תחזית טמפרטורות מקסימום ליום שלישי(27 באוקטובר):

בתל אביב מ 30° עד 23°
בשפלה מ 32° עד 21°
בהר הכרמל מ 28° עד 21°
בירושלים מ 28° עד 18°
בקצרין מ 29° עד 19°
בבית ג'אן מ 26° עד 16°
במודיעין מ 31° עד 19°
בבאר שבע 33°
בטבריה 34°
באילת 36°

מותר לו לטעות ב2 מעלות ובכלל בכמה שיוצא טפילו אם זו תחזית ליום אחד.

תודה .

מותר לו לטעות ב2 מעלות ובכלל בכמה שיוצא טפילו אם זו תחזית ליום אחד.

תודה .

תודה.

רוננין מחר ימדדו בירושלים 30° .

11 בבוקר 

בירושלים כבר נמדדו 28° ( יגיע ל30° כפי שאמרתי אתמול ) 

בטבריה כבר 34° ( יגיע ל36°  לפחות ...) 

רוננין היקר .... ! 

בבקשה,   תספיקו לעקוץ אחד את השני ולהתנצח ולהנתנקם על 2 מעלות לכאן או לכאן או שקע רום שסטה כמה מאות ק"מ מהמסלול שלו.

קולו...

הקשב נא יקירי.

אנו נתנסך בהתאם לרוח הדברים אשר תישמע מן העבר השני.

שנים מרובות למדתם כאן אודות אופיו וחולשותיו של כל דמות כזו או אחרת כאן כולל אותי ,את ההתנסחות ואת משב הרוח שבלב.

יודעים היטב מי באופיו רגוע,מי עוקצני,מי ביקורתי ומי מבליג.

כולנו בסדר והכל טוב.

אך! ברגע שאתה דורש מאה אחוז,הקפד נא להיות כזה.

מעולם לא קרה מצב בו דרשנו דיוק גם לא מעצמינו ובודאי לא מאחרים לחודש ימים ועל כן לא אדרוש ממאן דהוא דיוק מהיום למחר בבוקר אף על פי שזה הגיוני אך ברגע שאדם מבקש דיוק לחודש מותר לבקר אותו על תחזית למרת או על היתכנות לעוד 4 ימים.

איזהו מכובד?המכבד את הבריות,זה מה שלימדונו.נאה דורש נאה מקיים.בדיוק כפי ההתנסחות מן הצד השבץני כך וביתר שאת תצא מכאן מבית מדרשינו ומשאר הצופים התשובה.

הש.יקה לא תשוב למחוזותינו,טעינו בה.

נתנסח כמובן,טעות בהשלמת מילים במקלדת

אכן ... בירושלים עבר כבר את ה30°

ובטבריה לבנתיים 35.3°

קולו...

הקשב נא יקירי.

שנים מרובות למדתם כאן אודות אופיו וחולשותיו של כל דמות כזו או אחרת כאן כולל אותי ,את ההתנסחות ואת משב הרוח שבלב.

כולנו בסדר והכל טוב.

מעולם לא קרה מצב בו דרשנו דיוק גם לא מעצמינו ובודאי לא מאחרים לחודש ימים ועל כן לא אדרוש ממאן דהוא דיוק מהיום למחר בבוקר אף על פי שזה הגיוני אך ברגע שאדם מבקש דיוק לחודש מותר לבקר אותו על תחזית למרת או על היתכנות לעוד 4 ימים.

איזהו מכובד?המכבד את הבריות,זה מה שלימדונו.נאה דורש נאה מקיים.בדיוק כפי ההתנסחות מן הצד השבץני כך וביתר שאת תצא מכאן מבית מדרשינו ומשאר הצופים התשובה.

מרשמלו ידידי,

מניח שהבהרתי את מה שאני חושב על צורת הפתיחה הילדותית של אחד מהאשכולות שנפתחו אמש.

מאותה סיבה שאתה רושם פה, כולנו מכירים את החסרונות והיתרונות של חבירנו בפורום, האם זו סיבה לרדת לאותה רמה של אותו בן אדם?......

באמת שאין לי בעיה עם אובייקטיביות,  כשיש לי ביקורת על תחזיות שכל משתמשי הפורום נותנים אני לא חוסך אותה אבל כמובן שומר על שיח מכבד.

אבל כאן התווכחות אישית הפכה לנושאי השיחה העקרים כאן בפורום,   מרשמלו אני יודע שאתה לא התחלת את כל העניין אך בסופו של דבר אתה גם איש בעל השפעה גדולה בפורום שגורר אחריו דעת קהל רחבה ולכן הרבה אנשים יילכו אחריך.

לכן אני מבקש ממך, אתה מביא סטנדרטים אחרים לפורום וזה דורש ממך גם להתנהג כאחראי וטוב יותר מאותו אדם כדי שבפורום נוכל להתמקד במה שחשוב באמת,  לחזות.

יש לנו כאן חורף לפנינו וסינופטיקה מרתקת שבוע הבא בתקווה שתמשיך להישאר פעילה במודלים emo_85.png

קולו...

הקשב נא יקירי.

כולנו בסדר והכל טוב.

מרשמלו ידידי,

מניח שהבהרתי את מה שאני חושב על צורת הפתיחה הילדותית של אחד מהאשכולות שנפתחו אמש.

מאותה סיבה שאתה רושם פה, כולנו מכירים את החסרונות והיתרונות של חבירנו בפורום, האם זו סיבה לרדת לאותה רמה של אותו בן אדם?......

באמת שאין לי בעיה עם אובייקטיביות,  כשיש לי ביקורת על תחזיות שכל משתמשי הפורום נותנים אני לא חוסך אותה אבל כמובן שומר על שיח מכבד.

אבל כאן התווכחות אישית הפכה לנושאי השיחה העקרים כאן בפורום,   מרשמלו אני יודע שאתה לא התחלת את כל העניין אך בסופו של דבר אתה גם איש בעל השפעה גדולה בפורום שגורר אחריו דעת קהל רחבה ולכן הרבה אנשים יילכו אחריך.

לכן אני מבקש ממך, אתה מביא סטנדרטים אחרים לפורום וזה דורש ממך גם להתנהג כאחראי וטוב יותר מאותו אדם כדי שבפורום נוכל להתמקד במה שחשוב באמת,  לחזות.

יש לנו כאן חורף לפנינו וסינופטיקה מרתקת שבוע הבא בתקווה שתמשיך להישאר פעילה במודלים emo_85.png

קולונימבוס ירבו כמותך בישראל

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , , shay2748
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר