מרשמלו. אני זה לא רוננין. ולא כלכך שמתי לב בכלל שה"ויכוח" בניכם כזה רציני. אני מכבד את רוננין כי הוא אדם מבוגר וכותב פה קבוע בלי קשר לכלום. 

אני תמיד פרגנתי לך (לא שאתה צריך את זה) ותמיד אמרתי שאתה חזאי טוב. רק אמרתי להפריד בין שלג למערכות חורפיות. וכאילו "דווקא" המשכת להתעקש על שלג. 

נכון אמרתי שלא מתאים לך כי זה באמת לא מתאים לך. 

הנה בבקשה. יש פרגון וכבוד או אין?

הנה בבקשה. יש פרגון וכבוד או אין?

לא עולה פה צילום מסך חחח זה כותב שהקובץ גודל מדי... תרד כמה שרשורים אחורה ל"מה קורה לתחזית" או משהו כזה. ותגיד לי אם יש פרגון או לא

מה זה איסי מתעקש ברמות שלא ראיתי שנים

רימון ,מי כתב עליך צדיק? לא כתבתי עליך.חשבתי שהתייחסת לתגובה של רוננין ושלי .אתה מחוץ למשחק הזה הכל בסדר נשמה גדולה

כאחד שעוקב אחרי הפורום בערך עשור, השרשור של רוננין לא ברור לי וזכור לי שהיו מקרים כאלה גם בשנה שעברה.

מרשמלו נותן פה תחזיות ארוכות טווח ועומד מאחוריהן, למרות שלא תמיד הוא צודק, כדרכן של תחזיות ארוכות טווח. השמחה לאיד/התקטננות/רדיפה ילדותית של רוננין אחרי עדכון בודד של מודל זה או אחר עד כדי פתיחת שרשור נפרד שמוקדש רק לזה היא מיותרת ומורידה מהמקצועיות של הפורום. לא ברור לי מה הייתה הסיבה לכך...קנאה? הרי רוננין בכלל לא נותן תחזיות ארוכות טווח אלא איזשהוא עדכון רנדומלי של מודלים לטווח הקרוב, אז על מה המהומה?

בכל מקרה, ירצה או לא ירצה, משהו גדול מתבשל בתאריכים שצוינו וכפי שצויין בתחזית מדובר בהתחלה של מערכת שתתעמק בסוף השבוע. כרגע נראה שיש בעיה של משקעים אבל זה לא מוריד מהעובדה שגל הקור בדרך כפי שצויין. להבא כדאי להתמקד בתחזית, זאת הסיבה שכולנו כאן, ולהשאיר את ההתנצחויות לגן המשחקים. אבל לי יש הרגשה ששנה הבאה נראה שוב את אותו הדבר וחבל שכך.

lior_navon2000 בוםם גפס התקפל ידעתייייייייייייייייייייייייייייייייי 

תחזית בהקלדה עד השעה 22.00 תפורסם

מרשמלו היקר, ממתינים בקוצר רוח !!!

אין עליך !!!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שלג בירושלים, , מרשמלו, ,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר