הסתיו יהיה חם מהרגיל ודי יבש.

-----------------

אתה כולה מנחש ולא בכיוןן

יפעת אנגלו !!

אני מזהה אותך !!

את כל פעם מופיעה כאן בכינוי אחר.

רוננין מה הקשר למה שרשמת לשם שלי תרגיל התחמקות כי אתה לא מטרולוג זה העובדה שאתה זרק ניחושים ומותר לגיטימי אבל שלא טטעה אחרים תחזית לסתיו ניקבעת באמצע החודש הבא  לא לפני על תצמא בהכררזות שאתה לא יודע מה יקרה באמת 

יפעת אנגלו !!

מרשמלו לא מנחש?

עליו את סומכת?

יפעת אנגלו !!

מרשמלו לא מנחש?

עליו את סומכת?

התחזיות האלו שוות לקליפת שום,   אבל עדין גם להן צריך ליחס חשיבות אם חוזים לטווח כה ארוך.

תודה על הפרסום רוננין!

שמח שסופסוף יש מישהו שמציין את הצפי המודלים.

תודה רוננין

-----------------

נו אז מה ? הכל בסדר.emo_01.png

בשנה שעברה זה היה ככה הסתיו, וראינו איך זה המשיך emo_01.png

רוננין  אתה יודע מה אומרים נבואה ניתנה לשוטים לא אכפת לי מה תגיד' הסתיו האמצע שלו יהיה נעים ויהיה גשם לא חם כמון שנה שעברה אין סיכוי

מצטער לומר, אבל הודעות כאלה של ביטול כל תחזית לחורף שחון (וזאת לאחר שנתיים גשומות שנחזו נכונה) היא תופעה שכיחה למדי בפורום הזה וכבר שנים רואים זאת גם לגבי כל חודש בעונת הגשמים שנגמר כיבש. סביר מאוד להניח שהתגובה הזו לא היתה מובעת אם הוא היה חוזה חורף גשום וסוער. ראיתי כאן אותן תגובות בדיוק ב- 2013-14, 2015-16, 2016-17, 2017-18 ואפילו בסתיו שעבר. 

אף אחד כאן לא רוצה סתיו וחורף יבשים וחמים אבל לא תמיד התחזית קורית כמו שאנחנו רוצים וצריך לכבד את זה ולא לבטל כל תחזית. 

אני לא חזאי,אבל השכל הישר אומר לא משנה כמה ידע יהיה לחזאי אף אחד לא יכול לנבא מה יהיה,כי שנה שעברה כולם כמעט טעו ,שאמרו בהתחלה יבש ואחרי זה גשום,בסוף זה היה הפוך.

לא משנה לי אם יגידו גשום או יבש שתייהם חרטה.אף אחד לא נביא,ועובדה שבקושי בטווח של ארבעה ימים לא יודעים אם ירד גשם או לא (בחורף עצמו).

אגב 2016 היה אל ניניו הכי חזק מתחילת המדידות ואמרו שיהיה חורף גשום. בסוף מה קיבלנו? יובש.                                    אם חמש שנים היה בצורת ואף אחד לא האמין שיהיה דבר כזה, אז יכול להיות חמש שנים גשומות.

כל הכבוד לרוננין ולמרשמלו היקרים ויש כבוד ולא מזלזל,יש בורא לעולם שהוא קובע מה יהיה ומה לא יהיה.

שיהיה לכם בהצלחה!

תיקון: בהתחלה יבש ואחרי זה גשום בסוף זה היה הפוך-בהתחלה גשום אחרי זה יבש בסוף היה הפוך.

יפעת מה יהיה איתך? רוננין נותן צפי לפי נתונים עדכניים שאנחנו מאוד מקווים שישתנו במודלים לא צריך לקפוץ עליו בגלל זה. תודה על העדכון רוננין

מנהל הפורום
1000+

יפעת מה יהיה איתך? רוננין נותן צפי לפי נתונים עדכניים שאנחנו מאוד מקווים שישתנו במודלים לא צריך לקפוץ עליו בגלל זה. תודה על העדכון רוננין

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ganso24, , ,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר