והבוקר : לפי גפס אין כלום

ולפי הקנדי איזה תרחיש מעפן.....

אהה...  אמרתי לכם.

רוננין עדין המודלים לא סגורים...

שלא נדבר על איסי שנשאר מושלג גם הבוקר

מנהל הפורום
1000+

התחזית נשארת בעינה ,לנו תחזית אחת,כתובה לפני חודש,לא שינינו,הרבה פעילות בדרכה אלינו.שליש אחרון נקבל מערכת קרה ומושלגת.איך כמה ולמה ?הכל כתוב הרוצה לקרוא יקרא,הרוצה לחלוק יחלוק ואני שמח בכך.

תוד מרשמלו.

איסי המלך.

מלך יש רק 1

זאת עובדה רק אדוני אלוהינו הוא המלך .

מרשמלו יא תותח , גם אם ההשפעה/שנוי יתחיל ב25 ולא 24 זה מבורך ומדהים 

איך שזיהית את זה לפני שנה וחצי emo_02.png

תודה לך על הכל emo_45.png

מדהים ההתלהבות פה של אנשים ממפה אחת של מודל אחד שלא התקיימה בפועל בשום צורה לטווח של יותר משבוע!. לא למדתם כלום מחורפים קודמים? 

לא יהיה שלג נורמלי בהרים (מתחת 900) לפני פברואר!. בפברואר לדעתי זה יגיע

ממשיכים להתעדכן רימון

שבוע טוב מרשמלו  הלוואי ותצדק ונראה שלג בירושלים!. הלוואי. אין אגו במזג אוויר. ולא מתאים לך השמחה לאיד הזאת...

2. אני עדיין חושב שלא נראה שלג נורמלי בירושלים לפני פברואר. יכול להיות שהיה קור אדיר בלי משקעים כמו שכתבתי. אני אישית עדיין חושב שלא נראה שלג נורמלי בירושלים בשבת

א.לאחר איפוק גדול מאוד ואכזבה מהגשת קוצים על מגש כאשר אני מפרגן ללא הרף,זה המעט מאוד על מנת שצד שני יוכל גם להיות עדין ומנומס וימנע מהתנגחויות ,אין שום שמחה לאיד והאיפוק היה גדול וניכר על ידי לאורך כל הדרך, לא יתכן שכל דבר שאכתוב רק מפאת שמדובר בי יסתר על ידי או אדם וללא קשר לתחזית שאינה תלויה בדבר ואמורה להיות עניינית.עובדה היא שגם אתה כתבת שהדבר לא מתאים לי כי גם אתה מודע ליכולת ההבלגה ובליעת האויר על ידי והשפה הראויה וההמכובדת גם כלפיו.תוכל להבחין בעצמך שעל אף שלא אגיב תגיע האש כאשר תגיע על כן אני לקחתי על עצמי לא להגיב יותר וכך אעשה.המלה תודה על תחסיתו גם כאשר לא הסכמתי איתה נענתה בשירשור"לא צפוי שום גשם בתאריך 23-24,והכתובת והנימה המזלזלת ניכרת לכל בר דעת.בזה סיימתי עם זה גם אם יכתבו לא אענה.

ב.בעניין השלג,כל הפרמטרים מצויים מלבד עננות מפותחת.אחתוב על כך תכף.

מרשמלו תחזית זה כמו דעה...אנשים לא חייבים לקבל את זה...ולא מבין למה מתנגחים הם לא חייבים לקבל את התחזית שלך...בדרך כלל אתה קולע מצויין במיוחד בתחזיות לטווח הארוך...אל תתייחס לדעות של זאבים...תמשיך בדרכך...שבוע טוב

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , , oferron1,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר