אל ניניו בחורף 2021?נתונים ראשוניים לשנה ממוצעת לפחות.

לא די בזה שקיבלנו שנתיים רציפות בין ברוכות לנדירות,הרי שהחורף הקרוב עשוי להיות ממוצע ומעלה ובכך להביא לכאן את החורף השלישי ברציפות שיוגדר כפורה.

במצב שכזה אם ניקח בחשבון שנכנס לחודש נובמבר עם כנרת שמפלסה כמטר עשרה מתחת לקו האדום הרי שכבר בעיצומו של החורף יזדקקו לפתיחת הסכר .

יש לציין שאלו נתונים ראשוניים ומוקדם עדיין לקבוע את אופיו של החורף הבא,אך כמובן שנצטרך לעקוב ולהתחכות אחר הנתונים שיגיעו בהמשך וכמובן שנפרסמם כאן.

תודה מרשמלו. בעזרת ה' !

להגיד לכם תאמת כל מה שמענין אותי ב2020 שתהיה שנה גשומה ופורה שכולם חזו בצורת ואז התחילה הקורונה פברואר 2020 מאותו רגע מזג אויר הפך להיות שולי בעיני שנה זוועתית  אז אם אפשר חורף פורה וגשום בלי מגפות ורק בריאות לכולנו אמןemo_43.png

בעזרת ה שתצליח בתחזית .ושתהיה לנו שנה ברוכה

הצצתי  למודל האירופאי בדיחה  פשוט הוא חוזה סתיו ותחילת חורף יבשים .  המודל לא לומד מטעיות חצי שנה מראש ? לא מסוגל לחזות 3 חודשים לפני צריך להפסיק להסתמך על המודלים סתם   מנחשים

כפי הנראה לקראת סוף ינואר סכר דגניה יפתח.

תחזית עונתית בדרכה אלינו.

אני כמו כולם מקווה לחורף גשום, אבל לא אופתע אם יהיה חורף יבש. שתי שנים גשומות ב- 30% יותר מהממוצע באופן מרחבי זה דבר נדיר מאוד, כך ששלוש שנים גשומות ברצף אפילו יותר. 

עפ נתונים שלי שמתוך זהירות לא מפרסמן כעת העונה הקרובה תהי ממוצעת לפחות.

וואי זה יהיה מטורף לגמרי עם החורף הקרוב יהיה ממצוע ומעלה אמן וזה התגשם

זה סיכוי אחת ל50 תמיד יש סיכוי שנים גשומות  לעוד אחת לאוסף  בדרך כלל  שנים כאלה קורות במגמתיות אז הסיכוי שתהיה בצורת עם השפעת התפרצות הר געש חזקה ללפחות לסתיו ותחילת החורף הוא קלוש ליבש זה רק הסתברות הגיונית

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר