ממוצש לתוך יום א מגיע אויר קר יותר בשכבות הבינוניות והנמוכות מצפון.

יום א פשוט יום קפוא!כל היום ,יום ב יתחיל במהלך היום מעט להתחמם.כמות העננות וצורת היווצרותה היא כנראה תקבע מתי והיכן יהיו משקעים כאשר כבר ניתן לומר שאם זה יקרה העדיפות למרכז ולדרום.

בכל מקום מ350 מ ולא משנה היכן,ובתנאי שירדו משקעים שם ירד שלג!

הוא יכול לרדת בבאר שבע,בדימונה בערד,בודאי במקומות הגבוהים יותר גם בדרום.זהו יכול להיות מחזה נדיר ומומלץ לקחת בחשבון אך שוב,תנאי!!

עננות פעילה,ברגע שלא תהיה ,נישאר עם קור יבש.

אני חושב שתהיה אך לא מפותחת כך שהשלגים יהיו קלים.

מדהים.....

תודה!

emo_04.pngתן חיוך הכל לטובה

המערכת הקרובה ממש מזכירה לי את המערכת של דצמבר 2013 בבוקר ביום חמישי בסביבות השעה 07:00 החל לרדת שלג נקי ורובם היו שאננים ובאמת אח"כ יצאה לה השמש וחייכה לה אמנם היה קר אבל היתה אופוריה שזה מאחרינו ואז ידידנו היקר מרשמלו צעק את זעקת הגיוועאלד שכל החזאים היו בכלל בשאנטי אני הייתי בפורום וראיתי אמרתי למנהל שלי בייי ברחתי לבית וההמשך כבר ידוע נכנס גל שני ולא עזב אותנו עד יום ראשון ומאות אנשים ניתקעו בעבודות ובכבישים אני ברוך השם הגעתי לבית במזגן וחם ועל זה מרשמלו אני תמיד מודה לך לפי מה ששמעתי הבוקר מדני רופ אז זה הולך להיות אותו הדבר בבוקר שישי גשם ואז הפוגה ואח"כ יכנס עוד גל אז מי יודע אולי ירושלמים תחוו שידור חוזר מרשמלו  המשך לפנק אותנו ולעדכן אותנו ואל תיתן לאף אחד בעולם להחליש את דעתך 

תודה אביהלה,הכל בסדר ומקבלים ברוח טובה.

כפי הנראה יהיו צילומים יפים ממקומות מסויימים יום א.

מרשמלו תוכל להוציא תחזית מסודרת לגל של מוצש-ראשון?

כן,אם יש קליינטים.

חחחח לך לו יהיו קליינטים?????????????

נשמח היום בלילה עם הערכות של היערמות :-)

ישנה בעיית משקעים ליום א.אין בעיית קור,על כן לא נראה שחוץ מפתיתים יראו משהו.פשוט אין עננות וזיכרו שאנחנו תלויים כעת בפרמטרים מתוך המודלים ובלעדיהם לא ניתן לעשות חישובים.כעת פשוט אין עננות.

מרשמלו מה קרה מרשמלו נהיית פסימי

למה פסימי?אין עננות מהיכן אתם רוצים לקבל שלג?

כתבתי שבמידה ותהיה עננות פעילה(וזה דבר שלא ככ קורה כעת)ירד שלג מהגובה עליו דיברתי.ביום א הכוונה

אם קו 540 היה מדרים היינו יכולים לקבל בכל מצב

"מרשמלו" מה שאמרת היה נכון עד עדכון הערב (אולי עדיין נכון אצל gfs). אצל מודל איסי אין קור לשלג ממשי מלבד הפסגות הגבוהות במהלך יום א. איסי לקח עשרות צעדים אחורה לקור

זה מה שתמיד אני אומר שי.

שהרבה זמן לפני הארוע אני לא זקוק למודלים.

יומיים לפני הארוע,הם תופסים אותי בגרון ולא ניתן לדלות מידע בלעדיהם.

מדוע?כי טמפ במפלסים,זרימות,כיווני רוח,אין לי דרך לעולם לדעת לבד,על כן כרגע זה רק לתרגם את מה שהם אומרים.

ברגע שהארוע כאן כבר,אז אני משועבד לתוכנה,אין מה לעשות.

התכוונתי למה שאמרת שהמשקעים שיירדו יהיו שלג (ביום ראשון בהרים). נדמה לי שלפי מודל איסי זה כבר לא כך

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר