חברים בואו נירגע, גם אם מישהו ממכם יהיה צודק והשני יטעה זה לא הופך אף אחד מכם ליותר או פחות טוב, בואו לא נשכח שאנחנו בעונת מעבר וזו התקופה הכי קשה לחיזוי.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

תגיד לי בן אדם אתה בקו הבריאות??

תשים לב לעצמך לפני שאני מעלה הילוך עם התגובות שלי,תשמור על רמת שיח נאותה כי אתה בודאי מבין שאני יכול לרדת לרזולציות של השפה שלך גם.

מה הבעיה שלך בדיוק?

כתבתי תחזית אחת היא מונחת לפני כולם כאן,אוקטובר ממוצע בגשם כאשר אתה נתתאוקטובר יבש,אחכ שינית ,אחרי 3 ימים שינית שוב שירד גשם אולי,אחרי יום החלטת שלא,אחרי עוד יומיים טענת ליורה או גשם רק ב15 לנובמבר,אחכ החלטת שאולי שוב יהיה באוקטובר,אחכ החלטת יבש!

אני כתבתי לפני 15 תרחישים בשבוע שאתה נתת תרחיש אחד בלבד וזה היה בתחזית לפני כמעט חודש!!

תירגע לפני שיהיה מאוחר,תן מינימום כבוד לכותבים כאן ואל תתן לי שאכתוב כאן מה ההבדל שסיפר לי אחד המרצים הטובים בארץ בין גביש לנוזל.תירגע!

תודה.

הבנתי שאתה עדיין צופה אוקטובר ממוצע בגשם.

רוננין,בוא בלי לקשקש.אתה כבר אמרת מס פעמים אוקטובר יבש .אתה עומד בזה ?גשם רק בנובמר,עומד בזה?

אז אני אהיה המבוגר הראשון בתקוה שגם אתה תכתוב דעתך.התחזית שלי מוקלדת ,עומד בה.

עכשיו תורך,אוקטובר ללא גשם? גשם רק ב15 לנובמבר? או שהתחרטת שוב? תענה כאן כולם ממתינים.

אוקטובר יהיה יבש.

אוקטובר יהיה עםמארוע גשם אחד לפחות

המציאות תוכיח מי צודק ומי טועה.

מסתבר ככה 

אבל בוודאות זה לא יגיע למומצע של החודש כמו שאמרת

מסתבר ככה 

אבל בוודאות זה לא יגיע למומצע של החודש כמו שאמרת

אי אפשר לדעת,  הממוצע גם ככה לא גבוה במיוחד

בנתיים מוטב לחכות.

מסכים איתך.אי אפשר לדעת.במיוחד כאשר מביטים במערכת ההזויה שנותן גפס ל27 לחודש.הכל יכול לקרות ונהיה חכמים רק בדיעבד.

מסכים איתך.אי אפשר לדעת.במיוחד כאשר מביטים במערכת ההזויה שנותן גפס ל27 לחודש.הכל יכול לקרות ונהיה חכמים רק בדיעבד.

גפס ל240 משנה כל רגע ... גפס ל384 ???? 

אבל הלוואי !!!!

אליעזר C בתכלס גפס תמיד עולה על תרחישים אז נסוג אז על החבריה מתחילה להראות אותו דבר 

נחכה ...

לדעתי תהיה מערכת גשם אחת אבל היא לא תגיע למומצע ברוב המקומות . כמו שכתבתי מתחילת החודש ...

אני מאוד מקווה שאני אטעה ומרשמלו יצדק ...

בנתיים בכיוון שלו הוא צדק יש התקררות מחצי החודש , ויש אפיק צפוני חלש כ200 ק"מ מאזרינו 

והולך להגיע משהו משמעותי לקראת ה24 לחודש . 

זה הזוי לחזות כזה דבר חודש מראש , ובדיוק מושלם !!!  אף אחד לא יכול לחזות חודש מראש מתי מדוייק ירד גשם , אבל לגבי מגמות מרשמלו מדייק בדיוק מפעים וגם רוננין צריך להודות בכך ( לא צריך לתפוס על כל מילה . כמו שאנחנו מוותרים על הטמפטורה במודיעין ובירושלים יום קודם...)

אבל למומצע לדעתי ולצערי ברוב המקומות לא יגיעו . יש מקומות שהמומצע הוא סביב 40 מ"מ לחודש כמו בחוף הצפוני ודווקא שם יכולים להגיע . אבל למומצע בירושלים 18 מ"מ נראה פחות בכיוון . 

ב 27 לחודש יהיה יבש.

זה באמת לא משנה מה גפס מראה לטווח כזה,  אבל תאורטית יממת גשם כמו שהוא אתמול בעדכון צהריים לסוף החודש יכולה לסגור את הממוצע.

אגב,  נראה שלטווח הזה איסי הרבה יותר יציב מגפס שמתנדנד בין חסימה לחורף ואיסי מראה תרחיש כבר כמה עדכונים תרחיש הגעת שקע רום אלינו בחיבור עם ים סוף.....  גם סינופטיקה כזו עשויה להניב תוצאות מעניינות.

זה באמת לא משנה מה גפס מראה לטווח כזה,  אבל תאורטית יממת גשם כמו שהוא אתמול בעדכון צהריים לסוף החודש יכולה לסגור את הממוצע.

אגב,  נראה שלטווח הזה איסי הרבה יותר יציב מגפס שמתנדנד בין חסימה לחורף ואיסי מראה תרחיש כבר כמה עדכונים תרחיש הגעת שקע רום אלינו בחיבור עם ים סוף.....  גם סינופטיקה כזו עשויה להניב תוצאות מעניינות.

נמשיך להתווכח ... החודש הולך להסתיים כיבש מהרגיל בחישוב ארצי כפי שכתבתי מתחילת החודש וכפי דעתו של רוננין ...

גם האי"ס אם יבוא בשבוע הבא ( לבנתיים כל יום הוא נדחה בעוד יום ) לא יביא אותנו למומצע ... זה נכון שיש מקומות ששבר ענן או ענן cb אחד שמצוי מאוד באיזור החוף בסתיו עקב הים החם .. יכול להביא אותם למומצע הנמוך של חודש אוקטובר אבל זה יהחה מקומות בודדים ובחישוב ארצי החודש יסתיים כיבש מהרגיל

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , , ronbh11
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר