עדכון המודלים 21/10/2020

מחכים ליורה האמיתי! במוצאי שבת וביום ראשון צפוי גשמיים מקומיים. האם זה יקצין? נחכה אחרי עדכון הערב.

אכן כצפוי ,היורה מגיע אך כפי שידוע מאמש בירושלים ברור שכבר ירד עם 7ממ לא ניתן לקרוא לכך אחרת.מוצד ויום א ,שאר אזורי הארץ הדרומיים והמרכזיים בתמונה,אולי גם צפון.

כן כעת GFS מחזיר את הגשם על השולחן במוצ"ש.

קדימה, לא לבטל שוב... emo_04.png

נראה שהתרחיש סגור על ידי כל המודלים.

מזג אוויר פעיל ומעניין משבת בצהריים ועד לראשון בערב.

ראוי לציין,   בגלל חוסר הגרדיאנט המשמעותי בקרקע על תצפו עכשיו למערכת עתירת משקעים בכל הארץ,  אך לא מן הנמנע שיהיו לא מעט נקודות שיופתעו לטובה ויעברו את הממוצע החודשי.

אכן כך.תמיכה בקרקע על מנת לתת את הכל בצורה מבודרת ונרחבת איננה קיימת לעת עתה,זה מה שמשאיר אונו עם מקומות שעשויים לראות 15-20ממ מקומית ומקומות שלא יראו הרבה.אך מעניין וגשום- יהיה בע"ה.

כאן המקום לתת מלה טובה למקצועיות האמיתית של קולונומינבוס שלאחר תחזית שהוא נותן ,לי באמת אין הרבה להוסיף.תודה לך והמשך להעשיר אותנו ,אנו זקוקים לכך.

אכן כך.תמיכה בקרקע על מנת לתת את הכל בצורה מבודרת ונרחבת איננה קיימת לעת עתה,זה מה שמשאיר אונו עם מקומות שעשויים לראות 15-20ממ מקומית ומקומות שלא יראו הרבה.אך מעניין וגשום- יהיה בע"ה.

כאן המקום לתת מלה טובה למקצועיות האמיתית של קולונומינבוס שלאחר תחזית שהוא נותן ,לי באמת אין הרבה להוסיף.תודה לך והמשך להעשיר אותנו ,אנו זקוקים לכך.

תודה רבה ידידי מרשמלו emo_45.png

איזה תענוג לקרוא מהצד שני תותחי על מרשמלו וקומולונימבוס בפירגון הדדי מנהלים דיון למופת,

תודה לכם על התחזיות שלכם ועל הידע וההעשרה וכל האינפורמציה,ללא אתם לא היה לי מושג בכלל במזג אויר

כמה טוב שיש אנשים כמוכם המישכו כך ידידי היקרים.

כן ירבו כמותם

מנהל הפורום
1000+

עכשיו נשאר לחכות להתגשמות התחזית.

עכשיו נשאר לחכות להתגשמות התחזית.

רוננין,  כמובן שתרחיש שבו לא ירד הרבה גשם גם ראלי.

בכל מקרה לא מאמין ששבת תצא ללא פעילות, לפחות מקומית.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , מרשמלו,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר