עוד יומיים שלושה כולנו נדע לאן נושבת הרוח

קרדיט למרשמלו על זיהוי מערכת סוערת. בנימה אישית כל הכבוד. הערב ציפיתי לעדכון יותר חד משמעי כפי שהוא נותן בדרכ. כנראה חוסר הוודאות על פי המודלים מקשה על כולנו. אז אכן מערכת חורפית מאד ושוב יפה לך מרשמלו. אופי המערכת כפי שנסחת הערב עדיין מצביע על אי בהירות אופייה. אבל זה בסדר  . בסיכומו של דבר התרחיש יסתדר לו עוד כמה ימים. נכון לעכשיו לפי התחזית שלי  שלג קל בירושלים עשוי לרדת בסוף השבוע.  יש לא מעט אזורים בירושלים מעל 800-770 מ. מה שחשוב צקופה קרה במיוחד מיום שישי ועד שלישי. נראה מה יוליד מחר.

תודה רבה אגב עדכון לילה משפר את העסק בסופש

מנהל הפורום
1000+

זיהינו,זה לא עוזר,כי מה שזיהינו דועך כעת מול עינינו .עד אתמול המודלים הראו את שראינו,היום בשעת השין מתהפך.אנחנו קטנים

אולי זה בגלל ההתקוטטות כאן אתמול בלילה?

חושב?

נכון לעכשיו גפס נותן שלג קל באוויר בירושלים בליל שבת  שבת בוקר. הבריטי יותר קיצוני במקצת. התחושה שלי לגבי איסי שיהיה הקיצוני מבין שניהם. כל מעלה חשובה. לסיכום המגמה למערכת סוערת וקרה מאד. מפרטים חגבי שלג להערכתי לקראת העדכונים החל ממחר ערב   רביעי בוקר. 

שעת הש קרבה לגל הראשון. עדכון הערב טמחר בגוקר כנראה שיסגור את התרחיש. גל ראשון שישי שבת. צפוי להיות קר גשום וסוער. שלג בצפון  הגבוה ובמרכז הגבוה.לגבי ירושלים מעורב. ובכל זאת נמתין לערב ונחר בבוקר לעדכונים. לגבי הגל השני רבים התרחישים נמתין לעדכונים של יום חמישי שישי בוקר. מסת הקור הדרך ממוצאד ועד שני. לגבי שלג זה תלוי בגובה האנברסיה נכטן לעכשיו יש משקעים אך מעט. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ariksncam, margitrot
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר