המערכת המדוברת של 7.2 מגיעה,היכן צפוי שלג,תשובות כאן.

המערכת המחוזרת אולי ביותר החורף(כ30 יום של מעקב עיקש וחיזורים אין סופיים אחר היפהפיה הזו),מגיעה!

החליפו את זהותה ככ הרבה פעמים ברמה,בחסימת אומגה ובשאר רכסים מכל הבא ליד והנה היא מתדפקת על פתחינו.

אפיק קר עושה דרכו ממערב ((כן,מסלול ימי),כאשר האויר הקר בשכבות הגבוהות יותר יגיע מצפון.

המערכת תגיעה ביום חמישי בערב ותתעמק מעלינו,זאת כאשר אויר קר כאמור בכל שכבות האטמוספירה יתלווה אליה מצפון ,ואז חלון השלג נפתח.

ראשית אני חייב לומר מס דברים.

א.המערכת עשויה לתת יותר שלג ממה שאזכיר כאן.

ב.המערכת עשויה לתת פחות שלג ממה שאזכיר כאן.

ג.המערכת עשויה להתפתח לגל שני קר יותר.

ד.המערכת עשויה להיות מוכת אינברסיה ואף אם תהיה קרה,יחסרו בה משקעים.

בכל אופן זהו האפיק שצפינו,זה אפיק שלג,הוא כאן!!

כאפיק שלג הוא יכול להתפתח או שלא להתפתח וצורת התנהגותו איננה צריכה להשפיע על אופי,טיב או איכותה של התחזית שניתנה מכיוון שהתרחיש ל7.2 ניתן 30 יום לפני כן והאפיק כאן בדיוק של יום!!

אין תירוצים,אם צדקנו אין צורך במחמאות,אם התפספסה על חודה של חצי מעלה אין צורך לצעוק גוועלט.

ידועה לכולכם העובדה שבאמת ובתמים כל מה שאני מנסה להוכיח לכם משך שנים לא מועטות ,יחד עם המערכות הסבוכות ביותר שידענו(סערת דצמבר2013),(אסון נחל צפית  וכו"),ואשר הוזכרו כאן הרבה לפני,כל זה על מנת לתת מסר אחד ברור!

תחזית ארוכת טווח?לא עניין למודלים,חד משמעית.

מנעזרים במודל עד קצה גבול היכולת שניתן להאמין לו(168ש,בדכ) ומשם רק מתחילה המלאכה שאולי פעם תשותפו בה.

בכל אופן,אל תשימו לב כעת לנתונים של 850מב כי הם ישתנו,המודלים יתבלבלו וימתנו ו או יקצינו שוב,שימו לב לתחזית.

שלג מיום ו משך היום ברום שילך וינמיך,כאשר אחהצ בערב שבת יעמוד על כ 800-850מ גם בצפון גם במרכז.

מיום שישי ערב לילה ליום שבת 09.00 חלון לירידת הרום ל550מ בצפון ו750מ במרכז.

דבר זה תלוי חד משמעית במסדרון שיפרץ(או לא) מטורקיה לבנון סוריה אלינו,האויר עושה איגוף וחוזר.

במידה ומסדרון זה לא נפרץ מפאת אינברסיה(אין כלים כעת לוודא במאת האחוזים,אנו נשארים עם שלג מגובה 800-850 מ .

כעת מסייג את דברי אך חייבים להזכיר זאת.

ישנו תרחיש קיצון,לא ידברו עליו,והמפות לא יראו אותו,שלקראת או באמצע הגל ירד לחץ האויר במידה בלתי צפויה מצפון מערב לנו,מה שקורה בעקבות כך,זה שהאנרגיה העצומה שנוצרה מצפון לנו תעשה דרכה מצפון לדרום יסגר שקע קפריסאי או סורי ואז התרחיש הופך להיות קיצוני עם מס שעות של שלג מרום נמוך (כ450-550מ),שוב כותב,תרחיש בסבירות שאיננה גבוהה אך קיים.

כל שנותר הוא להמשיך ולעקוב,אנא מכם חברים יקרים תשאלו כאן ולא בפרטי על מנת לשתף את כלל הציבור בחוויה.

תודה לכולם וערב טוב.

הנושא נעול

מרשמלו ידידי מילה אחת "מאסטרו".emo_45.png

מרשמלו אתה גאון אמיתי!!

מרשמלו קראתי את התחזית ובכל זאת יש לי שאלה: אני גר בגליל עליון מערבי (אזור פקיעין) גובה 600 מטר אתה יכול להעריך באחוזים מה הסיכוי שאראה פתיתי שלג נקי?? לא בהכרח משהו שייערם.. תודה מראש 

תראה

לפחות באויר

תודה רבה מרשמלו הלוואי שהתגשם בעזרת ה'emo_01.png

אם לא יתגשם שישתלג!

תודה רבה צדיק emo_45.png

מרשמלו,לבקשתי "ידידנו מהצפון" התבקשו לקרוא ולהגיב על התחזית שנתת.

הם מחזקים ומעצימים את תרחיש הקיצון.emo_124.png

בצפון 900 מטר. צפוי משישי וכולל כל השבת ?

תודה

מתתיהו,הובן לי ,emo_01.png

מתתיהו יש לך בפרטי

ממש התחייבתי לא להגיב כאן. אבל אתה לא משאיר לי ברירה. חבל שאתה עושה צחוק מהפורום ומהאמת...

לא משנה כמה מעריצים יהיו לך וכמה אתה כריזמתי אתה לא תוכל לשנות את האמת. לא תוכל לשנות את המציאות. אמת יש רק אחת!!! יש לי הרבה מה להגיב לתוכן התחזית אבל זה לא ענין שלי. אבל כשאתה כותב 30 יום? זה ממש ענייני!!! 

בוא נעשה הסכם. תביא הוכחה אחת שחיזת את המערכת הזאת לפני 30 יום ואני מוריד בפניך את הכובע! 

30 יום? כל אחד יכול לראות את ההיסטוריה של ההודעות!!. אין לך בושה. פשוט זלזול באינטלגנציה של ה"מעריצים" שלך. אתה מביך אותם. 

כל אחד יכול לראות שנתתי תחזית ב15 בינואר. וכשאתה הבנת שהתחזית שלך לשלגים בינואר (3 פעמים) לא התממשה ולא הולכת להתממש אז כתבת פעם אחת ב18 בינואר. 3 ימים אחרי שאפו. ואחרי הוצאת תחזית ב22 בינואר עם הכותרת הדרמטית "נתונים ראשוניים". ולחשוב שפעם עקבתי אחריך והערכתי אותך עד שהבנתי מה קורה כאן. אתה גאון ללא ספק. אבל אתה מביך את הפורום

סליחה מראש, אבל די מבאס, שרוב ירושלים לא תיראה שלג בעצם שיתפס ויערם.   עם כל הבומים שהיו באתרים אחרים הייתי בטוח שירדו מעל 10 סמ בירושלים.      אולי נמתין לגל השני , אבל זה כמושהיה לנו לפני כשבועיים. 

אין זה מוריד בכלום , מדיוק מערכת קרה ומושלגת בצפון חודש מראש !!!!!!!   לא יאומן הדיוק שלך מרשמלו בשנה זו.

שאפו ענק

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר