בועז דיין הוציא תחזית עונתית. חם ויבש מהרגיל לעונה. emo_11.png

אביתר כהן  נכון בןעז הנביא לא חזאי צודק כל קיץ חם ויבש מהרגיל לעונה לגבי החורף יהיה יבש וחם שהוא ילמד לחזות בצורה מקצועית זה לא יקרה אך פעם כי התחזיות שלו בניגו למרשמלו הם בדיחה

אני חושב שלא כדאי להתרגש כרגע מהתחזיות של המודלים וגם לא של גורמים אחרים מכיוון שהן מתעדכנות כל חודש וכרגע אין להן שום משמעות, מאמין שהתמונה תתבהר לנו מעט יותר בתחילת הסתיו.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

לפני חודש ספטמבר לפחות אין משמעות לתחזיות עונתיות. תחזיות רבות דיברו על חורף שחון שנה שעברה, והן התבדו לשמחתנו. 

בינתיים ימים חמים לפנינו, ויש לחכות שיסתיימו....

yaktumua בדיוק ככה רק חבל שבועז לא למד מטעיות העבר אז ככה בשושו משנה תתחזית בדקה 90

מרשמלו תודה לך.

רשמת בסטטוס אלניניו ???

כרגע נראה שאנחנו לפני לה ניניה לפחות בחודשי הסתיו וזה תרחיש הפוך!!!

osamaf100 למה לה ניניה אני רוטה אל ניניו ולה ניניה זה לא מלווה בחורף חם אז יש סתירה פה

כרגע נראה שאנחנו לפני להניניה.

נראה איך המודלים יגיבו בעדכונים הבאים לגבי הסתיו.

בכל זאת לא תמיד יש השפעה ישירה על ישראל כתוצאה מתופעות אלו אך בדרך כלל עם לה ניניה העונה פה מתאפיינת בכמות משקעים נמוכה יחסית מהממוצע וטמפרטורות נמוכות מהרגיל

yaktumua בדיוק ככה רק חבל שבועז לא למד מטעיות העבר אז ככה בשושו משנה תתחזית בדקה 90

בועז דיין חזה הרבה פעמים חום ויובש וצדק כשכאן בפורום היו תחזיות לחורף סוער. זה לא משנה את העובדה שאין מקום לתחזיות עונתיות חודשים מראש במיוחד באמצע הקיץ. 

הכל נכון,לא ניתן לדעת מה יהיה יומיים קדימה לפעמים בחורף.

פרט לכך אם כבר נגעת בנושא,תחזית עונתית שיצאה כאן מבית מדרשנו בשלוש השנים האחרונות הייתה מדוייקת באופיה בגדול.לפני 3 עונות נצפתה ממוצעת ,הייתה פחות מכך אך לא בצורת ובחלק לא קטן ממוצע.

לפני שנתיים נצפתה תחזית מטעה מאוד לחורף שחון ,(תוקנה מס פעמים עי אותם גורמים רשמיים ושלא רשמיים),כאן פורסמה תחזית לחורף ממוצע ומעלה ,כך קרה בפועל.

בעונה האחרונה כאשר פירסמתי תחזית לחורף עתיר במשקעים טען מי שטען שסבירות אפסית לחורף שני ברציפות שיקרה חורף גשום,אך עמדנו על שלנו והתוצאות ברורות.

יחד עם זאת,גם אני חושב שאין את הכלים לדעת אופיו של חורף ובודאי לא בזמנים שלנו ,לא לי ולא לאחרים ואני לא מתיימר להיות מדוייק כי גם לי אין את הכלים המדעיים הקונבנצוינאליים כפי שאין אותם לאף אחד אחר.

לי יש את החיבור בין נתונים שיש לרוב החזאים ,)אין לי מה שאין להם),אך אופן ניתוח הנתונים אצלי שונה בתחלית ממה שמוכר מכיוון שאני מכניס אלמנט לא קונבנציונאלי אל תוך הפיענוח וזה כבר דבר שאיננו קשור לכלים רגילים בהם מנתחים ונותנים תחזית סדורה.כעיקרון,עולם החיזוי לכשעצמו כשמו כן הוא,"לחזות",מלשון ראיה ולכל אחד יש את ההסתכלות האישית שלו על הדברים ולקחת עליהם אחריות.

אתמול היתה רעידת אדמה חזקהמול חופי  פפואה גינאה שזה אומר שהלוחות הטקטונים זזו ולכן השלב הבא זה התפרצות הר געש חזקה כי המקום יושב על הר געש אם זה יהיה משמעותי רוב הסיכוי בגלל רעידת האדמה החזקה בצורת ? פוחת הסיכוי פה אמן

המדדים שלי עדיין ואף מקצינים בעניין חורף ממוצע לפחות.

תודה מרשמלו היקר! בעזרת ה'emo_01.png

אני פשוט לא מאמינה שבוע הבא מסתים יולי חצי  קיץ מאחורינו כמעט הזיה

הזוי

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , eitanabrahams
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר