיל.

תפסיקו להתנצח כבר.

תודה.

ב15 לינואר ייתכן שלג בים המלח... פתטי

ב15 לינואר ייתכן שלג בים המלח... פתטי

יש לך סינופטיקה של אי"ס פעיל\פעילות חמה שבוע הבא שקשה לחיזוי.

עוד יום יומיים כבר נתחיל להשוות בין תצורות המודלים ולחזות.

אין מה להשוות בין אמירה של "שבוע הבא יתכן גשם" לבין מה שכתבת.

אין לי בעיה עם רוננין הוא הוריד את השיח בפורום לרמה של בושה וחרפה. מעבר לתחזיות יש להיות בנאדם ולדרוך על מישהו כדי להגיע למעלה זה דוחה ומגעיל. הוא הביא את זה לעצמו. לומר ייתכן ו.. גם אני יכול בוא נראה אותו מוציא תחזית כמוך וכמו מרשמלו ועומד מאחורי זה 

מציע לשנות את שם הפורום מ"פורום מזג אוויר" ל"פורום מרשמלו רוננין וחברים". פשוט מבדח ואפילו מתסכל להיכנס לפה. כל שרשור הופך לדיון מטופש מסוג זה. מגחך ומבייש את הפלטפורמה. בשביל זה נכנסים לפורום? אתמהה.

מציע לשנות את שם הפורום מ"פורום מזג אוויר" ל"פורום מרשמלו רוננין וחברים". פשוט מבדח ואפילו מתסכל להיכנס לפה. כל שרשור הופך לדיון מטופש מסוג זה. מגחך ומבייש את הפלטפורמה. בשביל זה נכנסים לפורום? אתמהה.

ותוסיף את מלחמת ליה יוני חם קר קר חם ובכלל הפורום ירד ברמתו

אין לי בעיה עם רוננין הוא הוריד את השיח בפורום לרמה של בושה וחרפה. מעבר לתחזיות יש להיות בנאדם ולדרוך על מישהו כדי להגיע למעלה זה דוחה ומגעיל. הוא הביא את זה לעצמו. לומר ייתכן ו.. גם אני יכול בוא נראה אותו מוציא תחזית כמוך וכמו מרשמלו ועומד מאחורי זה 

אז האם זה מצדיק שנרד לאותה רמה?  ונעשה דיונים שלמים בפורום רק על זה?

יש לכל אחד מאיתנו את היכולת להבליג ולנהוג בבגרות ואחריות.

אמת ויציב.

ב 29.10 המודלים צופים גשם רק במזרח הארץ.

התחזית כמובן מתייחסת ל 2.11

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: urielc60
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר