הבהרה חברים.עם מפות או בלי מפות.החורף חוזר ובגדול!

הודעה בדבר מערכת השלג הצפויה בהרים (תיחמנו עד 7.2)

וכמו כן שאר פרטים מעניינים וקרים אודות פברואר יתפרסמו כאן לראשונה מחר יום ד בשעה 21.30.

כן,כן.

מערכת שלג קרה כפי התחזית והמשך מעניין ומאתגר ממתין לנו.

מבקש לא להתרגש יתר על המידה מהקיץ שהמפות מבטיחות לנו ולהיצמד לתחזית אחת כאן.

תודה רבה מרשמלו!

בעזרת ה' החורף ימשיך כמו שאנחנו אוהבים!

מרשמלו סחטיין על האומץ.. הפעם אתה הולך על כל הקופה כנגד כולם, אני מת שידך תהיה על העליונה!!!ושסוף סוף כמה פה יאכלו את הכובע.. מחזיק לך ולתחזית שלך אצבעות!!

אני לא הולך נגד כולם.אני הולך עם מה שיש לי מול העיניים וזה הניתוחים שלי.המודלים לא רק שהולכים נגד מודלים אחרים אלא הולכים נגד עצמם מעדכון לעדכון.

אני כרגע לא אתן את מליון הדולר ואסביר למה ה7.2 נקבל אפיק עלינו כי עורבים לי בפינה ותוך 10 דקות יוציאו תחזיות במילים נרדפות ממני.

אך יש כאן תופעה שעומדת לקרות ואף מודל לא רואה את זה וזה מה שישנה את פני התמונה הכוללת.

רמז?

ניתוק של אחד מקצות האפיק(צפון?מערב?אולי מזרח אירופה?),דבר שיכריח את האנרגיה המטורפת ולחץ האויר הנמוך מאוד שישהה באותו מקום מסויים להתנהג בברוטאליות ובצורה לא סבירה אשר היא תביא לכאן את המגה מערכת.

בועת קור אדירה עומדת להתנתק מגרעין הקור ,להגיע אל מקום לא שיגרתי לה ולתת לאפיק את האנרגיה המחודשת ללא ה"משיכה בזנב",להגיע אל מחוז חפצו.תרשמו.

י

וואי, הלוואי...

מרשמלו, תודה שאתה מסביר ומשתף תמיד, נחכה בסבלנות ונתפלל שזה יקרה בהקדם ועל הצד הטוב ביותר. emo_84.png

אין עליך מרשמלו תמשיך לעדכן ותזכור שהציבור כאן לא טיפש אתה יודע למה כוונתי emo_02.png

מנהל הפורום
1000+

מרשמלו מחכים להפתעת החורף.. נתפלל שזה יתגשם.. 

מרשמלו ואילן אפשר הסבר? תודה מראש

קודים ,יש צופן גנטי בהודעה.emo_01.png

אמרת משהו מאוד חמור. אמרת ש"עורבים לך בפינה. ויוציאו תחזיות במילים נרדפות". זה כבר לא סתם התרברבות. זה האשמה וכדאי שתסביר את עצמך

מדוע אתה יושב על קפיץ רימון?

אני לא ידוע כאחד שלא אומר או חושש לומר את הדברים ,וכאשר רציתי לומר לך משהו אמרתי ,כשארצה לומר בעתיד גם אומר.את מילותי אני בוחר בקפידה ,הכל בסדר  המשך הלאה אח.

emo_45.pngבוקר טוב לכולם, מרשמלו רימון לא מתאים גם אם זה סתם ויכוח.

תנו לנו להינות ממה שעומד לקרות כמובן לפי התחזית של מרשמלו ( אני מאוד סקפטי ) אבל מאוד מצפה להצלחת התחזית.

emo_45.pngבוקר טוב לכולם, מרשמלו רימון לא מתאים גם אם זה סתם ויכוח.

תנו לנו להינות ממה שעומד לקרות כמובן לפי התחזית של מרשמלו ( אני מאוד סקפטי ) אבל מאוד מצפה להצלחת התחזית.

נראה לי שענית יפה מאוד בגדול מה קורה פה. התחזית לשלג ב"שליש ראשון" (לא דווקא שבוע ראשון. לקחתי בחשבון שאולי נפספס אפיקים בעקבות אפיקים עוצמתיים יותר) זו התחזית שלי. לא של מרשמלו. 

אתה באמת לא מבין למה אני על קפיץ מרשמלו? בוא לא ניתמם. שתקתי ושתקתי ושתקתי כי חשבתי שמזג אוויר זה תחביב! זה עזרה לאנשים. לא חשבתי שזה משחקי אגו. וכאן ספציפי אני לא יודע למי התכוונת אבל כל השאר שפרסמו פה דווקא אמרו שלא יהיה כלום. ואני היחיד שאמרתי שאני אעדכן מחר". אני לא אוהב וויכוחים אבל גם לא אוהב חוסר צדק וערמומיות!

אז בכל זאת אתה רוצה לפתוח את הכל? אני (כן ביחד עם אילן. שגם כנראה לא בדיוק הבין מה קורה כאן) תמיד נתתי עדכוני מודלים ולא תחזית! כדי לא לגנוב למרשמלו את המקום חלילה. אבל אז בתחילת ינואר מרשמלו התעקש שסביב ה13 בינואר יהיה שלג בהרים!. אני ראיתי שזה לא הגיוני אז כתבתי לו בשרשור שלו (כל אחד יכול לראות שרשור תחזית ינואר) שלא רק שלא יהיה שלג אלא תהיה חסימה!!! ובתגובה לזה מרשמלו כתב (מערכת ב14 בינואר) ואז בסוף היית חסימה. אבל זה לא נגמר פה. 

אחרי זה הסברתי למרשמלו שלא כדאי לפתח סתם ציפיות לאנשים אבל הוא המשיך לדבר על שלגים בהרים. סכ"ה הובטח 3 שלגים בהרים בינואר. ואז כשראיתי שגם בסוף ינואר זה לא תהיה מערכת קלאסית החלטתי לתת תחזית!!! 

אני נתתי תחזית ב15 בינואר לשלג בהרים בשליש ראשון של פברואר!!!

פתאום ב22 בינואר מרשמלו יוצא בהצהרה "נתונים ראשוניים" שלג בהרים בתחילת בפברואר. 

אבל זה לא הכל. כמובן שהיה חשוב לו להדגיש "נעקוב כאן" תמשיכו כאן" תגיבו כאן" מודלים כאן" ועוד. ולא אילן זה לא בתמימות. 

מזל שיש תאריכים ושמות והיסוטריה. כל אחד יכול לבדוק הכלל הכלללל. בנתיים אחד צדק ביותרמ90% ואחד טעה ב90% אתם יכולים לנחש מי מה? לא צריך לנחש. פשוט תעברו על ההודעות של החודש האחרון. 

זה רק תמצית!!! אין לי זמן לכתוב מסודר ויותר ארוך אז מצטער אם לא יצא ברור. 

אבל אני כבר לא יכול לשתוק על הצביעות כאן. ברור שאת מרשמלו כולם מכירים וכל דבר שהוא יגיד ישר כולם יסכימו איתי. 

מצטער שזה הגיע לזה. אבל עד לומר שמעתיקים ממך. זה כבר פתטי. 

אנשים יקרים. בבקשה אם אתם טורחים להגיב אז תבדקו את כל העובדות ואת כל ההודעות של החודש האחרון. כנראה תגיבו אחרת

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר