שבוע טוב.הסערה מגיעה ,שליש ג,והשלג להרים בדרך

פרטים בהמשך הערב.

פשוט גאון ..שבוע טוב!!

אז זה קורה חברים.כל המודלים ללא יוצא מן הכלל התקיילו לתחזית שניתנה כאן לפני חודש.

מזג אויר סוער קר ומושלג צפוי.היו עימנו ,אודה על האמת המודלים הוציאו גם ממני לא מעט זיעה אך המשכתי והאמנתי בניתוח אחד ותחזית אחת שניתנה.בשעה 21.30 עדכונים ,איש בל ייעדר.

וואו גפס הערב פיצוץ, לפיו -32 ב500 על איזה מינוס 4 (אם לא -5) ב850 בצפון! זה שקול אם לא יותר טוב מפברואר 2015 (אפילו שקול לפברואר 1992). קונה את זה עכשיו.

ווינטר,מה קונה??זה לא למכירה!!!

תותח , אין מילילם emo_45.png

וואו גפס הערב פיצוץ, לפיו -32 ב500 על איזה מינוס 4 (אם לא -5) ב850 בצפון! זה שקול אם לא יותר טוב מפברואר 2015 (אפילו שקול לפברואר 1992). קונה את זה עכשיו.

מה המצב של הכרמל בערכים כאלה ?

וופי. איך הגעת לכרמל? חחח אפילו בירושלים לא יירד שלג

חחח אני לא מתמצא בזה אחי אבל לקחתי את הערכים והכנסתי למחשבון שלג ויצא שוולה יש סיכוי emo_02.png emo_05.png

וופי זה הערכים מאתמול... הם כבר לא רלוונטים

סבבה אחי נמשיך לעקוב ונתפלל 

תודה גבר emo_45.png

נו מי ינצח גפס או איסי?

בית"ר תנצח emo_02.png

סבבה אחי נמשיך לעקוב ונתפלל 

תודה גבר emo_45.png

emo_45.png אמרתי לך אולי בפברואר תקבלו את זה סוף סוף. אוויר מאוד קור הולך להגיע בפברואר ואני מאמין שסוף סוף נראה שלג בירושלים. ואולי במקומות יותר נמוכים..

חברים אני לא חזאי ולא מבין הרבה אבל חובב מזג אוויר ולפי הבנתי עד עכשיו זה שברגע שיש קור עז אז הלחות יורדת וכך גם הצפי לגשמים יורד יחד איתו וזה נראה שכולם מתלהבים מהאפיק הקר שיגיע כדי לראות כמה פתיתים של שלג אבל מצד שני התוצאה תהיה אולי כמה פתיתים וקור עז ובלי גשם אז מה זה נותן לנו בדיוק אני ממש לא יודע .אני מקווה שהסערה בסוף השבוע תביא איתה המון המון גשם כי זה מה שחשוב למלא את המאגרים והכנרת כי בואו לא נשכח שגם קור עז יכול לגרום לנזק רב לחקלאות .אני מקווה שמרשמלו יעדכן בסוף על איך תיסגר בסוף המערכת לסוף השבוע

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר