טוב עם כל הכבוד גם לדמוקרטיה יש גבול ההודעות כאן מובילות לשום דבר במקרה הטוב. אני מבקש תחזרו להתעסק בענייני הפורום וכל אחד מהצופים יהיה מספיק חכם לעשות כרצונו  תודה לכם 

מנהל הפורום
1000+

רימון,ההוא שהתאכזב זה ממני לא ממך נשמה טובה.

מוסכם אילן! רק אפשר התייחסות אחד ל"30 יום"? באמת לא מפריע לך לראות את זה בפורום שלך?

נו מה יהיה? בקשתי לעבור הלאה זה נראה לא טוב השירשור הזה

מנהל הפורום
1000+

נכון גם אני התאכזבתי מעט מהתחזית המתחמקת של מרשמלו, אבל ויש אבל גדול הבנאדם חזה את האפיק הזה כבר מלפני 3 שבועות ונכון שהוא אמר שלג משמעותי בהרים ב 7.2 (הכונה לכולל ירושלים) והוא כן התעקש על כך כל הזמן ולכן מגיע לו שאפו אדיר..

ומאידך רימון אתה ממש מנסה לחפש בקטנות כל טעות הכי קטנה שלו וזה מגוחך..

כאילו הוא נביא וכאילו הוא יודע בדיוק כמה סנטימטר ירד כל שעה..??? הוא נותן תחזית כללית ונקווה שהוא יצדק.. ומבחינתי גם אם יהיה עוד שבוע שלג בי-ם (שליש ראשון) גם אתה תצא תותח !!!

רימון, בוא נעשה סדר. יש לך טענות חמורות בין השורות. אבל בוא נלבן את העניין בנחת -

גם אם אתה צודק והוא כתב את התחזית רק ב18 לחודש אז מה זה אומר? שבועיים וחצי או 3 שבועות מראש זה לא מדהים? אז אולי הוא טעה או התבלבל בתזמון מרוב תחזיות..

האם אתה חושד בו שהוא גנב לך את התחזית? אם כן, ממי הוא גנב לפני כן כשלא נתת תחזית? הרי הוא נותן תחזיות כאלה כבר מימים ימימה!

ועוד - אני רואה שמפריע לך שהתחזית לא מתממשת במלואה. לא היה שלג. נו, אז מה? לומר מראש שיהיה אפיק קר בדיוק ביום הזה זה לא מספיק? אגב את זה אתה בוודאי לא אמרת (את היום 7.2), כך שבזה הוא בוודאי חזה נכון. לי אישית ממש לא מפריע שהוא לא ידע בדיוק מאיזה רום יירד שלג. ממש לא. עדיין יש כאן יכולת מדהימה.

כדי לכפור בכל פעליו אתה צריך הוכחות חד משמעיות על העתקה/בלוף/הטעיה ושקר. לא בגלל שאתה נתת תחזית כמה ימים קודם (ונגיד שהוא לא הזכיר אותך בדבריו, והיית מצפה שיעשה כן) הוא ייהפך לנוכל ורמאי. כדאי מאוד להיזהר. גם אם אדם לא דייק במשהו הוא לא הופך להיות נוכל ומטעה הציבור.

אין לי קשר למרשמלו ואיני הסנגור שלו. אם הייתי משתכנע, הייתי מפסיק להסתכל במה שהוא כותב, בלי למצמץ. אבל מכיוון שיש כאן נימה אישית דבריך לא מתקבלים ולכן אין בהם תועלת כנראה. ולקטול אדם קבל עם ועדה זה מסוכן איך שלא יהיה. אז עדיף שנתקדם ואיש הישר בעיניו יעשה.

רימון...... ככל שבדובר בירושלים גם הפעם לא נישבור את 5 שנות הבצורת בשלג משמעותי , המכסה את הבירה הניצחית שלנו.

תזכור את המשפט " ואהבת לרעך כמוך + מרעיך ומשנאיך ממך יצאו ". 

טוב באמת לא נעים מה שקורה כאן. אבל רק הסבר אחד. אני לא מחפש אף אחד בקטנות. ה חזיתי "30 יום" לפני" הזה הרבה יותר בעייתי ממה שאתם חושבים. זה הוא זה שחיפש אותי מהרגע הראשון שהתעקשתי שלא יירד שלג נורמלי בירושלים מינואר (מביחנה מקצועית). כלום פה לא תמים ויש אחרים בפורומים אחרים שמבינים את זה ובאמת חבל לי שכאן בפורום שאני נמצא כמעט 10 שנים! אף אחד לא טרח לבדוק אם הוא הגזים באחיזת עניים. זה לא קשור אליי. זה קשור לצדק ולאמת. 

כשהוא כותב שהוא חזה את המערכת מה אתם חושבים לעצמכם? אני באמת לא מצליח להבין. אתם יכולים לבדוק מי שחזה. אני מבין שהוא פופולרי כאן וחשוב לפורום. אבל הצדק מעל הפופולריות. סליחה

איפה הייתי החיפוש אחריו בקטנות כשהוא הבטיח שלג ב14 בינואר ואמרתי לו יפה בשרשור שלו כדי לא לפגוע בו שיהיה חסימה ב14 בינואר. אז למה אחרי ה14 בינואר לא חגגתי על זה? למה? תראו בתחזית חודשית ינואר. באמת יש פה מי שחושב שאני מחפש אותו? 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר