תחזית חודשית לפברואר.מערכות קרות בדרך.פברואר ממוצע ומעלה.

אנסה לתמצת,כתבתי באריכות ונמחק.אכתוב ברשותכם את עיקרי הדברים.

מעקב של ימים לא מועטים אחר  מערכת שקראתי לה מערכת שבוע ראשון של פברואר ועדיין המודלים חלוקים לגביה.מיקום הציר ,תנועת האפיק,הזרימות וכיוונם בשכבות הגבוהות ,הן אלו שמבלבלים מאוד את המודלים שדרך אגב עד אתמול נתנו חסימה ויובש לכל הטווחים.

האמת היא,זה מבלבל גם אותנו,אך אני משתדל לתת את כל מה שאפשר על מנת שנהיה הקרובים ביותר למציאות  בפועל בסופו של דבר.

זמן רב גרעין הקור העיקרי יושב הרחק במערב היבשת.רוב האנרגיה מצויה שם ,לחץ אויר נמוך מאוד אשר מושך אליו את הפעילות.

במערכת ה7.2 צפוי אפיק קר לעשות דרכו ממערב ,אפיק זה קר מאוד ,פעיל מאוד וטעון .

מערכת זו ועוצמתה תלויה במסלול האפיק ,האם יקבל את אספקת האויר הקר שלו מהבלקאן,ממזרח אירופה,או מאזור איטליה ויוון.הרבה מאוד תלוי שם.

תוצאות החישובים וניתוח הנתונים שלי,הוא שהאפיק ישהה אצלינו בין 7.2 ל11.2,וילבין את הרי הצפון והמרכז כולל ירושלים,אם כי יתכן שיתעקב ביום נוסף ויגיע ב8.2(ואז מגיע יישר כח גדול לידידנו היקר רימון שכתב על כך מזמן),אך שוב,תלוי במסלול,התחזית נשארת.

גל שני מתעמק מצפון מערב ונוחת לעברנו בין 15-19לחודש ,ואילו השלישי בין 23-26 לחודש.

יש לציין שפוטנציאל השלג קיים בשלושת האפיקים!!די מוזר.

לצערי הרב כתבתי הודעה מפורטת עם הרבה הסברים מעניינים,מאוד מושקעת ופשוט מתסכל לראות שלא שוגרה ולא הצלחנו לשחזרה,חבל.

בהזדמנות זו רוצה להודות לכולם על המילים והסבלנות,לידידנו רימון,שימשיך להעשיר אותנו בתכניו הנפלאים ולתת מכשרונו הגדול.נסתפק בכך ,אם אוכל לשחזר בכל זאת נעשה זאת.כך יצא.ערב טוב לכולם.

תודה רבה מרשמלו 

מנהל הפורום
1000+

תודה רוננין

תודה מרשמלו אתה אלוף

מרשמלו, אני כבר כמה שנים עוקב בפורום אחרי תחזיות שונות וחייב לציין שהתחזית מעולה כמו תמיד, בין אם היא תצליח ובין אם לא, זה תמיד מעניין :) 

אך הפעם לא הגבתי על מנת להחמיא לך, אלא לגבי משהו שמפריע לי מאוד - רוננין.
אני עוקב אחריך גם בפייסבוק ומעריך את השקעתך בפורום וברשתות החברתיות לגבי תחזיות, אך נורא מפריע, ואפילו מציק לי הילדותיות שאתה מפגין, במיוחד לעבר מרשמלו.
אני לא מהאוהדים שלו ולא מהמגנים עליו, אבל זה פשוט מסתכל לראות אותך כבנאדם שמבין במזג אוויר מתנהג כך. 
לא עוזר שאתה פותח פוסטים שבועיים לפני תאריך שמרשמלו ציין שסותר אותו לגמרי ואז אתה טועה לחלוטין, וזה לא עוזר שאתה מגיב פה בפוסט ומתקן אותו בשגיאת כתיב. זה מעליב ופוגע. אתה לא חייב להסכים איתו, וזה מעולה עבור אנשים שלא מבינים במזג אוויר, כמוני, שאתה תתן דעה נגדית, אבל תפסיק להתנהג בילדותיות. זה פשוט מוריד מהערך של הפורום.

מקווה שתיקח את זה ברוח טובה ותשנה גישה, כי כבר כמה שנים שזה ממשיך וזה פשוט מסתכל בתור גולש לראות דבר כזה.

ואוווו תודה רבה מרשמלו. אלוף אמיתי!

מויאל, לדעתי פוסטים כאלה קצת "מלביני פנים ברבים" ומתאימים יותר לאישי, אלא שבאישי באחד על אחד לרוב מתבטאים קצת יותר בעדינות.. תחשוב על זה.

אלה דברים שעדיף שיאמרו באחד על אחד כדי לא ליצור עליהום שאינו קשר למזג האוויר.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תודה רבה מרשמלו!emo_45.png

חברים,מקבל באהבה,עובדתית הוא צודק.מוחל,הכל בסדר.לא נעלב.

ג'פס הלילה משפר משמעותית את העסק תרחיש מרשמלו במיטבו חברים

מנהל הפורום
1000+

תודה רבה מרשמלוemo_45.png

בוקר מדהים! 

מבחינתן של המפות יהיו לא מעט שינויים.

אנחנו נמשיך לעדכן אודות ההתפתחויות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: