תודה רוננין.

נקוה שיתממש.

אם זה יקרה, אתה גדול !!

ואו כמה אני שמח שרונן מפרגן למרשמלו למרות שינויי הדיעות בכללי ביניכם 

רוננין ,אם זה יקרה בסמוך אז צדקתי בתחזית.גדול לא אהיה ,נבראנו קטנים ונישאר כך.emo_14.png

לגבי, תהיה גדול.

אשאר קטן תמיד אח.ארוע כזה או אחר לא יעצים אותי ,תמיד אוכל לטעות בארוע אחר.זו תחזית,אך העיקר..

אתה כבר יודע emo_01.png

שניכם נכס יקר לפורום תמשיכו תמיד בפועלכם

מנהל הפורום
1000+

תודה.

התחזית לזנב האפיק הייתה עיקשת 30 יום לפני.זה לא קרה בטווח סתייה של יומיים כלומר ב20 לחודש אך זה יקרה סביב 24בו.המגמה אובחנה ,הייתה עקשנות מצידי עליה ,אף המודלים הראו אחכ את מה שטענתי קודם וחזרו בהם וכעת חזרו בהם שוב ,וזה כוחה ועוצמתה של תחזית ארוכת טווח.

נכון מאוד, היא פיספסה את הטווח של 20.9 אך כל אחד מכם יכול להבין שמגמה זו נראתה וכהרגלנו עמדנו על טיב התחזית והאמננו לכל פרט שהיה מול עינינו.

צריך לשאוף ליותר דיוק ,אך מה שאני רוצה להסביר בפשטות זה שזיהוי מגמה הוא פרט חשוב מאין כמותו בתחזית ואת הקיול ניתן לעשות בהמשך.

מי שירצה יראה בזה מה שרוצה ואני אסכים אם כל מה שיאמר ובלבד שלא לזרוק לפח שעות מרובות של חישובים ומעקב.

מה שבטוח הוא,יהיה כאן החורף פורום מס 1.אוקטובר מעניין צפוי ותחזית תצא לקראת סוף החודש.

הלילה והיום בבוקר חוויתי כמה טפטופים בדלית אל כרמל ובאיזור בת שלמה 

כך שמבחינתי הסטייה שלך די מדוייקת emo_02.png

תודה על הכל מרשמלו emo_45.png

גם באזור 30.09, 01.10 המודל מראה קצת גשם

תודה וואפי,אם כי למדקדקים גם אני הייתי אומר שהתפספס ביום יומיים,לא הכל מושלם בתחזית של 30 יום קדימה.יש גבול אנחנו בני אדם קטנטנים-במקרה הטוב.

תודה לך מרשמלו על ההשקעה וההתמדה , כשאתה נותן תחזיות ארוכות טווח כאלה עם סטייה של יום יומיים 

אני מכניס לעצמי לראש גם סטייה של שלושה ארבעה ימים תתקבל בברכה כי זה משהו מטורף לדייק 

לטווחים כאלה ובכל זאת אתה מזכיר שעדיין צריך לשפר ממש כל הכבוד לך וכן כן אנחנו בסוף בני אדם

וטועים אפילו בדברים פשוטים אז מה נגיד על המקצוע המתעתיע הזה  ...

emo_124.png

תודה על ההשקעה ,גמר חתימה טובה וחורף מבורך

גמר חתימה טובה לך מרשמלו היקר ולכל בית ישראל

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lia5000, תומש
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר