אני בדרך כלל לא כותב פה אלא רק צופה הדוק מהצד אבל הפעם אני חייב להגיב.

רימון עצם ההודעה שלך מבהירה שמי שמונע מאגו זה אך ורק אתה! לאורך כל הדרך מרשמלו פירגן לך ודיבר אליך בכבוד והערכה ולא רק אליך אלא לכל האנשים בפורום (גם בפורומים אחרים דרך אגב...) כולל אלה שמתנהגים אליו בארסיות מתמדת. לפני כחודש רשמת שאין לך שום דבר אישי כלפי מרשמלו כשנשאלת לכך, אך ראו איזה פלא "יצא המרצע מתוך השק".

כצופה מהצד המסקנה היא פשוטה מאוד: הקנאה השנאה והתחרות מוציאים את האדם מן העולם.

תפסיקו לקנא ותתחילו לפרגן אחד לשני! כי רק בדרך זו גם הפורום וגם העולם ייראו טוב יותר.

רימון נשמה טובה.

את מערכת היחסים בינינו אתה תקבע לא אני.

אתה הוא זה שכותב דברים שאינם מדוייקים(אני מנסה לשמור על לשון נקיה).

הסטוריית ההודעת חדופה לכולם וזה המזל של כולנו.

כאשר אתה כותב שב15.2 נתת תחזית לשלג בירושלים בשליש ראשון אתה הוא זה שמטעה!אחכ אתה מתפלא מהיכן האש.

כתבת בשעה 21.04 ב15.1 שהתחזית שלך איננה מבוססת רק על מודלים אלא הימור.

כתבת שכנראה השלג יגיע בשליש הראשון של פברואר.

איפה מה שכתבת כאן למעלה ואיפה המציאות?

להמשיך?

אני לא כתבתי רק ב22.2 על האפיק הקר אלא עוד לפני כן ב18.1 בשעה 22.06,כולם יכולים לראות.מילים ברורות!

לא הימור לא השערה ולא אולי.

7.2 אפיק קר ושלג.בלי לסייג את הדברים וכהרגלנו תחזית אחת.עכשיו מה אתה טוען בדיוק? בוא תרגיע עדיף כך.אני לא מתכוון לרדת לרזולוציות הללו וזה לא בשבילי אלא למען הכבוד של כולם כאן.יום טוב.

זה פשוט הזיה מה שקורה כאן. Ycn אם היית רואה מה שביקשתי בסוף אז היית מגיב אחרת! אז שוב. 

מי שטורח להגיב בבקשה תבדקו את העובדות. את כל ההודעות שלי!!!

אם אתה אומר שאתה עוקב קבוע פה. אז היית אמור לראות כמה פעמים פירגנתי למרשמלו!!! בלי סוף פעמים. ואפילו בשבוע האחרון עשיתי לו לייק על אותו שירשור של "הנתונים ראשונים" רק בשביל לשמור על פורום נקי. על מה על מדבר? זה הזיה מה שקורה כאן. 

ואיך אגו??? איך אני מונע מאגו אם זה תחזית ראשונה ואחרונה שלי השנה? איך??? למה לא נתתי תחזית לפני חודש? כמה פעמים אמרתי שמרשמלו עוזר לאנשים ועוד? 

תדברו עובדות!!! לא על אוטומט. אני אפילו לא יודע איך להגיב על מה שקורה כאן

חבל שנכתבים פה דברים מכוערים, אני שוקל להפסיק את שהותי כאן. חשבתי שיש כאן טוב ויפה ומצאתי לכלוך.

תהיו בריאים.

מרשמלו. דבר ראשון איך הטעתי אם אמרתי שזה חצי הימור? איך? תמיד תחזיות מעל שבועיים זה חצי הימור. הייתי הוגן! זה הכל. שורה תחתונה כל מה שאמרתי היה. ולא אני לא אומר את זה בגלל אגו. אני אומר את זה בגלל שאני לא אוהב צביעות. 

הלוואי שתשכנע אותי שאתה אדם טוב. הלוואי!!! נתחיל מזה שתודה שמה שעשית זה לא בתמימות. כמה פעמים רמזתי לך שאני לא מתכוון לגנוב לך את המקום? כמה פעמים רמזתי לך שיש סיבה מסויימת שהחלטתי לתת תחזית? כלום לא שינה לך כלום

חבל שנכתבים פה דברים מכוערים, אני שוקל להפסיק את שהותי כאן. חשבתי שיש כאן טוב ויפה ומצאתי לכלוך.

תהיו בריאים.

מצטער אחי. כל מי שעוקב יכול לראות כמה זמן הדברים נשמרו בבטן. אבל כשאילן ועוד משתמשים מוכרים ממש לא מבינים מה קורה כאן כבר לא יכולתי לשתוק. 

חברה עזבו רגע את העבר את המלחמות הפסיכולוגיות ...ומי בצד של מי בואו נעשה סדר מרשמלו טוען שעד ה7.2 שלג בהרים 

רימון עד ה10?

ויאלללה העתיד ישפוט

העיקר תביאו לנו כבר שלג 

להצלחות יש אבא וגם אמא הכישלון נשאר יתום...אחכ נריב מי האבא ומי האמא למרות שברור מי האבא..

חברה עזבו רגע את העבר את המלחמות הפסיכולוגיות ...ומי בצד של מי בואו נעשה סדר מרשמלו טוען שעד ה7.2 שלג בהרים 

רימון עד ה10?

ויאלללה העתיד ישפוט

העיקר תביאו לנו כבר שלג 

להצלחות יש אבא וגם אמא הכישלון נשאר יתום...אחכ נריב מי האבא ומי האמא למרות שברור מי האבא..

ואתה חושב שאם זה יגיע ב8/2 או 9/2 אז שניהם טעו ?!! לא נכון ולא צריך לדיין על הדקה במיוחד לגבי שלג 

מבחינתי כל אחד שנותן תחזית ארוכת טווח גם אם זה רק לגבי גשם ותהיה סטייה של יום יומיים יבורך 

ומבחינתי הצלח ...

אז באמת די ותשחררו חבר'ה במיוחד אתה רימון תשחרר ותרגע שום דבר לא שווה את זה וגם אחרי התחזיות שלך

עוקבים תאמין לי emo_45.png

תודה רבה חברים וכל הכבוד שאתם שומרים על נטרליות. אבל באמת התחזיות זה לא העניין כאן. באמת מפריע לי חוסר צדק. ולא סתם כתבתי כאן (בשרשור זמני) ולא בשרשור השני שלו. גם כאן ואחרי כל מה שהיה בהתחלה ביקשתי ממנו להסביר על איזה "קודים" הוא מדבר. 

אני באמת רוצה להשתכע שהוא אדם טוב. זה לא משחק!

בכל מקרה נקווה שנקבל שלגגג זה העיקר חחח

רימון צדיק.די.נסכם שאתה צודק והכל בסדר.

זהו אח יקר.בוא נגלה בגרות.מתחילים מחדש.לא מתאים.

אנשים מביטים בנו והדוגמא הנשקפת להם מהתכתבויות הללו איננה מחמיאה.סיימנו את העניין ,המשך עם התחזיות אח יקר ,מכבד אותך ,אם הייתה אי הבנה מתנצל בפניך ובפני כולם.לא משנה מי צודק ,לכן מבחינתי אתה צודק והכל טוב.שמתי כאן נקודה .שים גם אתה.כרגע בוא נמתין לאפיק האממיתי ותעזור לי לפענח אותו.המשך עם התחזיות שלך ,הן מעניינות ומי שמכיר אותי מודע לעובדה שאני מבקש את הביקורת ומעריך אותה ואת נותניה.יש לך מקום מכובד כאן ואני אישית קורא את דבריך.המשך ידידי.יום מבורך,נשתמע בעדכון הערב.emo_01.png

רימון צדיק.די.נסכם שאתה צודק והכל בסדר.

זהו אח יקר.בוא נגלה בגרות.מתחילים מחדש.לא מתאים.

אנשים מביטים בנו והדוגמא הנשקפת להם מהתכתבויות הללו איננה מחמיאה.סיימנו את העניין ,המשך עם התחזיות אח יקר ,מכבד אותך ,אם הייתה אי הבנה מתנצל בפניך ובפני כולם.לא משנה מי צודק ,לכן מבחינתי אתה צודק והכל טוב.שמתי כאן נקודה .שים גם אתה.כרגע בוא נמתין לאפיק האממיתי ותעזור לי לפענח אותו.המשך עם התחזיות שלך ,הן מעניינות ומי שמכיר אותי מודע לעובדה שאני מבקש את הביקורת ומעריך אותה ואת נותניה.יש לך מקום מכובד כאן ואני אישית קורא את דבריך.המשך ידידי.יום מבורך,נשתמע בעדכון הערב.emo_01.png

מרשמלו יא תותח תזהר יש פה פסיכולוג במקצועו שלא יחשוב שאתה עושה עלינו עוד סיבוב emo_05.pngemo_05.pngemo_05.png

וברצינות כל הכבוד לך איש ואני מצטרף אליך וקורא לרימון הכריש שיפתח דף חדש תשלבו כוחות 

ותביאו לנו את המיוחל גם אם זה לא לגבהים של 500 emo_02.png

וברוווווור לפני שתגיב מרשמלו שזה רק בעזרת הקדוש ברוך הוא emo_01.png

רימון אחי תן גם אתה תחזית אף אחד לא מונע ממך בטח לא מרשמלו. הצעה..מרשמלו מוציא היום ב9 וחצי תחזית תוציא גם אתה תחזית בשרשור נפרד מקצועי ומפורט ובטוח שיכבדו את זה. הטירוף ללבן גורם למתח הזה מקווים שזה יבוא 

מרשמלו היקר 

ההערכה אליך גדלה מפעם לפעם

יותר ויותר אנשים מעוניינים לפגוש אותך אישית

כאישיות

אם כל הויכוחים ובכלל ללא קשר מי צודק ,אסור שייפגע.

הוא תורם כאן לא מעט  משקיע  וגם לא מצוי כאן יום יומיים ובהחלט חשוב לכולנו.

חלוקי דעות הם דבר נחוץ ומחכים ואף לגיטימי,ואין ספק שגם אם כתב משהו בטעות ניכר שהטעות בתום לב ולא חלילה מכוונת.

הדבר גם כמובן נכון לגבי והמסר הוא פשוט.אם נפגע אני מתנצל ואם נאמרו דברים הרי שגם הם בתום לב ולא חלילה על מנת לפגוע.

נתחיל כאן דף חדש והמסר צריך להיות ,מותר להתווכח ,מתוך נימוס וכבוד הדדי והכל מאחורינו.

הבמה של רימון היום בכל מקרה .שיפתח שירשור שלו,ומה שאוכל להוסיף אוסיף אצלו תחת שירשורו.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר