מרשמלו !! שוב טעית.

טעות ראשונה:"גשם סביב ראש השנה".   טעות שניה: "אוקטובר יהיה ממוצע בכמות הגשם".  כדאי שתסיק מסקנות.

הנושא נעול

כתבת את דעתך על הכיפאק למרות שאני חושב שזה ילדותי לפתוח שרשור לכזה דבר ועוד אחרי כמה שמרשמלו משקיע פה. בכל אופן אני כבר אומר אם השרשור הזה יהפוך למלחמות ופגיעות אישיות אני מיד אמחק

מנהל הפורום
1000+

ואתה טועה על בסיס כמעט יומי לא בתחזית למערכת אלא בלחזות טמפרטורות ליום....תתבייש לך אדם קטנוני וקטן לדרוך על האחר כדי להגיע למעלה 

כתבת את דעתך על הכיפאק למרות שאני חושב שזה ילדותי לפתוח שרשור לכזה דבר ועוד אחרי כמה שמרשמלו משקיע פה. בכל אופן אני כבר אומר אם השרשור הזה יהפוך למלחמות ופגיעות אישיות אני מיד אמחק

זה שקוף שזה מלחמה ופגיעה אישית

הגיע זמן להפסיק  את זה ולמחוק את השירשורים האלו

לצערי הפעם, למרות שאני מסכים שזה  עניין אישי ולא רק שנוגע לתחזית, בקשר לתחזית לגופה מרשמלו אכן נתן תחזיות שהוכחו במבחן המציאות כטעות - גם בעניין הגשם סביב ראש השנה וגם לחודש אוקטובר שצפוי להסתיים יבש. וכמו שרוננין צריך להודות בטעויות לגבי חיזוי הטמפרטורה יש מקום להעמיד את מרשמלו על טעותו בנושא הגשם. 

מי שרושם תחזית(כולל אני) חייב להיות מוכן לספוג ביקורת על טעויות.   קשה מאד לדייק בתחזית טמפ'  אבל אני משתדל להיות קרוב למציאות.

לצערי הפעם, למרות שאני מסכים שזה  עניין אישי ולא רק שנוגע לתחזית, בקשר לתחזית לגופה מרשמלו אכן נתן תחזיות שהוכחו במבחן המציאות כטעות - גם בעניין הגשם סביב ראש השנה וגם לחודש אוקטובר שצפוי להסתיים יבש. וכמו שרוננין צריך להודות בטעויות לגבי חיזוי הטמפרטורה יש מקום להעמיד את מרשמלו על טעותו בנושא הגשם. 

מה שמרשמלו מכין בדרכו שלו רוב הפעמים קולע במדוייק  , והדיוק מתבצע לא כמה ימים לפני אלא חודש מראש .

יותר מכך החיזוי מדוייק ביותר ולראיה גם בשמ"ט  ימים ספורים לפני כל תאריך שצויין חודש מראש  , הועלה הצפי לגשם ולמערכת כזו או אחרת  .  כמה ימים לפני ולא חודש לפני !!!

הבדל מהותי ביותר ומדהים דרך אגב .    זה שבסופו של דבר לא התרחש אינו פוסל לא את זה שהכין תחזית חודש מראש ואלו שנתנו תחזית כמה ימים מראש .

אתה טעית פעם אחר פעם 

א. כתבת שבוע לפני ראש השנה שהתחזית של מרשמלו הולכת להתגשם ...

ב. כתבת בשבוע שעבר שיתכן גשם ב22 לאוקטובר ולא ירד .  כמובן שתענה שיתכן זה לא בטוח אבל זה לא תירוץ .

ג. כתבת ביום ראשון שירד גשם במרכז ובדרום ולא ירד 

ד. לא זוכר יום אחד !!!! שדייקת בטמפרטורות 

כדאי שתסיק מסקנות !!!

גם אני צפיתי חודש יבש וחם מתחילת החודש , ( ניתן לבדוק ) ואני חושב שבניתוח סינופטי מרשמלו צדק לגמרי . 

מי שרושם תחזית(כולל אני) חייב להיות מוכן לספוג ביקורת על טעויות.   קשה מאד לדייק בתחזית טמפ'  אבל אני משתדל להיות קרוב למציאות.

אפשר לדייק יותר . שים לב שהרבה פעמים תקנתי אותך והייתי יותר מדוייק

רוננין  , מרשמלו זרק לך כפפה ולפסיק את המכות מתחת לחגורה  , להתגרויות וכו' .

אתה לא מוכן לקבל זאת וחבל מאוד .  לא מבין מה מניע  אותך  ( אולי שעמום  ) .       תפסיק עם ההתנגחויות  , באמת  , לא נבקר אותך ואל תבקר אחרים  .

אודה לך אם תמחק רק את התגובות הפוגעות.

אתה טעית פעם אחר פעם 

א. כתבת שבוע לפני ראש השנה שהתחזית של מרשמלו הולכת להתגשם ...

ב. כתבת בשבוע שעבר שיתכן גשם ב22 לאוקטובר ולא ירד .  כמובן שתענה שיתכן זה לא בטוח אבל זה לא תירוץ .

ג. כתבת ביום ראשון שירד גשם במרכז ובדרום ולא ירד 

ד. לא זוכר יום אחד !!!! שדייקת בטמפרטורות 

כדאי שתסיק מסקנות !!!

גם אני צפיתי חודש יבש וחם מתחילת החודש , ( ניתן לבדוק ) ואני חושב שבניתוח סינופטי מרשמלו צדק לגמרי . 

פעם אחר פעם? אני מפרסם מעט מאוד תחזיות אז אל תעשה השוואה ביני למי שמפרסם על בסיס יומי. 

22 באוקטובר? כתבתי ואני מודה שהיתה טעות. 

ביום ראשון? כתבתי רק הודעה אחת שלא כתובה בה הערכה שלי כלשהי למצב הסינופטי ולמזג האוויר. 

טמפרטורות? באף אחת מהתחזיות הבודדות שלי לא ציינתי טמפרטורות אלא רק עומסי חום

אז לפני האשמה רצוי מאוד לבדוק עובדות. 

מקווה שלא ימחקו לי את ההודעה שלי.

אבל זאת האמת.

מקווה שלא ימחקו לי את ההודעה  

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , dror__golan,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר