ערב טוב,כצפוי מתוך התחזית החודשית,גשם בדרך.

עפ כל הסימנים ,בשבת הקרובה או מעט לפני כן גשם יחל לרדת במקומות רבים בארץ.

הגשם עשוי להיות חזק באזורי החוף וההר,יהיו מקומות שיהנו מיותר גשם ,ומטבע הדברים מקומות שיקבלו פחות.

עננות מפותחת בדרכה אלינו מדרום מערב כתוצאה משקע רום שיתפתח משלוחת אפיק האם שלו,ומיקומו המדוייק יקבע כמה גשם יקבל כל מקום ומקום.

מערכת זו נצפתה כבר לפני כחודש כאן באתר ומי מכם ששותף היה למעקב אחריה כעת זוכה לראות בהתגשמותה של התחזית(אם אכן ירד הגשם המיוחל),והדבר משמח מאטד.

כעת קשה מאוד לתת הערכה של כמויות ,אך נראה שההגדרה של יורה תוכל אולי להתאים למערכת זו אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון במיקום השקע.

כעת הייתי מדבר על כמויות של בין 5-20ממ בחלק מן האזורים,ושוב,צריך עוד מעקב.

זיכרו,אנו בתקופת אוקטובר ,כל המודלים וללא יוצא מן הכלל נתנו אוקטובר יבש,אנחנו כאן התעקשנו על מערכת אחת או שתיים אשר תוציא את אוקטובר הנוכחי מהגדרה זו וכולנו תפילה שאכן המודל היחיד שצפה זאת כאן באתר זה הוא יהיה המודל המנצח ,לא בשביל לנצח אלא בשביל לקבל את המטר בעיתו ובזמנו ויחד עימו את הברכה אשר נלווית אליו ועם כל טיפת גשם ומים אשר מי כמונו כאן מבין משמעות "ולמטר השמים תשתה מים".הצלחה בכל.

מרשמלו על איזה ימים אתה מדבר בבקשה?emo_01.png

ישר כח גדול המשך כך מרשמלו בן אם התחזית תיתגשם או לא תיתגשם 

מה שהכי חשוב שאתה פה ונותן תחזיות זה ממש מצויין מעולה ונהדר כמו תמיד מופעי ראווה

כייף לקרוא להשכיל וללמוד ושוב גם אם זה לא מתגשם אז ממש לא קרה כלום סך הכל את התחזית נתת לפני חודש

ואנחנו בסתיו ואני לא מכיר ועדיין לא שמעתי שמישהו נתן תחזית דומה לשלך והנה אנחנו רק כמה ימים לפני והמודלים איתך

לי באופן אישי זה נקרא שפגעת וצדקת בדיוק מוחלט. תודה רבה והמון בריאות עושר ואושר ורק טוב לך ולכל עם ישראל

ותודה לקדוש ברוך על הכל על החורף ועל הקיץ ועל האביב ועל הסתיו לי אין שום טענות לי יש רק תודות:)emo_02.png

תודה על התחזית emo_45.png

לא בטוח שאכן יגיע גשם.   למרות המודלים,כדאי לחכות מס'  ימים.

נכון,עד שזה לא קורה זה לא קורה.

אך התחזית נשארת כפי שהיא.

רוננין לפי החיזוי המוקדם של מרשמלו וגם עיון באתרים נוספים

כנראה שהגשם בדרך לקראת שבת/ראשון בוא נהיה אופטימים ! !

ואם (וכנראה שכך) מרשמלו צדק נפרגן לבחור על עבודתות, ואם לא 

נפרגן גם לך.אין פה תחרות לכולנו יש תקוה אחת....שיהיה לנו חורף קר גשום

ׁ(קצת שלג לא יזיק) וללא אסונות. 

המשך שבוע נפלא לכווולם. 

רוננין לפי החיזוי המוקדם של מרשמלו וגם עיון באתרים נוספים

כנראה שהגשם בדרך לקראת שבת/ראשון בוא נהיה אופטימים ! !

ואם (וכנראה שכך) מרשמלו צדק נפרגן לבחור על עבודתו, ואם לא 

נפרגן גם לך.אין פה תחרות לכולנו יש תקוה אחת....שיהיה לנו חורף קר גשום

ׁ(קצת שלג לא יזיק) וללא אסונות. 

המשך שבוע נפלא לכווולם. 

מרשמלו צדק כבר ... המודלים הביאו את התרחיש בטווח תחזית של 6 ימים . הוא חזה מלפני חודש ככה שגם אם לא ירד גשם זה טעות של המודלים כבר

המודל צופה שבת יבשה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , ,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר