מפות המשקעים יבשות לרוב אוקטובר !!

________

רוננין , הפעם אני מסכים איתך . 

לדעתי אוקטובר יהיה יבש ברוב המקומות .

יתכנו מקומות שיגיע למומצע ( כי המומצע נמוך ...)אבל רוב המקומות אוקטובר יהיה יבש לצערינו 

יוני שחרר אותנו די ...

כל הפורומים סובלים ממך 

די...

אני מבין שהחום משפיע ... אבל יאללה די 

אפילו עידו כהן הסבלן הוציא לך כרטיס אדום . די !

היורה יגיע כנראה באמצע נובמבר.

התחזית עודכנה ב 5.10

התחזית עודכנה ב 8.10

התחזית עודכנה ב 12.10

רוננין , הפעם אני מסכים איתך . 

לדעתי אוקטובר יהיה יבש ברוב המקומות .

יתכנו מקומות שיגיע למומצע ( כי המומצע נמוך ...)אבל רוב המקומות אוקטובר יהיה יבש לצערינו 

רוננין גם אני מעדכן את התחזית יהיה אירוע גשם אחד לקראת סוף החודש  אבל זה לא יוציא את החודש מהגדרה של יבש 

לא מדוייק.הגדרה של חודש יבש ובמיוחד בחודשי מעבר זה כאשר החודש יבש!

אם ימדדו ממוצעים או מעבר ברוב האזורים מארוע של יומיים או שלושה ,אף על פי שרוב החודש היה ללא גשם ,איינו יבש כי גם כך מס ימי הגשם בו זניחים.הוא יכול על פי קריטריונים אלו להיות חודש חם ויבש מבחינת טמפ,וממוצע מבחינת גשמים.לגופו של עניין,חודש אוקטובר במידה ויסתיים כממוצע,לא יוגדר כיבש,אלא מבחינת טמפ אם אכן יסתיימו כגבוהות.

אם ימדדו ממוצעים או מעבר ברוב האזורים מארוע של יומיים או שלושה ,אף על פי שרוב החודש היה ללא גשם ,איינו יבש כי גם כך מס ימי הגשם בו זניחים.הוא יכול על פי קריטריונים אלו להיות חודש חם ויבש מבחינת טמפ,וממוצע מבחינת גשמים.לגופו של עניין,חודש אוקטובר במידה ויסתיים כממוצע,לא יוגדר כיבש,אלא מבחינת טמפ אם אכן יסתיימו כגבוהות.

מרשמלו כוונתי שגם אירוע גשם שמן הסתם יהיה בשליש אחרון של החודש הוא לא יביא אותנו למומצע ברוב המקומות .

לגבי טמפרטורות נראה שהחודש יסתיים כחם מהרגיל ב1° -2°

אליעזר ,לא ניתן לדעת כיצד יסתיים ארוע גשם בסוף החודש,הוא יכול להיות עם 5ממ ויכול להיות עם 50ממ.

ישנה מגמה והיא ברורה לזנב אפיק ואחכ שקע רום מלווה עם אפיק פעיל מים סוף.הכל יכול לקרות.

מחזק את מרשמלו! emo_45.png 

זכרו גם שבאוקטובר גם הטרופופאוזה גבוהה וגם הים התיכון חם,   אפיקים רדודים "ועלובים" שכנראה לא היינו עוקבים אחריהם בחורף ובאביב יכולים בעונת הסתיו לייצר CB.

לרוב אוקטובר באופן מרחבי לא נגמר כגשום או יבש,  אלא בעל תפרוסת לא אחידה בגלל האופי המקומי אך העוצמתי של הגשמים בחודש זה.

גם אם יהיה גשם,כמותו תהיה פחותה מהממוצע לאוקטובר.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר